Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova érdemes nyaralni menni (külföld) másfél éves gyerekkel? fórum

Hova érdemes nyaralni menni (külföld) másfél éves gyerekkel? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 21. 10:19
A 2. hozzászólónak teljesen igaza va. Annyival egészíteném ki, hogy 18 hónapos kora előtt,-amíg ateljes védőoltási sorozatát meg nem kapja-nagy felelőtlenség bárhová is vinni. Üdv: Szakember
3. chateigne (válaszként erre: 2. - Bichi)
2015. máj. 20. 22:12
Igen, minden gyerek más, ez tény. És ez igaz, hogy mindent ki kell próbálni egyszer,de ugye az sem mindegy hogy mikor. Az én kislányom egyébként összességében jó baba, inkább mi bonyolítjuk túl, hogy hogy lenne a jobb. Nagyszülőkre bízás is szóba jött, de aztán most már abban sem vagyok biztos...
2015. máj. 19. 09:46

Minden gyerek egyedi, van aki jobban, van aki kevésbé jól viseli az utazást. Ebben senki nem tud neked tanácsot adni, hisz a te babádat mi nem ismerjük. Én mondjuk inkább vállalnék be egy rövidebb repülős utat, mint egy hosszabb autóst, igaz akkor azért arra is fel kell készülni, hogy végigordítja az utat, ami elég kellemetlen, és akkor még a nyomáskülönbségből adódó fülfájásról nem is beszéltem, bár az sincs mindenkinél... Szerintem bárhogy is döntesz, jó lesz, úgyis ki kell próbálni egyszer :). Mondjuk én míg ilyen pici volt, inkább a nagyszülőkre bíztam nagy örömükre, mert nekem az nem lett volna pihenés, hisz ő még abban a korban van, amikor még minden pillanatban teljes figyelmet igényel, idegen helyen meg pláne... Meg ott van, hogy mennyire sírós, mert ha mondjuk éjszaka sokat sír még, akkor az is elég kellemetlen egy hotelszobában...

Szóval ezt csak te tudhatod :)

2015. máj. 18. 13:58
Mit javasoltok, hova érdemes nyaralni menni (külföld) másfél éves gyerekkel? Ti merre voltatok, ha voltatok? Hogy bírták a picik az utazást? Tudtatok ti is pihenni, kikapcsolódni? Kicsit jó lenne idén is tengerpartozni, de nem tudom a sok autókázást hogy bírnánk, illetve a repülővel kapcsolatban sem vagyok meggyőzve, bár sok barátom utazott már picivel így. Szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mi jött be :) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook