Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 30-40 közötti nők milyen arc, szemkrémet használtok? fórum

30-40 közötti nők milyen arc, szemkrémet használtok? (beszélgetős fórum)


29. Sofya
2013. nov. 10. 17:07
Azokat a készítményeket veszik a hölgyek, amelyek pont nem oldják meg a problémájukat. Honnan is tudhatnánk h mi is a legmegfelelőbb krém, ha azzal se vagyunk tisztába hogy milyen bőrtípusunk van. Úgy választ az ember készítményt, ami épp reklámba van. Ha valaki ténylegesen a bőrápolást bevezetné az életében, mindenféleképp keressen fel egy kozmetikus szakembert aki megállapítja a típust és erre megfelelő készítményeket tud ajánlani.
28. murva (válaszként erre: 25. - Mosolyka1111)
2013. nov. 6. 19:14
Shea vajat szoktam venni bio boltban azzal szoktam este kenni az arcomat,reggel pedig a gyógyszertári hidratálóval,igen erre az argán olajra emlékszem,hogy kérdezte a gyógyszerész tehet e a hidratólóba mert ettől egy kicsit zsíros.
27. Lilibeth59 (válaszként erre: 24. - Murva)
2013. nov. 6. 17:12
Már pedig rá kell kérdezni, és kérés nélkül is rá kéne a tégelyre ragasztaniuk, hogy mit tartalmaz a termék, amit ők kevernek ni. Zsákba macskát én nem vennék....
26. grizus (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2013. nov. 5. 23:59

Valószínûleg a genetika kímél meg Téged.

Én már olcsó, de káros anyagokat lehetőleg nem tartalmazó krémeket használok. Már nem veszek 7000-ért. Talán egy 50 ezres krém már ér valamit, de arra nincs pénzem.

25. mosolyka1111 (válaszként erre: 24. - Murva)
2013. nov. 5. 20:38

Azt jó lenne tudni, hogy az általad említett gyógyszertáriban mi van, én is azt használom (mármint arcra).

Szemkörnyékre shea van és argán olaj keverékét, az nagyon jó.

24. murva (válaszként erre: 22. - Lilibeth59)
2013. nov. 5. 19:49
Amit szoktam venni a gyógyszertárban azon nem lehet elolvasni az összetevőket,mert ott keverik a gyógyszertárban és sima fehér tégelyben van,nincs semmi illata én úgy gondolom ,hogy a különböző gyárilag készített kozmetikai készítményekben vannak káros anyagok e felől a gyógyszerész is megerősített.
2013. nov. 5. 17:49
18 múltam ez a kérdés engem nem érint. Viszont köszi az infókat.
22. Lilibeth59 (válaszként erre: 17. - Murva)
2013. nov. 5. 17:39

Sajnos a gyógyszertárakban kapható krémek, még a babafürdető krémek is kőolajhulladékkal készülnek, ez van...

Évekkel ezelőtt szerettem volna venni körömvirág krémet gyógyszertárban, mert a saját készítésű elfogyott, de elolvastam az összetevőit, és köszöntem szépen, nem kértem. Vettem szárított körömvirág szirmot, és abból készítettem magamnak itthon krémet....


A babafürdető krémjüktől lett ekcémás egy ismerősöm kislánya....

21. Lilibeth59 (válaszként erre: 8. - Kantara)
2013. nov. 5. 16:23

Jó még nagyon az argánolaj (főleg szemkörnyékre), a jojobaolaj, szőlőmag-, vadrózsaolaj, a lényeg hogy hidegen sajtolt legyen.

A rózsavizet imádom, szemkörnyékre a búzavirágvíz nagyon jó.

Van választék bőven, tényleg nincs szükség "mérgekre".

2013. nov. 3. 11:41
Alverde szemránckrém. Nagyon jó, bevált,amúgy hiper érzékeny a bőröm.
2013. okt. 31. 07:51

Semmit nem használok. Illetve tisztításhoz/mosáshoz zsíros bőrre való gélt. Nem sminkelek napi szinten, csak alkalmakkor. Szerintem az sem tesz jót a bőrnek.

Testápolót nem is tudok használni, zavarnak a zsíros krémek. Ha feltétlenül szükséges sebkezelőt használok.

2013. okt. 31. 07:24
A hideg-meleg arcmosasban hiszek, es a paskolasban. Vannak idosek, akiknek meg hatvanon tul, de 70-80 korul is szep a boruk, pedig nem hasznalnak semmi kencet.
17. murva
2013. okt. 30. 22:21
Shea vaj,mert a kozmetikumokban mindben kőolaj származék van,hidratáló krémet a gyógyszertárban készíttetek,így ebben is csak jó "anyagok" vannak.Szerintem ez olyan 10% lehet a bőrünk milyenségében,a 90% a genetika,ez az én véleményem.
2013. okt. 30. 21:16

Én kicsit idősebb vagyok, de semmit nem használok, még arckrémet sem nagyon, ha olyanom van, akkor a klasszikus niveakrémet kenem az arcomra.

Szerintem nem ettől függ, hanem a genetikától. Annyit teszek még, hogy nem napozok, és szinte állandóan napszemüveget hordok, hogy ne hunyorogjak. 1-2 hónapja fedeztem fel első ráncaimat a két szemöldököm között, de nagyon halványak. ez sajnos a szem romlástól lett.

Tehát, semmi ránctalanító, mert az csak vizet gyűjt a bekent helyre és ettől megnyúlik a bőr és ráncos lesz. A vizet inni kell, jó sokat, mert az a legjobb, ha belülről pótoljuk.

Szinte semmi nap, mert a nap öregíti legjobban a bőrünket. Nincs hunyorgás, sokat kell vigyorogni és nem árt grimaszolni sem (ez edzésben tartja az arcizmokat), illetve nem szabad masszírozni sem, mert attól is nyúlik a bőr.

2013. okt. 30. 18:06

Nem azon múlik, inkább genetika életvitel táplálkozás és folyadékbevitel.

Amúgy épp amit megveszek,hol Nivea,máskor Loreal,de van Lancome krémem is.

Mindegyik kornak és bőrtípusnak megfelel.

2013. okt. 30. 15:47
Én semmit nem használok.... Csak sminklemosó krémet...pedig sztem kéne...
2013. okt. 30. 15:25

Én 20 éves koromtól 29-ig használtam Vichy ráncfeltöltőt,most 29 vagyok

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Nappali és Éjszakai krémet használok.

Lehet túlzásba viszem,de nem tudok leállni a ránctalanító krémekkel.

12. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Kantara)
2013. okt. 30. 12:58
Igazad van,sajnos már csecsemőkorban kezdődi a mérgezés.És tart is,ahogy látod.Milyen jó üzlet eladni a mérgeket.
11. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Green_Apple)
2013. okt. 30. 12:58

La Roche-Posay:

-Arclemosó érzékenybőrre

-Hydreane hidratáló krém száraz-érzékeny bőrre(ezeket csak patikában lehet beszerezni)

Havonta 1x sárgabarackos bőrradírozás,ezt a rossmannban vettem.


A krém,kence,pakolás stb..azonban semmit nem ér ha nem iszol meg legalább 2,5-3,5 l szénsavmentes vizet. 10 kilónként 0,5 liter kellene,én a szűk 50 kilómmal 2,5 litert iszok meg,és igazából ez az ami látványos,belülről kell rendbetenni a dolgokat,és a feszes bőrhöz folyadék kell.

Kardiómozgás,vagy aerob,hogy a nyirokrendszeren keresztül kitakarodjon a sok méreganyag.

10. 090716
2013. okt. 30. 12:21
Én Ilcsi ránctalanítósat használok, nekem ezek jönnek be leginkább!
9. mese habbal (válaszként erre: 1. - Green_Apple)
2013. okt. 30. 11:58
én nagyon érzékeny bőrű vagyok, de nekem a garniernek a ránctalanítója 35+-os nagyon bevált... az éjszakait szeretem, nem a nappalit, nappalra is azt használom, és szerintem látványos is, meg nem vagyok rá allergiás :)
2013. okt. 30. 11:44

sheavaj-kókuszolaj-avocadoolaj vagy oliva-rózsavíz keveréke.

nem teszek könnyen felszívódó mérgeket a bőrömre.meg semmilyet se. :)

2013. okt. 30. 11:40
Gyógyszertári kevertet,ami vizes bázisú,enyhe citromfűvel.
2013. okt. 30. 11:06

Szia! Én az Estee Laudernél dolgoztam és nagyon kitanultam az arcápolást. 37 éves vagyok és a következőket csinálom:


Minden reggel ÉS este:


-arclemosós

-tonik (nagyon fontos)

-szemkörnyék ápoló

-hidratáló


Hetente minimum egyszer bőrradír


Arclemosó: nekem bevált a Himalaya Herbals Neem Foaming Face wash- DM-ben lehet kapni, nagyon jól tisztit


Tonik: Helia-D bevált


Szemránckrém: most éppen Niveát használok


Hidratáló: fontos hogy legyen külön nappali fényvédő faktorral és külön éjszakai, nappalra most ezt használom: Ren GlobalCalm, éjszakára pedig Niveát


Ha sminkelsz akkor este mindig szigorúan lemosni sminklemosóval.


Bőrradir: tudok ajánlani egy fantasztikusat, de nem olcsó viszont csodát tesz, rögtön szebb tőle a bőr. Origins -Modern Friction, itt lehet kapni:

[link]


A nappali krémem szintén fantasztikus, szintén elég drága, de még soha nem volt ilyen jó krémem. Itt lehet kapni: hu.strawberry.com


Még annyi, hogy tonikban nagyon jó az olyan amiben van gyümölcssav, ha birja a bőröd.

2013. okt. 30. 11:05
Semmilyet! Ilyenkor meg nem rancos az ember lanya :D
2013. okt. 30. 10:53
Helia-D, de ami használ és látványos egy jó arckezelés-radírozás.:)
2013. okt. 30. 10:48
ránctalanítónak kakaóvajat ajánlanak nagyon!!!!
2013. okt. 30. 10:43
Semmit,mert semmi nem jó rá,esetleg banánnal szoktam néha bekenni:)
2013. okt. 30. 10:41
Ki milyen arc kozmetikumot használ ami bevált és látványos? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook