Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
188. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 187. - Zsuzsa74)
2007. márc. 13. 11:01
Mennek a megadrukkok!!!!
2007. márc. 13. 10:52
Köszönöm a válaszaitokat. Ma kell megjönnie, de a hőm 37,4 volt reggel. Reménykedem...
186. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 180. - Mimo)
2007. márc. 13. 10:36

Köszi mimo,hogy mellém álltál.De most tényleg kibe kapaszkodjon egy csaj?A férjének panaszkodjon v. az anyósának?Na ne!!!

Olvastam,hogy most nem sikerült neked.De utána + azt,hogy még van remény!!!Én nagyon drukkolok neked.))))

Úgy néz ki,hogy nekünk sem jött össze.A hömet nem tudom mérni mert eltört 3 napja.DDD

De tegnap nagyon kicsit elkezdtem vérezgetni.Szerintem ennyi volt nálunk.Majd a következö!!!!

meliz)))

185. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 184. - Babi83)
2007. márc. 13. 10:32
Hát a legjobb az elsö npon elkezdeni.De ha nem jött össze akkor sincs aemmi baj.
184. babi83
2007. márc. 13. 09:48
Meliz, mikor kell elkezdeni hőmérőzni, menzihez képest?
183. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 182. - Lamoni)
2007. márc. 12. 21:54
Igen jól tudod mert a fiuk azok gyorsabak és a csajok lassabak igy ha p.éréskor épen együtt vagytok akkor elég nagyv.szinüsége,hogy fiu lesz de ha pár nappal elötte akkor csajszi.Sokaknak jött már be.Én szoritok nektek.
182. lamoni
2007. márc. 12. 19:49

Egyetértek veletek, engem is valamilyen szinten megnyugtatott a tudat, hogy teljesen normális volt a ciklusom, mégha a baba nem is jött össze. Előzőleg, még azon is izgultam, ha nem leszek terhes, legalább a menszim időbe jöjjön meg, mert akkor még kevesebb lesz az esélye annak, hogy összejön.

Egyébként többen azt állították, akiknek semilyen problémájuk nem volt babás téren, hogy azért hőmérőztek, mert ha pont eltalálják a megfelelő időpontot peteéréskor, akkor tutira fiú lesz, a várakozókból ált. lányok születnek.

181. Vica26 (válaszként erre: 178. - Ekka)
2007. márc. 12. 17:46

Tudod Ekka, egy idő után muszáj belekapaszkodni valamibe, amiben hiszünk, hogy segít.

Van, akinek ez a hőmérőzés, van, akinek a Billings-módszer, vagy éppen az E-vitamin.

Lehet, hogy mindezek nélkül is összejönne a baba, de nagyon nehéz tétlenül ülni, főleg akkor, ha hónapok, esetleg évek telnek el sikertelenül. (Ahogy Mimo is írta.)


Emlékszem, hogy a babatervezős időszakban te is sok praktikának utánanéztél.:-DDDDD

180. mimo (válaszként erre: 179. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 12. 16:28
Ezzel Meliz én is egyetértek, Ekkának gyakorlatilag 2 hónapon belül jött a baba, nem tudja azt senki milyen éveken át küzdeni, reménykedni, majd ujra és ujra csalódni, csak az ,aki ezeket átéli!!Ezért is szuper ez a topik, van akivel meg tudod beszélni a dolgokat!!!!!
179. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 178. - Ekka)
2007. márc. 12. 12:49
Valószinü,hogy neked akkor nem voltak problémáid és nem váratot magára éveken keresztül.Mi van azzal a növel akinek semmi problémája nincs és még a párja is renben van de 10 éve nem jön a baba.Ha hömérözik akkor legalább azt tudja,hogy mikor van p.érése.Ennyi esélyt azért meg kéne adni magának az ember!Vagy nem?
178. Ekka
2007. márc. 12. 12:27
Szerintem "butaság" ez a hőmérőzés..a baba jönni fog, ha jönnie kell, és ehhez nem kell semmi praktika v. hókuszpókusz;)
177. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 176. - Zsuzsa74)
2007. márc. 12. 11:58

A hömérözésben az a rossz,hogy mikor látod,hogy leesett akkor már 1 napon belül meg is jön álltalában a menszid.Sajnos.

De te nagyon igéretesnek tünsz nekem.Remélem,hogy te babásodsz.Nagyon várom a fejleményeket.)))

2007. márc. 12. 09:36

Melíz te olyan profi vagy a hőmérőzésbe, kérlek segíts.

Eddig írtam, hogy nekem mindig nagyon alacsony a testhőmérsékletem 35,8 és 36,4 között ingadozik. Holnap kell megjönnie a mensimnek. Kiváncsiságból most megmértem szájban is és hülyelyben is a hőmérsékletemet és 37,3 lett. A menseszelőtt mennyi idővel esik le a hőmérséklet, mert nekem most felfelé megy. Nagyon reménykedek, szerdán kell orvosi utasításra tesztelnem.

175. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 173. - Vica26)
2007. márc. 11. 11:54

Szivesen máskor is.Tényle.)))

Puszi!

meliz

174. lamoni (válaszként erre: 168. - Mimo)
2007. márc. 10. 18:49
Én is ugyanígy érzek. Azt hiszem mindent megtennék, hogy babám legyen, de a vetélés után úgy ki voltam bukva, hogy nem tudom még egy ilyet hogy bírnék elviselni, pedig én még a terhesség elején jártam.
173. Vica26 (válaszként erre: 172. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 10. 13:18

Köszi!

Majd megpróbálkozok vele!

Egy lázmérő csak nem fog ki rajtam, nem igaz?:-D


Nagyon segítőkész vagy, puszi érte!:))

172. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 171. - Vica26)
2007. márc. 10. 13:09

Igen a nyelvem alá teszem és ovatosan ráharapok.Persz ilyenkor nem folytatok hosszabb eszmefutatásokat a párommal és fiammal.Nem hinném,hogy elharadnád a lázméröt.Ügyibb vagy te annál.;)))

Ha valamit szeretnél tudni akkor nyugotan csak kérdez.

meliz)))

171. Vica26 (válaszként erre: 170. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 10. 12:29

Húúúú, ez aztán a gyors válasz!

Nagyon köszönöm!


Nekem csak az a gondom a szájban méréssel, hogy mindig attól félek, hogy elharapom a hőmérőt!

Lehet, hogy hülyeség, de Te a szádban hova teszed? A nyelved alá vagy fölé? És ráharapsz? Vagy hogy csinálod?

Gyakorlati útmutatót kérek! Légyszi!!!!

170. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 169. - Vica26)
2007. márc. 10. 12:14

Szia vica!)))

Kérderz nyugotan.

Én a hagyományos höméröt ajánlom és a szájban a legjobb mérni.Valaki a hüvelyben méri de szerintem a szájban sokkal praktikusabb és a végeredmény úgyan az.

Én is szoktam hozátok menni(a szomszédba);)))

Puszi.

Jó babásodást.

meliz

169. Vica26
2007. márc. 10. 12:01

Sziasztok babatervezősök!


Én innen a 'szomszédból', a Babát tervezünk topikból ugrottam át.

Lenne egy kérdésem, mert ti nagyon profik vagytok ebben a témában:

Mivel érdemes hőmérsékletet mérni? Hagyományos vagy digitális hőmérővel?

Melyik testrészen méritek?


Hoppá, ez nem is egy kérdés volt, hanem három!

Azért válaszoltok rá, ha tudtok?


Puszi és sok sikert Nektek is!

168. mimo (válaszként erre: 167. - Zsuzsa74)
2007. márc. 9. 23:14
Igen Zsuzsa mi is 5 éve vagyunk házasok, azota küzdök, volt egy terhesség, és abból sem lett babám.Tudod mikor igy alakul az első terhesség az egy életre megpecsételi a lelkünket, vágyok babára, ugyanakkor félek is nagyon((((((((
2007. márc. 9. 22:56

Megdöbbető volt nekem , hogy mennyien vetélnek el. Szövettan nem mutat ki semmit. Háromból két doki természetes szelekciónak titulálta, a harmadik végre elkezdett vizsgálni. Az első két terhességem teljesen problémamentes volt, a harmadik is annak indult, még hányingerem sem volt. Olvasgatva a fórumot még mindig szerencsésnek tartom magam, mert van két gyönyörű, egészséges lányom. Sokan azért küzdenek, hogy legalább egy legyen.

A Bianka nevében köszönöm a szülinapi jókívánságokat.

2007. márc. 9. 22:22

Ja!!!

A lánykádnak.Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok!!!:)))))

2007. márc. 9. 22:21

Véletlenül elküldtem az üzit most folytatom.)))Szintén lombikos volt a babonk(tavaji).Azóta rájöttem,hogy van már gyerköc nállatok mert megkukantotam az adatlapodat.

Sajnos nagyon sok lombikos van a közelünkben.És a baráti körben is.Jobb lenne ha nem lenne ilyesmire szüksége az embernek.

Remélem össze jön nálunk mert ez volt a második probálkozásunk és többet nem fog támogatni a TB.

164. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 163. - Zsuzsa74)
2007. márc. 9. 22:17
Köszi a biztatást.Mi is tavaj elvesztetük a babonkat.
163. zsuzsa74 (válaszként erre: 162. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 9. 22:13
Igen van két lányom már, a nagyobbik holnap lesz 13 éves, a kicsi novembrben lesz 10. Sajnos tavaly júliusban a harmadik babócát elvetéltem, most ezerrel küzdünk, hogy legyen . Olvasgattam, hogy lombikos vagy. Biztatásként csak annyit, hogy a férjem unokatesójának májusban születtett a lombik segítségével két gyönyörű kisfia. Sok sikert neked.
162. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 161. - Zsuzsa74)
2007. márc. 9. 22:08

Szia!

Ha neked alacsonyabb a höd akkor lehet,hogy tök jó volt multkor amit írtál.Ha elözöleg babás lettél akkor szültél is?Vagy valami baj történt?Azért kicsit irigylem a hödet mert akkor te gondolom ritkán és nehezen tusz belázasodni.Nekem most éppen 37,4 a höm és néha igen érdekesen érzem ez miatt magam.

Drukolok,hogy összejöjön az a babó.)))

meliz)))

161. zsuzsa74 (válaszként erre: 147. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 9. 21:48

Én valószínű, hogy ilyen "halvérű" vagyok. Nekem mindig ilyen alacsony a testhőmérsékletem.

Peteérésem volt, mert clostilbegyt tabletát szedtem, az uh kimutatta, hogy több szép érett tüszőm volt, amelyek meg is repedtek. A dokibácsi javaslatként felírta a vizusgálati papíromra, hogy házasélet kötelező. Apucival szót fogadtunk, remélem eredménye is lesz. Vannak tüneteim, de lehet hogy csak a gyógyszer miatt. Kétszer már sikerült a clostilbegyttel teherbe esnem, ráadásul első hónapban. Kiváncsiságból mértem a hőmérsékletemet, hátha magasabb a szokásosnál és reménykedhetek, hogy a jővő heti tesztem pozitív lesz.

160. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 159. - Lamoni)
2007. márc. 9. 21:38

Szia!((((

Sajnálom,hogy megjött.Remélem a köv. hónap jobban alakul nálad.De látod,hogy a hö mennyire megmutatja a dolgokat.Tudom,hogy ez most nem vigasztal.

Remélem az én höm fent marad legalább még vagy 8 hónapig.;)))

Én a helyedben máttól számolnám.

159. lamoni
2007. márc. 9. 19:09
Sziasztok. Nagyon drukkolok nektek. Nekem sajnos ma reggel leesett a hőm 36,8-ról 36,5-re, és délelőtt meg is jött. Szerintetek, ilyenkor ez számít első napnak, vagy a tegnap előtti(2 nap gyenge pecsételő vérzésem volt)?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook