Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Matrac vásárlás. Kinek mi vált be? Hátfájósoknak milyet ajánlanátok? fórum

Matrac vásárlás. Kinek mi vált be? Hátfájósoknak milyet ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


9. dominós (válaszként erre: 7. - Forrest2010)
2014. nov. 27. 10:16
Hát azt mééé ne?
2014. nov. 27. 09:27
köszi a segítséget mindenkinek.
2014. nov. 27. 08:52
Csak rugósat ne !!!!!
6. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Emi75)
2014. nov. 27. 08:41

Én bementem az üzletbe, és ott feküdtem le, a pasi nézte, melyik variációnál fekszik egyenesen a gerincem. A túl kemény se jó.

Az enyém 18 cm.

És oldalamon alszom, azt is figyelembe kell venni.

2014. nov. 27. 08:36

Nekünk 20 cm-is félkemény matracunk van,azon egy cm-is memory habos matractakaró.

De ettől is ugyanúgy fáj a hátam,pedig már mindent kipróbáltam amit lehet.

Plusz nálam vannak olyan doki általi előirások hogy maximum 5-cm-is párnával emelhetem meg a fejem,tehát szinte vízszintesen kell aludnom.

/ez egyébként poénos,mert ha új párnát veszek azt napokig lapítom,hogy jó legyen :) /

4. emi75 (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2014. nov. 27. 08:35

Ezt igazából próbálgatással lehet eldönteni, mert valakinek a kemény matrac tesz jót, valakinek a puhább. Sok olyan üzlet van, ahol lehet próbálgatni ráfeküdni.


Tesóméknak 8 éve van kókusz latex, és még mindig kiváló, neki a gerincsérvét rendbeteszi. De annak idején úgy választották, hogy kaptak rétegeket a matracos cégtől, és aludtak rajta, próbálgatták, hogy melyik rétegfelépítés a legkényelmesebb nekik.


Nekem meg nem jó az a matrac, fáj rajta a derekam, én a puhábbat szeretem.


Tartósságra a latex, kókusz latex a legtartósabbak, de ezek nagyon drágák is. A rugós, táskarugósról nem tudok nyilatkozni tartósság szempontjából, ezeket nem ismerem, de szállodában aludtam már ilyenen, és nagyon kényelmes volt. A habszivacs matracok is jók, kényelmesek, talán azon jön elő leghamarabb deformitás...?


Szóval pénztárca és derék kérdése :)

2014. nov. 27. 08:19
milyen vastag a matrac?
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2014. nov. 27. 08:19
Nekem az 5. matrac vált be; kókusz-latex.:))
2014. nov. 27. 08:14
Szeretnék matracot cserélni az ágyunkban de tanácstalan vagyok.Sokat fáj a derekunk,a hátunk.Szerintem a kifeküdt matractól...Milyen tapasztalatotok van?Milyet érdemes venni?Ami tartós is?Köszi előre i.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook