Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
3609. moonlight13 (válaszként erre: 3608. - Anonymous123)
2012. szept. 2. 13:00
Ha ki van kezelve, nem kapsz el semmit!
3608. anonymous123 (válaszként erre: 3607. - Moonlight13)
2012. szept. 2. 12:36
Ki volt kezelve elmondása szerint. Egy évben többször is szokott lenni neki. Volt egy kevés fehér folyása, bár az nem csak attól lehet tudomásom szerint..
3607. moonlight13 (válaszként erre: 3604. - Anonymous123)
2012. szept. 2. 12:34

Azt nem írtad, hogy kikezelték v. jelenleg is van a partnerednek!

Egyébként úgy gondolom, a múltban a nők 80-90 %-ának már legalább egyszer biztos volt. De csajok, szóljatok, ha tévedek!

3606. moonlight13 (válaszként erre: 3604. - Anonymous123)
2012. szept. 2. 12:32

A két perc alatt bőven átadhatta, ha neki van jelenleg! Ha már nincs, akkor természetesen nem!

Nőknél gyógyszer+kúp az általános kezelési mód, férfiaknál gyógyszer v. esetleg még krémet adnak. Szerintem már másnap éreznéd!

2012. szept. 2. 11:34
Másik kérdésem, amire nem találtam választ sehol, férfiaknál kezelés után véglegesen eltűnik?
2012. szept. 2. 11:31

Sziasztok!

Fiú vagyok, olyan kérdésem lenne, hogy jelenlegi partneremnek már volt hüvelygombája amit kezeltek. Közösülések során használunk óvszert, egyszer fordult elő hogy az aktus kezdetén kb. 2 percig ez elmaradt.

Mekkora eséllyel tudja nekem így átadni? És ha át is adta, van valami lappangási idő vagy ilyesmi? Mikor érdemes szűrésre menni?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

3603. moofly
2012. aug. 31. 10:16

Citromos teafa olaj 2x1 csepp minden másnap egy hétig,utána Protexin GynOphilus kapszula 2x1 hét napig,mellette Grapefruit mag kivonat 2x10 csepp gyümölcslében..


Láss csodát,hatott.És nem gyógyszer,hanem természetes dolgok.Semmi joghurtos tampon meg egyéb izék (a tampon eleve egy „durva” cucc ami néha többet árt a nyálkahártyának mint sokan gondolnák)

Röhejes vagy sem,a teafa olajat nem fürdő vízbe tettem meg egyéb,hanem egy csepp az ujjamra,és „kitöröltem” mindent bent.Utána vártam kicsit,majd majdnem hideg vízzel leöblítettem.A kapszula meg tényleg jó,azóta minden könnyebb,nincs égés és hasonlók.És nem drága.A Canesten nekem elsőre jónak tűnt,végül rájöttem hogy másodszorra kár volt megvenni. :D

A Grapefruit mag kivonat meg ugye nem árt senkinek,immunerősítő is…

És a legfontosabb,a lelki nyugodtság.Hogy arra gondoljon az ember hogy „tiszta vagyok és egészséges” ha arra gondolsz hogy minden oké,és hiszel a gyógyulásban,akkor meggyógyulsz. :)

Már tucatszor lefuttattam az okát,hogy jutottam ide,végül rájöttem.Egy óvszer,ami kis rücskös (mondván hogy azzal jobb) És olyan sikosító v mi van rajta,ami nem biztos hogy előny.

A kis rücskök felsértették a hüvelyfalat/nyálkahártyát stb,a sikosító meg „allergiát” okozott,így a baktériumok utat kaptak.-és az összes többi utána..

Amiben az ember bízik,attól lesz beteg.Lehet hogy megvéd a komolyabb fertőzésekkel szemben,de azt nem gondoltam volna hogy pont ez miatt jutok ide.


Remélem most már le van a gond erről az egészről.


Mindenkinek jobbulást :)

3602. mkjudit (válaszként erre: 3599. - Zsófi26)
2012. aug. 30. 14:22
A menses előtt megváltozik a hüvely ph-ja ,lúgos irányba tolódik, amit imádnak a gombácskák:-)Nekem is így volt már többször, ezért előtte főleg használni kell savasító krémeket, kúpokat..
3601. mkjudit (válaszként erre: 3600. - Csilluka)
2012. aug. 30. 14:18
A gombák szeretik az alkoholt:-)Komolyan, elősegítik, hogy élősködjenek rajtunk.
3600. csilluka (válaszként erre: 3598. - Medizona)
2012. aug. 30. 12:14
Miért, mi köze az alkoholnak a candidához? Egyébként fogalmam sincs, hogy candidás vagyok-e, csak már nem tudok mit kezdeni magammal, az orvosok meg pláne nem.
3599. Zsófi26
2012. aug. 29. 22:02
Sziasztok! Ki hogy van? En eddig azt hittem,h javulok,de most meg fog jönni,es pocsékul vagyok. Nem értem,h most megint mi történik,de egyre inkabb a hormonokra gyanakszom.
3598. medizona (válaszként erre: 3596. - Csilluka)
2012. aug. 28. 08:41
Én is utána néztem a Grape Vital a legjobb. Igaz nem olcsó, de tény hogy nincs benne alkohol, a hatóanyag pedig ebben a legtöbb. Az alkoholos a candidában szenvedőknek tilos.
3597. mkjudit (válaszként erre: 3596. - Csilluka)
2012. aug. 27. 18:59
Én most kutattam át az internetet, hogy melyiket vegyem és arra jutottam, hogy a Grape vital lehet a legjobb. A legtöbb polifenol ebben található, alkoholmentes, állati eredetű glicerintől mentes stb..Keress rá és olvasd el. Én ilyet vettem most.
3596. csilluka
2012. aug. 27. 18:18
Ki melyik grapefruit mag cseppet ajánlja?
3595. mkjudit (válaszként erre: 3588. - Medizona)
2012. aug. 25. 15:01
Én is most olvastam erről a kúpról és mivel a grapefruit mag cseppek közül ebben van a legtöbb polifenol, gondolom ez is jó lehet...
3594. medizona (válaszként erre: 3592. - Mkjudit)
2012. aug. 18. 07:20
Nekem ezektől a flóra helyreállítóktól rosszabb lett. Amikor nézte a doki a hüvelyflórát rendbe találta, csak ezt nem értem, ha van flóra, miért jön elő. Bár az én esetemben negatív a kenet, semmi kórokozó, csak tüneteim és folyásom van. Azt mondta a doki, hogy a borsav kúp után nem kell flórahelyreállító, mert az nem nyirja a döderlein flórát. Viszont amikor gombaölőt használtam. diétáztam, már amennyire tudtam, lúgosítottam, sokkal jobb volt. Csak hát újra visszatérnek a tünetek. Az okát kellene kideríteni, mert addig kezelhet évekig. Most megyek vissza szerdán pestre, nem tudom mire jutok.
3593. blood83
2012. aug. 17. 21:45
Annyira drágák ezek a hüvelyflóra visszaállító kúpok. Én a gyógyszertárba veszek mindig tejsavat és azzal irrigálok, tökéletesen megfelel és egy 2 decis üveg kb 200 Ft.
3592. mkjudit (válaszként erre: 3585. - Medizona)
2012. aug. 17. 19:39
Én egyszer kaptam a dokitól gombaölő kapszulát egy hüvelykrémet és azt mondta, hogy kezelés után használjak Vitagyn C hüvelyflóra helyreállítót 3 naponta. Míg ezt rendszeresen használtam 1 évig nem jött vissza. Tehát a hangsúly a hüvelyflóra megerősítésén van. Aztán egyszer elmentem egy aqua parkba és kezdődött minden előről...
3591. mkjudit
2012. aug. 15. 15:53
Gynazol hüvelykrémet használta más valaki? Mennyi idő után kell használni a krém után valami hüvelyflóra visszaépítő készítményt?
3590. indi66 (válaszként erre: 3589. - Mkjudit)
2012. aug. 14. 15:06
recept nélkül ajánlom a pevaryl hüvelykúpot. Előfordulhat hogy elmúlik csak a szájon át szedhető gyógyszertől, de egy ideig célszerű szénhidrátszegény diétát tartanod. Legalább is ezt szokták tanácsolni :/
3589. mkjudit
2012. aug. 14. 08:06
Mit gondoltok a hüvelygombám elmúlik, ha csak szájon át bevehető kapszulát szedek és semmi hüvelykúpot? Egyébként milyen recept nélkül használható gomba ellenes hüvelykúpot vagy hüvelykrémet ajánlanátok?
3588. medizona
2012. aug. 8. 11:22
Sziasztok! Valaki használta már közületek a Grape Vital Ladyvita Hüvelykúpot. Gondolkodom rajta. Szerintetek?
3587. moonlight13 (válaszként erre: 3585. - Medizona)
2012. aug. 6. 19:57
A természetgyógyászat működik!
3586. Zsófi26
2012. aug. 6. 14:55
En is irattam gomba elleni gyogyszert 4 szem,mindig menszikor veszem be
3585. medizona (válaszként erre: 3584. - Zsófi26)
2012. aug. 6. 10:27
Hát most nekem is jobb valamivel,már vannak tünetmentes napjaim. Én is diétázni kezdtem, meg beszedtem 4 szem gombaölőt. Na meg lúgosítok algával. Augusztusba megyek vissza a dokihoz. Nekem 5 naponta kell használnom a borsav kúpot, annál tovább nem mertem kitolni, mert felerősödnek a tünetek. Arra jöttem rá, hogy mindaddig, amig vissza nem szorítjuk a bélben a gombát, addig újra előjön. Ex candidások forumon rengeteget olvastam, ők meggyógyultak. Valami csak van, ami nem engedi a kezelés ellenére, hogy lassan, de meggyógyuljunk. A pro laboron gondolkozom, de még nem jutottam el oda. Na meg természetgyógyászon. De most megvárom mit mond a doki.
3584. Zsófi26 (válaszként erre: 3583. - Medizona)
2012. aug. 5. 20:26
Szia,nekem kicsit jobb,vannak jo napjaim,meg rosszabbak is.hasznalom a borsavast hetente,nem eszem cukrot,hat ennyi,nem gondolok ra annyit.Te h vagy?
3583. medizona
2012. aug. 3. 17:45
Sziasztok. Hogy vagytok? Valakinél valami változás?
3582. 5anyuka
2012. júl. 30. 11:03
Itt olvastam a Rózsamézet.Kiprobáltam.hat!Arra gondoltam,hogy grepfruit cseppet fogom még hozzá inni és remélem azzal jöhetek vissze,hogy pl:....3 hónapja nem voltam gombás.Már a szót is utálom,hogy hüvelygomba.18 éves koromban volt először és évről évre sűrűbben vagyok gombás:(
3581. eszter920
2012. júl. 27. 13:14

Sziasztok!

Kérlek Titeket, ha beletartoztok a vizsgált korosztályba (16-65 év)és Budapest vagy annak vonzás körzetében laktok, töltsétek ki a kérdőívemet, (csak 5 perc! ) és osszátok meg ismerőseitek között, hogy minél több emberhez eljusson! Nagy segítség a készülő Szakdolgozatomhoz! Nagyon köszönöm! :)

Link: [link]

2012. júl. 25. 18:59

Sziasztok!

Sokat szenvedtem én is ettől a betegségtől.Nagyon veszélyes, meddőséget okoz.Lombikos anyuka vagyok. Okok: Lelki diszharmónia, stressz.(A stressz megöli a jótékony baktériumokat a szervezetben)Antibiotikumok szedése szintén. Hormonális változások,menstruáció, fogamzásgátlók.A nem megfelelő intim higiénia. Nem megfelelő étrend.Ami segít: Magne B6 idegesség ellen. Antibiotikumok elhagyása,intim mosakodó használata. Közvetlenül a szexuális együttlét előtt a férfi mosakodjon meg nizorál samponnal.Cukor helyett nyírfacukor,teljeskiörlésű liszt, kenyér,barna rizs, tészta. Kekszeket, sütiket,édességeket ne, vagy csak nagyon ritkán. Néha ha elcsábúl az ember nem gond, de az ételek nagyrésze legyen egészséges.Erős tünetek esetén érdemes 3 hó candida diéta. Menstuáció előtt különösen vigyázni kell a kajával, ekkor fogékonyabbak vagyunk a fertőzésre. Amit szedni kell: naponta 3x20 csepp grapefruitmag csepp. Probiotikum első 3 hónapban naponta 3X1 kapszula,később lehet csökkenteni, de naponta 1 szemet érdemes folyamatosan szedni.A legjobb a protexin candid+. A grapefruitmag cseppet is csökkentheted idővel, de nem érdemes elhagyni. Ismételd a kúrát rendszeresen. Természetesen a kúpok, kenőcsök is jók ha már jelentkeznek a tünetek, de ezek csak tünetet kezelnek és a kiváltó okot nem szüntetik meg. A gomba életmód betegség. Ahol gomba van legtöbbször baktérium is tenyészik, a fent leírtak arra is jók. Nó cigi, nó alkohol. Sok ásványvíz, zöldség, nem túl édes gyümölcsök,gyógyteák. Otthon ne hordj alsóneműt a szellőzés miatt. Az egészben a jótékony baktérimuk folyamatos pótlása a legfontosabb. Enélkül lehetetlen meggyógyúlni. A kajára is egy életen át vigyázni kell. Nekem megszüntek a panaszaim. Néha ha egy kis irritációt érzek menzesz előtt több grapefruit cseppet szedek és nem eszek csak kandida diéta szerint. 1-2 nap és tünetmentes leszek. Jobbúlást kívánok mindenkinek!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook