Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hűtőgép vásárlás előtt állok milyet vegyek szerintetek? fórum

Hűtőgép vásárlás előtt állok milyet vegyek szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 3. 23:33
nekünk LG van, no frost-os, így nem kell leolvasztani 1x sem, egy álom...alul van a fagyasztó külön ajtóval, felül a hütő rész, és ez is nagyon jó döntés volt, nem szakad le a derekam a sok hajolgatástól!
10. era06
2011. jún. 3. 09:31

Legyen A kategóriás

a fagyasztó alul legyen

legyen két kompresszoros, így működik külön-külön is, és mind a kettőnek saját hőfokszabályzója van

9. golyó68 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2011. jún. 3. 08:50

Szia!


Nekünk Samsung A++ van, (hűtő+fagyasztó különajtós)és egy év alatt 36.000.- Ft-ot spróroltunk az áramon! :-)

8. Kék (válaszként erre: 6. - Kevian)
2011. jún. 3. 07:44
Mi is csalódtunk a Whirlpool háztartási gépekben!Sorban cseréljük le! (a hűtőnk egy éves Gorenje és nagyon jó!:))
2011. jún. 3. 06:56
Én is a kombihűtőre szavazok...de mi a pontos kérdés, márka vagy elrendezés? Zanussi, Samsung, Elektrolux, én mást nem nagyon vennék, Miele-re meg nincs pénzem! :)
2011. jún. 3. 06:42
Én leszavaznám a Whirlpoolt. A háztartási cikkeim zömét ez a márka teszi ki, csak pénz kérdése, hogy mikor cserélem le. Hűtőben szerencsére Samsungot vettünk, az hűtő! :D Az alul 3 fagyasztós, felül X literes kombinációval egyet értek az előttem szólókkal. Egyébként A+-os a miénk is, nem fogyaszt sokat. Én még imádom, hogy digitális kijelzőn látom, hogy hány fok van benne. Szépen világít éjszaka, ha valamiért ki kell mennem a konyhába.
2011. jún. 3. 06:30
A+ mindenféle képpen, és külön legyen nagy fagyasztó része. a márka szerintem mind1. Ha pakolos vagy, akkor érdemes "praktikus rekeszekkel" ellátottat venni. A jégkocka "csináló" a legtöbb hütőn elöbb vagy utobb elromlik, úgyh azzal nem érdemes gondolkodni.
2011. jún. 3. 06:12

nekem bevált a

Whirlpool hütő

2011. jún. 3. 05:40

Mi tavaly nyáron lecseréltük a régi B kategóriás Whirlpoolt,A++-os Whirlpoolra.Érezhetően kevesebb lett a villanyszámla!!!(Kb.havi 1000-1500Ft-ot jelent!)Nekem a Whirlpool bejött,mert sosem volt rossz a régi sem.Amit ne vegyél az a "noname",mert azzal baj lehet.Pl. a Candy nagyon gagyi.Egy ismerősömnek pont a garancia letelte után napokban purcant ki,de végleg a Candy hűtője.

Én is osztom az előttem szóló véleményét.Nekünk is külön nyílik a fagyó.Alul 3 fiókkal,felül pedig több mint 300 literes a hűtőrész.(Még így sem férünk el néha benne.)

2011. jún. 3. 05:26

Milyet szeretnél?


Én az energiatakarékos mellett szavazok, ha lehet A+ legyen.

És nem szeretem, amibe beépítve van a hűtőtérben a fagyasztó, hanem a külön ajtósat jobban kedvelem.

Így én 4 éve egy alul 3 fiókos, fent nemtomhány' l-est vettünk.

2011. jún. 3. 05:07
Hütőgép vásárlás előtt állok milyet vegyek szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook