Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek a gyereknek? Avagy vásárlási kényszer. fórum

Mit vegyek a gyereknek? Avagy vásárlási kényszer. (beszélgetős fórum)


24. Sapienta (válaszként erre: 13. - Tündi anya)
2011. ápr. 30. 22:30

a húgom kislányának is megvettük a főzöcskés szuper készletet, igazi kis minikonyhát. az anyuka ötlete volt, mert a kislány kis műanyagedényekkel játszott főzöcskézőset. na, mondanom sem kell, 5 percig se kellett neki a szuperkonyha... műanyag edényekkel még mindig játszik.

én is szeretek vásárolni a húgom gyerekinek, meg a sajátomnak is, de visszafogom magam. nem kell a sok kacat.

2010. febr. 13. 12:47
az én fiamat csörgő helyett a színes flakonok, a hintőporos dobozba tett aprópénz vagy kavicsok érdekelték de a normál játékok nem. csak a labda tetszik neki azóta is, 1éves kora után kezdte érdkelni az autók és az építőkockák (fiú meglátszik) most rajzolgat biciklizik rollerezik de legjobban a gyerektársaságot szereti
22. dzsigg
2010. febr. 13. 11:57

Heheh amikor a kicsim megszületett minden nap uj ruhat vettem neki.Minden egyes vasarlasnal került ruha a kosarba.Majd jött ez a jatek vasarlas,mert ugye lattam masoknal mennyi minden van.

Megvettem a kicsinek mindent.Tetszett neki 5 percig...

Aztan annyi.

Most hiaba ott van 4-5 doboz jatek,pedig alig egy eves,nem erdekli,max 1-2 kedvenc van.

Viszont ha megyünk masoknal ott mindig ugy jatszik,mint aki eleteben nem jatszott jatekkal.

Nem vasarlok mostmar.

Jobban örül a konyhai edenyeknek,fakanalaknak,üres flakonnak.

Majd ha 2-3 eves lesz kap nyaron homokozot,meg egy kerti medencet,böven eleg.Benntre meg gyurma,zsirkreta,lego.Nem kell nekik meg sok jatek.Ha nagyobbacska lesz meg a legnagyobb elfoglaltsaga a bicikli lesz.Felesleges mindefele micimackos,hello kittys,zeneles,tancolos ugralos majmot megvenni...

2010. febr. 13. 11:19

Köszönöm a meghallgatást.

:))

20. oliv (válaszként erre: 19. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:17

Ne azt nézd másnak mennyi van, mert ez nagy butaság!

Akkor remélem megnyugodtál! :)

2010. febr. 13. 11:08

Annyira szeret hozzájuk menni, így igazad lehet.

és most hogy így rávilágítottatok lehet bennem van a baj és én érzem magam rosszul hogy nálunk csak egy hegy játék van náluk öt hegynyi.

18. oliv (válaszként erre: 17. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:06
Akkor megvan a válasz: a társaság hiányzik neki.
2010. febr. 13. 11:05
Igen egy gyerekem van.
16. oliv (válaszként erre: 15. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:05
Meg akarsz mindent venni? :( Hidd el a drága játékot pont olyan hamar megunja, mint amit otthon dobsz össze.
2010. febr. 13. 11:04
Tudom nem ezen múlik mennyi játéka van, de mégis zavar hogy nem tudunk "mindent" megvenni.
14. oliv (válaszként erre: 10. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:03
Csak 1 gyereked van? Mert akkor lehet, hogy a gyerekek társasága esik neki jól.
2010. febr. 13. 11:03

Ja amikor írtam a hozzászólásom akkor még nem volt meg a magyarázat.



Én is igy vagyok vele. Amikor elmegyünk a sogórnőmékhez. Ott két kislány van. Ott mindennel leülnek játszani és okosan játszanak vele.

Az enyémeknek is rengeteg játéka van, de még sem olyan, mint a sogórnőméknél. Ami nekik van az nekünk nincs. Ami nekünk van az meg nekik nincs. Igy, ha ők jönnek hozzánk akkor meg a lányok játszanak mindennel.

Akár hová megyek vásárolni mindig veszek nekik valami játékot. Apuci mindig azt mondja, hogy már játék boltot tudnánk nyitni a sok játékkal.

Örülök, amikor látom a gyereke arcán az örömet amikor oda adom nekik az új szerzeményemet nekik.

Most a fiamnak vasuti pályát vagy autó pályát akarok venni. A lányomnak meg valami főzőcskéző szetett.

Amikor meg meghallja apuci a szándékomat a haja az égnek áll. Szeretek nekik vásárolgatni.

2010. febr. 13. 11:02
nem képzelem be. állandóan azzal hív át hogy a fiam nézze meg az éppen aktuális új játékkal.
11. oliv (válaszként erre: 8. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:02
:) Ezt csak te találod ki! Nyugi! A másé mindig jobban tetszik nekik! Tapasztalat! ;)
2010. febr. 13. 11:01
Igazad van. De a gyerek annyira szereti őket.
9. Ekka (válaszként erre: 8. - Szélike)
2010. febr. 13. 11:00

NEm csak beképzeled? (mármint, hogy Téged zavar, és azt hiszed, hogy Őket is?)

Egyébként meg, ha ez valóban így van, akkor maradjanak is otthon.

Ne azért járjunk már össze X-el v. Y-al, mert ez v. az megvan Neki...! ..ha nincs, akkor már nem is barát!!!

2010. febr. 13. 10:58

Olyan érzésem van hogy nem is szeretnek hozzánk átjönni mert itt nincs annyi játék.

Pedig azt hiszem nem ezen múlik hogy jó anya legyek.

7. Ekka (válaszként erre: 5. - Szélike)
2010. febr. 13. 10:58

NEhogy már ezért érezd magad rosszul!


Lányomnak elég sok játéka van, de felesleges. (nem én vásároltam fel neki:D) Van 1-2 kedvenc, de a többi csak addig tetszett Neki, még meg nem kapta.

Szóval nyugi:)

2010. febr. 13. 10:57
Ekkának tökéletessen igaza van!Osztom a véleményét!:-))
2010. febr. 13. 10:56
Csak a kényszer van. Nem vásárolok neki sokat. Talán hogy nincs annyi pénzünk ezért érzem frusztráltnak magam.
4. Ekka (válaszként erre: 2. - Szélike)
2010. febr. 13. 10:56
..hidd el, ha a baráti társaságban lévő gyerkőcöknek, ha csak 1-2 játéka lenne, azért is odalenne. Odalenne, mert nem az övé! Azért, mert más, mert "új":)
2010. febr. 13. 10:54

Amit akarsz! Vagy amit a gyereked kér!

Mért vésérlési kényszernek veszed a gyerekdnek a vásárlást? Vagy már annyi mindene van, hogy nem is kéne neki semmi különös dolog, de te meg mégis vásárolná neki?

2010. febr. 13. 10:50

Állandóan azt érzem hogy vásárolnom kell valamit a gyereknek amivel játszhat.

Frusztrál hogy a baráti társaságban a gyerekek el vannak halmozva játékkal és a fiam ha elmegyünk hozzájuk teljesen odavan a sok játékért.

2010. febr. 13. 10:49
Mit vegyek a gyereknek? Avagy vásárlási kényszer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook