Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hoteltesztelés ingyen! Valóban lehetséges? Vagy csak átverés!? fórum

Hoteltesztelés ingyen! Valóban lehetséges? Vagy csak átverés!? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 21:42
kifizeted azt az árat amit amúgy is elkérnek egy éjszakáért, most néztem meg az egyik honlapját
20. beliczaizsuzsi (válaszként erre: 17. - Pick-kati)
2009. okt. 6. 15:38
A saját bőrömön tapasztaltam, hogy az EUROREST nem átverés.Idén nyáron 1 hetet töltöttem el 14 nap helyett így még az ellátásért sem kellett fizetnem. Sőt a jövő hónapban is utazok egy hosszú hétvégére. Kedves vendéglátás és fele annyi az élet mint ha önállóan szerveznéd az utazásod. Most egyenlőre csak Magyarországba gondolkodok, jövőre viszont Horvátország a cél. Egy fontos dolog van az áron kívűl még, hogy leellenőrzött, elvárásoknak megfelelő. Így a tisztaságban, ellátásban nem csalódhatsz.
2009. szept. 23. 21:22
Szia!Egyáltalán nem átverés!!!!én már próbáltam és nem is akárhol Mallorcán voltunk nyaralni.E.U.R.O.R.E.S.T a neve.Tényleg van postaköltség és csak a kaját kell fizetned így fele annyiba kerül az ott lét.Na meg persze az oda utat.Semmit nem kellett fizetni pluszba.Nekem foglaláskor megírták mennyi lesz egy éjszaka, és ez annyi volt amennyi a honlapon is volt,és tényleg annyit fizettem ott a helyszínen is.És semmivel nem kaptam rosszabb szolgaáltatást mintha nem lett volna ez a csekk.Mi 1hétig voltunk és ha nem lett volna a csekk szerintem ki se jutunk soha.Szerencsére az oda utat is sikerült akciósan lefoglalni.
2009. máj. 24. 21:00
Nem számolják duplán a kaját én anno megnéztem.
2009. máj. 24. 00:45
szerintem kész át verés,mert kötelezik az embert,hogy ott egyen és duplán számolja a kaját.
16. Szilvóca (válaszként erre: 15. - Töttike)
2009. máj. 23. 23:39
Én kb.10éve kaptam egy ilyen mailt,később is kaptam,csak kiszámolgattam az utiköltséget,meg megnéztem a kaja árakat,és sokaltam,meg pénzem sem volt úgy ezért nem vágtam bele,de akkoriban még nem volt ez a 30euro és max 10éjszakát lehetett eltölteni.
2009. máj. 23. 23:28

Ja, láttam én is megnéztem az oldalt, csak eddig rá sem mertem kattintani, mert már olyannal is találkoztam, ha csak rákkatint az ember már hozzájárul a dologhoz...!

Na mindegy a lényeg, hogy az utat és a kaját is fizetni kell, meg a szálláson is kell valami minimum költséget fizetni, ami kb. 30 Euró!

Úgyhogy erről ennyit! Törlöm az emailt!

14. Ergóka (válaszként erre: 10. - Töttike)
2009. máj. 23. 23:21

A pénzről nem is a levélben írnak, hanem a weblapjukon. Idézet az űrlap oldaláról: "Duplán takarékoskodsz. Kizárólag a hotelcsekk kibocsátásának és postázásának költségeit kell megtérítened, amelynek összege: 2990 Ft (1 éjszakai szállás értéke egy közepes színvonalú hotelben)."

Azt hiszem erről írt az előbb Szilvóca is.

2009. máj. 23. 23:19
Mintha nekem is jött volna évekkel ezelőtt hasonló. Akkor 4000 ft-ot kértek a csekkért. Nem utaltam át és töröltem az E-mailt
2009. máj. 23. 23:19
üdv. én is kaptam ilyet, de szerintem nem szabad vele foglalkozni. látsz a titulus megjelölésén kívül bármi nevet, akire lehet hivatkozni? egy hivatalos nyereményes jutalmas üzenet, azt hiszem, nem így néz ki...
11. Töttike (válaszként erre: 8. - Szilvóca)
2009. máj. 23. 23:17
Szia! Köszi! Na, így most már elképzelhetőnek tartom, azokkal a feltételekkel, amit írtál!
2009. máj. 23. 23:15

Eddig én is mindíg azonnal töröltem az ilyeneket, de most kíváncsi lennék beleugrott e már valaki és ha igen pórul járt e?

Itt állítólag semmit nem kell fizetni, annyi a kötelesség hogy értékelni kell az adott hotel szolgáltatásának minőségét! Itt a levél többi része:

Az ingyenes szálláshoz való jogát az 1000 hotel egyikében a hotelcsekk igazolja. Keresse fel a szervizünket, és adja meg a címet a csekk kézbesítéséhez. Ilyen módon arra is kötelezettséget vállal, hogy a hazatérés után beírja a véleményét a hotelről a Nemzetközi Hotelranglistába. Az véleménye nagyon fontos számunkra.


Magában a hotelben annyi időt tölthet, amennyit szeretne. Az idő többi részét pihenésre, a környék megnézésére vagy bármilyen más olyan szórakozásra fordíthatja, amire vágyik. A szálláshelyek Magyarországon, Portugáliában, Mallorcán és Európa számos más, érdekes helyén várják, hogy tesztelje őket. Ön választja ki, hogy melyiket keresi fel.


Tesztelőként vihet magával valakit, akinek szintén nem kell a szállásért fizetnie. Hamarosan együtt örülhetnek a felejthetetlen üdülésnek.



Keresse fel a nemzetközi tesztek Akciójának weblapját, és adja meg a címet, amelyre a hotelcsekkjét kézbesíteni fogjuk. Ne felejtse el! Meghatározott számú tesztelőre van szükségünk, ezért ne késlekedjen, mert mások megelőzik. Kattintson, hogy kitölthesse az igénylő űrlapot>>>


Üdvözlettel

a Minőségbiztosítási Osztály vezetője

2009. máj. 23. 23:13
nja ezt jól megaszontam.Szóval mikor átveszed az utalványt van valami posta költség
2009. máj. 23. 23:11
Kaptam én is mailt.Valós a dolog.Mikor átveszed az utalványt vagy mi az van valami postaköltség,több mint valami más postaköltsége.Ha jól emlékszem az utazást ,hogy odajuss azt neked kell fizetned,meg lehet,hogy a kaját is erre már nem emlékszem tisztán.Nem kell rendelned semmit cserébe,meg úgy tudom végig se kell hallgatnod semmit.Azt hiszem annyi van még,hogy a hoteleknél feltüntetik mikor használhatod fel,de ne úgy képzeld el,hogy pl:mondok valami hülyeséget Balaton menj nyaralni,de csak novembertől februárig válthatod be.
2009. máj. 23. 23:08
Bocs, nem ilyensmi hanem ilyesmi.
2009. máj. 23. 23:07

Én is kaptam ilyen e-mailt, meg néhány ismerősöm is. Ezek a levelek mind ingyenes postafiókokba érkeztek. A netszolgáltatóm által biztosított címre még véletlenül sem jön soha ilyensmi. Azt, hogy mennyire kamu nem tudom, de érdekesek azok a nyeremények, amelyekért fizetni kell, hogy megkapd. Igaz nem nagy összegről van szó, de akkor is fura...

Én nem szoktam velük foglalkozni, ilyenkor nyomok egy laza Delete-t...

2009. máj. 23. 23:00
átveréééés
2009. máj. 23. 22:59

Ilyen e-maileket én is kaptam régen többször is, de azonnal töröltem, nem foglalkoztam vele. Ilyen nincs, hogy valamit ingyen adjanak, valami ára biztos van.

Kiváncsi lennék én is, hogy valaki próbálkozott-e ezzel.

3. blerka (válaszként erre: 1. - Töttike)
2009. máj. 23. 22:59

Szia!


Hasonlón voltunk,akciós hétvége volt potom pénzért,de cserébe végig kellett hallgatni egy két órás előadást üdülési jogokról és kínosan mentegetőzni,hogy jól hangzik,de erre most nincs pénzünk...Ezzel persze tisztában voltunk előtte is,csak a buli miatt mentünk el..

Szerintem itt is kérni fognak valamit cserébe,ha mást nem,kauciót a nyaralás kezdetekor a szállodában,de azt elvileg vissza is adják.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Töttike)
2009. máj. 23. 22:58

Sosem hallottam ilyenről. Hasonló beugratós dologról már igen..tehát valakinek mondták, hogy megnyerte ..de vagy fizese a repülő utat horror áron, vagy Magyarországira fizessen x összeget.

Remélem Te a szerencsések közé tartozól ahol vannak még csodák.

2009. máj. 23. 22:55

Sziasztok! Kaptam egy emailt, amibe ez áll:


A rendszer Önt választotta ki véletlenszerűen az Internet több százezer felhasználója közül. Bekerült azoknak a személyeknek a csoportjába, akik részt vehetnek egy Akcióban, amelynek célja Magyarországon és más európai országban lévő 1000 hotel tesztelése.


Tesztelőként jogot kap 14 ingyenes éjszakához egy hotelben, amit a katalógusból szabadon választhat ki. Szállást kap azért, hogy letesztelje ennek a hotelnek a szolgáltatásait. Ez egyben jutalom azért, hogy részt vesz az Akcióban.


Stb. stb....


Én nem hiszek az ilyenekben, biztos van benne valami csavar! Vagy volt már valaki ilyenen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook