Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjük 3 pici gyerekkel nyaralni? fórum

Hova menjük 3 pici gyerekkel nyaralni? (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 13. 02:20
a balatonra
2016. márc. 8. 14:43
Nem tudom, de a tékozló homáron érdemes utána olvasgatni, hogy 'hova nem érdemes".
10. martin3 (válaszként erre: 3. - Mamika2)
2012. febr. 3. 21:59

ez a honlapjuk [link]

valamiért nem tudom betölteni, lehet neked sikerül(mármint csak az első oldalig jutok..), video is van hozzá, tényleg meseszerű az egész, a legjobb benne az, hogy totál újszerű, karbantartott játékokról van szó. És iszonyú ötletes, pl kiöregedett igazi traktorokat rátettek egy sínpályára és azon mennek, miközben a környezet be van rendezve egy nagy farmnak, a gyerkőc tekerheti a kormányt(persze a sínen megy a traktor, de ezt a gyerek észre sem veszi..azt hiszi ő hajtja), szóval nagyon jó, rengeteg játék van, le sem tudom írni hány fajta. egy negatívum van csak, hogy néha sokat kell várni 1 -1 játékra, de mi vittünk szendvicset és innivalót és a sorban állás közepette ettünk:)

és mikor indultunk haza mintha elhaladtunk volna majdnem közvetlen mellette egy kalandpark (olyan fiús várkastély, vagy római szerű, már nem is emlékszem pontosan), mellett is, de már nem volt időnk megnézni, szóval lehet van mellette egy újabb park is.

sopronban is van jó, olcsó szállás, vagy a környékén a kis falvakban a fertő tó mellett(bocsi, most nem írtam helyesen, mert siettem, és egyszerűbb volt mindent kisbetűvel írni), akár bécsbe is el lehet innen menni, állatkert...szóval 1 hetet jól meg lehet itt tervezni

2012. febr. 2. 19:11
Csopak Comfort-hotel.
8. Timicicaanyuka (válaszként erre: 7. - Mamika2)
2012. jan. 25. 12:59
köszi, megnézem:)
2012. jan. 25. 11:31

[link]


Timicicaanyuka!

Megkerestem a meseparkot, itt a link, ha érdekel itt meg tudod nézni!:)

2012. jan. 25. 11:28
Hűűű, de sokan szólnak hozzá a témához!!!!!:((
5. Timicicaanyuka (válaszként erre: 2. - Martin3)
2012. jan. 24. 15:14
meg lehet ezt a helyet nézni a neten?
2012. jan. 24. 15:06
Én kimondottan szálláshelyet keresek, ami praktikus, kényelmes 3 gyerkőccel, nem annyira programot, de azért köszi, megnézem!:)
3. mamika2 (válaszként erre: 2. - Martin3)
2012. jan. 24. 15:05
Ott el lehet tölteni akár egy hetet is, mert mi nem 1-2 napra mennénk!:)
2. martin3 (válaszként erre: 1. - Mamika2)
2012. jan. 24. 14:56
szia! mindenképp a balaton?? mi voltunk sopron mellett az osztrák oldalon(soprontól 10km-re) egy mesepark nevű helyen, nem is drága, van családi belépő, bent minden játék ingyen van és akárhányszor fel lehet ülni, teljesen új, színvonalas játékok, mint egy vidámpark, de kifejezetten 3-8éves gyerekeknek való, hatalmas parkban van, csupa árnyék, mi 35fokban voltunk, mégsem sültünk meg. a fertő-tó körül pedig lehet bicajozni, kirándulni. A mesepark egyébként azért is mesepark, mert egy része a legismertebb mesék jeleneteit ábrázolja panoptikum szerűen, gyönyörű...
2012. jan. 24. 14:51

Segítséget szeretnék kérni!

Mi nagycsaládosok vagyunk, 3 gyermekünk van egy 6 egy 4 és egy 2 éves kisfiú.

Mindenképp a Balatonra mennénk nyaralni, de ahogy nézegetem az interneten nem nagyon van olyan szálláshely, ami a mi "kis" családunknak megfelelne, mert vagy kicsi vagy drága vagy nagyon messze van a parttól!

Ha valaki tudna olyan szállást ajánlani, amiről már esetleg tapasztalatból vagy hallomásból úgy gondolja, hogy nem túl drága és elég nagy, akkor kérem ossza meg velem!

Előre is köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook