Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


68. mimo
2007. febr. 7. 22:31
Én szedem a Royaljellyt.Ginseng és méhpempő!!!!!Az nem jó??????
2007. febr. 7. 22:30
irjatok nyugodtam akár privire is szivesen segitek ha tudok,még nekem is sokat kell tanulni:)
66. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 64. - Mimo)
2007. febr. 7. 22:29

Igen ha meg jön.Már járom a patikákat+gyógyszerszállitó ismeröstöl számla nélkülit szerezni.Eddig 90 000ft-nál vagyunk.Kiváncsi leszek mi kell még utközben. És,hogy fogjuk kifizetni.Na hadjuk.

A cicim eddig nekem is feszült minden hónapban csak most olyan furi.Mint ha erösebben feszülne.De az is lehet,hogy annyira reménykedek hát ha nem kell mennünk a lombikra,hogy beképzelem.

2007. febr. 7. 22:27
SZIA MIMO,MELIZ!igen elkezdtem foglalkozni vele,mert valóban hasznos termékek mint meliznek is mondták!nem tudom szabad itt reklámozni?mi már beszélgettünk mimo a "babát szeretnénk"-ben?ugye?nagyon ügyesen tanácsolták meliznek,csak én még ajánlanám hozzá a méhpempöt is!sajnos nem olcso termékek de hatásosak!barinömnek segitett 3 havi szedés után,babát vár.(4 évig nem esett teherbe.
64. mimo (válaszként erre: 61. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 7. 22:22

Drága Meliz!!nekem nem igazán volt jellemző a cicifájás, mert nekem alapjáraton is szokott feszülni.De én a 20 hétig amig meg nem szakitották a terhességet biztos jelként tekintettem a terhességre.Már koraterhességbe jellemző, 4-5 hetes terhesek már "panaszkodnak" erre.hanyadik napon vagy most???

ha megjön akkor indul a stimmulálás?????

63. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 60. - Huncutka2004)
2007. febr. 7. 22:20
Köszi.;)))
62. mimo (válaszként erre: 60. - Huncutka2004)
2007. febr. 7. 22:20

Szia Huncutka!!te foglalkozol ilyen termékek forgalmazásával?????

Engem érdekelne hogy mit tudsz ajánlani, nekem rendszertelen a mensim...40-50 napra jön meg(((.babát szeretnénk, tavaly volt egy 20 hetes vetélésem((((((((.5 éve vagyunk eggyütt, az volt az első terhességem ennyi év alatt.(((((((((

61. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 59. - Mimo)
2007. febr. 7. 22:19

Jaj de kár,hogy drágád igy megy.De hát a munkája miatt gondolom mert fuvarozo muszáj mennie.Majd legközelebb.Addig csak eltelnek a napjaid.:((((

Jutt eszembe elfeleljettem írni,hogy a Maca termék a férfiaknak is nagyon jó mert gyarapitja a kiskatonákat és erösiti öket+(nemivágy serkentö).

(pirulos ikon)

Képzeld ma este úgy elkezdett fájni a cicim.:o

Neked mikor kezte a cici fájást,Én már nem emlékszem az én tavaji terheségemnél mikor kezdte. :(

2007. febr. 7. 22:15
sziasztok! van itt valaki? mi is a tesó projecten vagyunk:))
59. mimo (válaszként erre: 57. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 7. 22:11

Szia Meliz!!!Én is beteg voltam, hánytam, ment a hasam, 40 fokos lázam volt.De egy nap alatt lezajlott.

nekem megjött, most szedem az E vitamint, ma vagyok a 11. napon.

Szoritok hogy ne jöjjön meg.DDDDDDDD

nekem a gondom hogy a páromnak egy fuvarózócég ajánlott fuvarokat, a mult héten Franciaországban volt, majd ezután 8 napot Spanyolba töltött.Ezért nem igazán tudun gyereket csinálni(((((((.És megint fog majd menni ki Madridba.(((((((.

nemtom igy hogy fog összejönni a babuci.(((((((

58. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 55. - Rebu)
2007. febr. 7. 22:05
Szia.Itt foglalkozunk a hömérözéssel.Ha tudunk szívesen segítünk.Kérdez csak bátran.;)))
57. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 54. - Mimo)
2007. febr. 7. 22:04

Szia mimo.;)))

Mi újság veled,Rég olvastam töled.Igaz beteg is voltam igy nem nagyon tudtam visza olvasni.

Mi már nagyon közel vagyunk,hogy kezdjük a stimut a lombikra.Hétvégén de legkésöbb jövöhéten kellene megjöjön.Jaj!!! Csak meg ne jöjön.

Az a termék amit én szedel az Aloe verás(Multi Maca-nak hívják) és csak olyanoktól lehet beszerezni akik ezzel foglalkoznak.Ha 1-2 ismeröstöl megkérded biztosan találsz.Lehet kapni egy mási Maca-s terméket a DM-ben.Az jóval olcsob.Gondolom az összetétele nem nagyon lehet más.

Nekem úgy mondta az Aloés csaj,hogy azért szedjem az övét mert az Ö készitményük a legtisztáb.Hogy gondolom én nincs benne mindenféle adalék anyag mint másba.Nekem ilyenkor mindig a tea jutt eszembe,hogy izesitett vizet iszunk.

56. Rika1 (válaszként erre: 55. - Rebu)
2007. febr. 7. 21:40
látom sikerült megtalálni:)
55. rebu
2007. febr. 7. 21:33
Sziasztok. Szeretnék többet tudni a hőmérőzésről.Mikor,hol, s.t.b.mindnt amit lehet.Köszi
54. mimo
2007. febr. 7. 21:11

Szia Meliz!!!!

Engem is érdekelne ez a Maca termék!!Ez aloe-verás????

Én is a maca vibéről hallottam, a nlc-én ezt ajánlják mensi rendezésére.

Én szedem az E vitamint, állitólag az is segiti beállitani a ciklust.

Milyen árban van ez a Maca????Dm-ben lehet kapni??és gyógynövényboltba nem kapható??????

53. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 52. - Lamoni)
2007. febr. 7. 11:59

Foreveres termékeket csak olyantól tudsz venni aki ezzel foglalkozik.De én ajánlom neked,hogy nézd meg a Dm.be.Ott is van valamilyen Maca termék.Én azért szedem az aloést mert valami miatt jobban hiszek benne.Ez sajna nem jelenti azt,hogy jobb is.De én ajánlom neked.

Hallottam olyan történetet is,hogy högyike úgy gondolta szedi pár hónaoig a macat,hogy rendezödjenek a hormonjai.Mondván a közeljövöben kistestvért szeretnének.Képzeld egy hónap után összehozták.

A hormon vizsgálatot jól tudod csak vérvételel lehet bizonyitani,hogy milyen szinten van a progid.Ajánlom neked,hogy kérj egy menszitöl számitot 3 napos hormonvizsgálatot és egy 21 v. 24 naposat.Ebböl már doki bácsi is látja és fökép te is ha nincs semmi gond.

Nekem ezt a pé. dolgot mindig úgy mondták,hogy akkor kell együtt legyünk mikor lemegy a hö mert a kiskatonák akár 3 napig is meg vannak vigan odabent.De ha késön érnek oda mondjuk mikor felmegy a höd akkor lehet már késö.

52. lamoni (válaszként erre: 51. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 7. 11:33

El tudtam olvasni. Most ha jól értem, akkor kell próbálkozni, amikor lemegy?

A Macat csak gyógyszertárba lehet kapni? Szerinted én szedjem?

A hormonszintet és a progit csak vérvétellel tudják megállapítani vagy máshogy is lehet?

51. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 50. - Lamoni)
2007. febr. 7. 10:08

A Maca az aloés termék.A C-vitamint a dokim mondja,hogy szedjem a lombik allatt.De én azótta folyamatosan szedem.

A prgira adok neked egy nagyon jó kis net helyet ott letudod olvasni a normál értékeket.Titokban én is ott elenörzöm magam. ;)))A hormonszintek normalizoládását.

Az alacsony progira ha jól tudon akkor Clostybegitet szoktak felírni a nödokik.

A peteéréses dolgot eltudtad olvasni?

Bocsi ha bénán íram volna.

50. lamoni
2007. febr. 7. 09:59

A C-vitamint még nem mondta senki, bár szoktam néha szedni, meg sok gyümölcsöt eszek, hogy erősítsem az imunrendszerem. A Multi Maca-t még nem hallottam, ezt lehet recept nélkül kapni? Olyat hallottam, hogy Maca Vibe, de nem tudom, hogy azt fel kell e íratni. Az orvos egyébként azt mondta, csak akkor ír fel tablettát, ha 2 hónapig nem jön össze. Szerinte, ha már egyszer teherbeestem, akkor most is sikerülni fog. Én egyébként azért szerettem volna szedni valamit, nehogy alacsony legyen a progreszteronom, mert akár az is lehetett előzőleg a gond , és van ami azt is rendezi.

Amúgy azt olvastam, hogy a 13- 20 nap között 2 naponta kellene próbálkozni, úgy nagyobb az esély. Bár az előző hőmérőzés alapján lehet, hogy már előbb volt peteérésem.

2007. febr. 7. 09:39

Igen szedek én is orvosi javaslatra.Na meg kell is a lombik miatt.Elevitet,500mg C-vitamint,Berry Nectar,Multi Maca.A maca segíti nagyon is a peteérésedet és rendezgeti a hormonháztartásodat.Orvos ajánlota(a lombikosunk)gondolom akkor jó lehet.

Peteéréskor:elötte leesik a hö-majd hirtelen felmegy.De ha akkor vagytok együtt elég nagy a valószinüsége,hogy már késö.A petesejt 12 órát képes megtermékenyülni de 1-2 napig életképes.

Pl.:10nap:36.5

11nap:36.5

14nap:36.8

15nap:36.4

16nap:36.7

Remélem,hogy jól olvasható.

Ha nem megprobálom másként írni.

Terhaségi tesztekben nagyon ajánlom a Gabrielt,Pregimax Pluszt,Medi lab.

Ezek azért jók mert nagyon korai terhességet is kitudnak mutatni mert érzékenyek a hcg-re.

48. lamoni
2007. febr. 7. 09:24
A második naptól tudtam elkezdeni a hőmérőzést. Nektek melyik terhességi teszt vált be? Melyik mutatja meg legkorábban a terhességet?
47. lamoni (válaszként erre: 45. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 7. 09:20

Nálad hány tizednyi változás volt peteéréskor? Neked olyankor szokott fájni a hasad? Én idáig úgy gondoltam, hogy előtte a petefészek körül fájt a hasam.

Most neked mennyit emelkedett a hőd? Ugye ilyenkor emelkednie kell?

46. lamoni
2007. febr. 7. 09:14
Egyébként ti szedtek valamit? Én az elevitet folyamatosan szedem, meg E-vtamint orvosi javaslatra. Egy másik női oldalon olvastam, hogy az E-vitamin picit segít a peteérésbe, egyébként meg a babának szüksége lesz rá.
45. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 44. - Lamoni)
2007. febr. 7. 09:13

Szia.Örülök neki.Most elsö naptól eltudtad kezdeni a hömérözést?

Meglátod mennyi mindent megtudhat az ember belöle.

Én most már elégé a végén járok.Remélem a hétvégén nem láttogat meg a menszi.Akkor veszek egy tesztet jövö hét elején.De a höm alapján igéretes.

Ha még sem sikerült akkor kezdjük a stimut. :(((

44. lamoni (válaszként erre: 41. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 7. 09:07
Köszi. Egyébként benne vagyok, hogy tartsuk a kapcsolatot babaügyileg. Én most újra elkezdtem a hőmérőzést, mert elvileg az első naptól kell, és most talán pontosabbnak tűnnek az adatok, mint előzőleg.
43. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 42. - Perfi)
2007. febr. 6. 10:40
Perfi aranyos vagy.Köszi.Szoktam írni A babát tervezünk-be is.DE itt specko a hömérözéssel próbálkkozunk.Ott megprobáltam ezzel a téméval foglalkozni de a többi csajt nem érdekelte.Azért köszi.
42. perfi (válaszként erre: 40. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 6. 10:20

Sziasztok!


Ha babát terveztek, akkor erre már van egy fórum: a Babát tervezünk

Ha meg már ott lapul a pocakotokban, akkor arra is van egy fórum: Pocakosok és pocaklakók

Felesleges, külön nyitni egy új fórumot, ha már vannak olyanok, amik nagyon is beváltak.

Látogassátok meg azt, ami éppen aktuális nálatok.

Szeretettel várunk mindenkit.

2007. febr. 6. 10:15
Lamoni meg lestem a kertedet igazán szép!
2007. febr. 6. 10:13

De jó. ;)))

Csajok akkor babásodásra fel!!!!

Milyen jó lenne ha egyszere babásodnánk!!!!

Utána meg csinálnánk egy másik babás forúmot? ;))))

39. babi83 (válaszként erre: 36. - Lamoni)
2007. febr. 6. 10:06

Szia!


Nekem is napra pontosan meghozta, ma hajnalban behavazott!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook