Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


2007. júl. 25. 13:01

Bevállik sokminden átmenetileg,de újra előjön....

tudtok valami véglegeset is?

8. petrikek (válaszként erre: 7. - Alexcheca)
2007. júl. 25. 12:51
A Canesten kúp+krémre gondolsz? Nekem ez nem jött be.
2007. júl. 13. 19:59
Én jelenleg a Lactacyd Canesten párossal próbálkozom, legutóbb bevált...
2007. júl. 13. 18:56
A pevarylt én magam is próbáltam, és elmulasztotta DE nekem kiújult pár nap múlva, szóval tünetre nagyon jó csak az a baj hogy a gombát nem írtja ki :(
2007. júl. 13. 13:33
Ismerek egy nagyon jo szert...ami nagyon hatasos...es gyorsan gyogyit...ha erdekel akkor email cimet irjatok. Sot nem is gyogyszer hanem asvanyi eredetu kivonatrol van szo...ami semmijen karos hatassal nincs a szervezetre...sota gombakat el is pusztitja..es sajat magamon kiprobalva( huvelyfertozesben szendevdtem ) par nap alatt hejrejottem.... oszinten mondom.
2007. júl. 13. 09:12

Sziasztok.

A gombákkal szerintem az a baj, hogy nem csak tüneti kezeléssel kell megpróbálni megszűntetni, hanem pl: antibiotikum semlegesítővel, mivel az antibiotikumok hatására szervezetünk legyengül, és könnyebben kaphatunk gombás fertőzéseket.

Nekem ezt a nőgyógyászom mondta, és ajánlotta azt is, hogy gombaölő szert írassak fel minden antibiotikumos kezelés után a kezelőorvosommal.

Lényegében tünetileg kezelhető, de ez rövid távú megoldás, mert nem írtjuk ki őket, hanem csak elaltatjuk, ezért kell a szervezetünket belülről is kezelni. :)

3. Joyce (válaszként erre: 1. - Mlizbeth)
2007. júl. 11. 19:35
Legenyhébb esetekben hathat csak.
2007. júl. 11. 19:14
Szia! Ha a Pevaryl G nevű kúpra gondolsz, akkor el tudom mondani, hogy én próbáltam és használt. De ez nem új a piacon. Évekkel ezelőtt is lehetett kapni, csak nem volt ekkora reklámja. A partnernek pedig lehet venni ugyanilyen nevű krémet.
2007. júl. 11. 15:42

Mit szóltok a reklámokhoz, amelyek azt közlik, hogy három nap alatt kigyógyítanak a betegségből, mert tudomásom szerint nincs még ilyen!

Ráadásul nemcsak a nőket érinti, hanem a partnerét is érinti, tehát neki is kezeltetnie kell magát!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook