Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Száritógép vásárlás előtt állok, milyet javasoltok mi a véleményetek? fórum

Száritógép vásárlás előtt állok, milyet javasoltok mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


16. b59e85f65a (válaszként erre: 1. - Totek63)
2010. júl. 23. 11:56
szia nekem miele kombigepem van ,miele wt26.-70ch több mint 2 eve es sporolok aramot, föleg telen hasznalom amikor overalt ,kell szaritani nalunk padlofütes van, es közöshelysegben nem akarok se mosni se szaritani senkivel
2010. júl. 22. 18:07
Én használok, de nem teszek bele mindent (régebbi típus, lehet, hogy az újak kímélöbbek...). Akkor igazán jó, ha szeretsz kampányszerüen mosni illetve a szennyestöl megszabadulni. :)Az ágynemünket pl lehúzom, mosom, szárítom és már húzom is vissza, vasalás nélkül, ugyan, de jó puhán. És nincs állandóan pára a lakásban. Szerintem jó dolog, ha okosan használja az ember lánya...
14. a9986bef96 (válaszként erre: 12. - Sipumsipum)
2010. júl. 22. 17:35
Ja.Juszt is veszek egyet.A mosogatógép mellé.
2010. júl. 22. 07:42

na, még mielőtt betámadna megint vki aki szereti a szárítógépet... a topik indítója a VÉLEMÉNYEKRE is rákérdezett...


nekem ez a véleményem, nektek az...


ha úgy éreztétek, hogy letámadtam bárkit is mert használja, hát sajnálom, nem állt szándékomban...


persze lehet, hogy elhiszitek, lehet, hogy nem :)


még szerencse, hogy szabad véleményt nyilvánítani :)


további szép mindenfélét mindenkinek

12. sipumsipum (válaszként erre: 11. - A9986bef96)
2010. júl. 22. 07:19
okos enged...
11. a9986bef96 (válaszként erre: 9. - Sipumsipum)
2010. júl. 21. 23:50
Én azt gondolom,hogy a mosás-teregetés-egyébruhafeldolgozáshoz szükséges energiát nem árt nagy család esetén megosztani a villanyáram és szerény ATP-készletem között...:PPP A lelkierőről nem is beszélve...Az állandóan elöllevő teregetőről nem is beszélve...Az állandó magas páratartalomról nem is beszélve...Hogy a csillárról is állandóan a száradó ruha lóg...Hogy a lakásnak SOHA nincs lakás kinézete,csak valami ruhaipari kisvállalkozás-szerűé...Jó?Tehát mindenki rendezze csak a maga életét...:P
10. a9986bef96 (válaszként erre: 7. - Sipumsipum)
2010. júl. 21. 23:46
Figyelj.Nagycsaládosként én ezt a kérdést TELJESEN másképp látom és akkor ennyiben maradhatunk is,mint teljes és széleskörű indoklásnál...:-/
2010. júl. 20. 11:44

hm... én nem vitatkoztam... véleményt cseréltem másokkal...


ismeretlenül meg nem illik senkit minősíteni...

és ha már itt tartunk inkább vagyok földhözragadt, mint energiazabáló :)

8. csodapók (válaszként erre: 7. - Sipumsipum)
2010. júl. 20. 11:10
Szerintem kár ezen vitatkozni, mert mindenkinek mások a körülményei és az igényei! Lehet te elképzelni sem tudod a gép használatát és hasznát, más, pl. én., már régóta használom és nagyon jó dolognak tartom! Nem szabad ennyire földhöz ragadtan véleményezni semmit! Mindannyian mások vagyunk!
7. sipumsipum (válaszként erre: 5. - A9986bef96)
2010. júl. 20. 08:19

de ha van erkély, miért nem teregetsz ki oda...?

oké, télen nem lehet, mert kockára fagynak... :)

de akkor meg a radiátor elé állított ruhaszárító is megteszi nem?


vagy nem fél sz attól, hogy nagyobb lesz a villanyszámla?... plusz, ha még vasalni is kell, akkor még úgy is fogyasztod az áramot...


ha jól kiteregetsz még vasalni sem kell...


így meg mosógépből ki, szárítógépbe be, szárítógépből ki, vasalás...


vagy roszul látom?


persze azt aláírom, hogy nem szép látvány a nappaliban száradó bugyi-zokni-póló, de megéri-e?...

:)

6. a9986bef96 (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. júl. 20. 07:51
Nem szabad mindent beletenni.De ha a nagyja már belemehet,az is sok segítség.Egyébként kint Londonban a háziaim olyat használtak,hogy bele kellett teregetni.Na az,nem gyűrte össze.
5. a9986bef96 (válaszként erre: 4. - Sipumsipum)
2010. júl. 20. 07:50

Nekem is szükségem van rá,pedig panelben lakom és van erkély...Nem értem az összefüggést...:SSS

Viszont kíváncsian várom én is az infokat!:DDD

4. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Totek63)
2010. júl. 20. 07:42
miért van rá szükséged? panelban laksz és nincs erkély?...
3. csodapók (válaszként erre: 1. - Totek63)
2010. júl. 20. 06:04

Szia! Mi már tíz éve használjuk és imádom!!! Fontos, hogy ne tömd meg nagyon és még langyosan hajtsd össze a ruhákat. Ezzel a módszerrel és a jól kiválasztott programmal szinte alig kell vasalnom. Olyan gépet válassz, aminek több szárítási lehetősége van! / teljesen ill. közepesen száraz, vasalásra kész stb./ Az én gépemen az összes lehetőség két változatban fut, normál és kímélő program. Kb. 2-3 ezer forinttal több az áram számlám télen, amikor csak így szárítok. Kb. 1 óra alatt szárítja meg a holmikat, de fontos, hogy legalább 1000 fordulatos legyen a centrifugálás a mosógépednek, különben valóban nem gazdaságos.

Ennyi jutott eszembe. :) Szép napot!:)

2010. júl. 20. 05:38
Nem tudom jó ötlet-e.Egy barátnőmnek van,de utálja.Elég gyűrött lesz a ruha és rohadt sokat fogyaszt. :(
2010. júl. 20. 05:06
Száritógép vásárlás előtt állok, milyet javasoltok mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook