Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
248. Menyó
2007. márc. 19. 10:34

Meliz!

Én azóta szorgalmasan hőmérőzök minden reggel és rögzítem egy táblázatban. Nem igazán értem, hogy mi van. Persze lehet ez még a kezdeti bénázásnak tudható be, de 3 napig zuhant, majd 2 napig emelkedett most 2 napja megint esik a hőm. Elvileg a ciklus végén vagyok, sőt már meg kellett volna jöjjön.

247. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 246. - Panka2)
2007. márc. 19. 10:06

Panka)))

Ilyenkor szerintem nem is nagyon érezhetsz semmit.Mostanában ágyazodik be a babucikád.Én már nagyon várom a jó hirt:-)))

Ha teljesen esélytelennek érzed magad akkor annál jobban örülsz majd a jó hirnek!!!

meliz

246. panka2 (válaszként erre: 245. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 19. 08:48
Szia Melíz))) Igen,azt tudtam,hogy a progeszteron munkálkodik mert mikor voltam uhangon a dokim is mondta hogy nagyon szépen megvastagodott a méhnyálkahártyája,betudna ágyazodni a baba símán,hála a progeszteronnak :) És a hőmérőzésnél is van ösztrogén ill progszteron fázis"Az egyikbe leesik a hő /ösztrogén/ a másikba megemelkedik D Hát majd meglátjuk. . . már nem sokat kell várni..valahogy az esélytelenek teljes nyugalmával vagyok..nem bízok benne hogy sikerült..valahogy nagyon nem érzek semmit..sőt..szinte gyanusan nem érzek semmit..de hát Pé-m volt..ki is mentek..együtt is voltunk..Istenre van bízva ! :D
245. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 244. - Panka2)
2007. márc. 19. 08:38

Szia mindnkinek!

Láttom volt termés a hétvégén.

Panka szerintem teljesen jó a höd.Tudod,hogy azért emelkedik meg ilyenkor a höd mert progeszteront termel a szervezeted.Ez már nagyon jó!)))

Én mindenesetre drukoklok neked.

Mi szerdán megyünk a 3 hetes kontrollra.Uh-ra.Kiíváncsi leszek,hogy mit mond a dokim.És,hogy lesz tovább.Még most is jó hangulatom van.Pedig tudom,hogy nem sikerült a lombik.(((

Már el sem tudom hinni,hogy valamikor is sikerülhet.De most eldöntöttem,hogy valami egészen mással kezdek foglalkozni.Az élet más területén.Remélem elvonja egy kicsit a gondolataimat.

Puszi)))

meliz)))

244. panka2
2007. márc. 19. 08:29
Szia mki) Na ma ismét megmértem a hőmet hajnalban 2.30perckor 37volt. Reggel 7.20kor is megmértem,akkor 36.9volt.Tehát olyan 37felé mozog) Nemtudom jelent-e vmit de nem sokára kiderül :)
2007. márc. 18. 13:47
Panka én ezzel nem arra céloztam, hogy Vica ezért vetélt el! Én csupán leírtam egy sztorimat!:)
242. panka2
2007. márc. 18. 13:42
ÁÁÁ nem..nincs köze az elszolásoknak" a vetéléshez..! Ne hibáztassa senki magát ezért!Én ugy tudom akkor vetél el egy nő ha a gyerek nem egészséges,vmi baja van!Akkor meg talán jobb is ha elmegy.Mert borzaszto fájdalom lehet egy életen át egy beteg gyereket gondozni,nézegetni,és látni hogy szendved..jaj az Isten mentsen meg mkit ettől!!A tv-ben ha ilyet látok,rendesen sírok...borzalmas..
241. tünci77 (válaszként erre: 239. - Vica26)
2007. márc. 18. 13:33

Vicus nekem erről az jut eszembe, hogy anno huszonegynéhány évesen azt mondtam, hogy én nem szeretnék 30 éves koromnál hamarabb terhes lenni! 26 éves korom óta viszont már nagyon vágyom rá, aztán 27 éves korom óta próbálkozunk. Erre tessék most 30 éves vagyok és bármennyire is kapartam utána nem jött össze.

Arra gondoltam, hogy anno bizti jól elszóltam magam! Na de most már 30 éves vagyok, úgyhogy remélem az idén már összejön nekünk is a bébike!:)

240. panka2 (válaszként erre: 239. - Vica26)
2007. márc. 18. 13:24
Hmm a vetélés borzaszto lehet annak aki nagyon vágyik a babára..jujj belesem tudok gondolni..nagyon sajnálom és remélem,hamar lesz babád,de magadat ne hibáztasd mert nem tehetsz rola hogy így alakult!A lelked,lassan felkészült volna rá,hogy hamarabb anya leszel mint gondoltad.összefog jönni elöbb vagy utobb biztos vagyok benne)
239. Vica26 (válaszként erre: 238. - Panka2)
2007. márc. 18. 13:16

Nálunk is eleinte a férjem volt jobban ráállva a babadologra.

Talaán azért, mert én kijelentettem, hogy 2008-ig nem szülök. Ő meg már vágyott rá.

Így beadtam a derekemat, és sikerült is a nyáron, aminek sajnos vetélés lett a vége.

Sokszor gondoltam arra, hogy lehet, hogy megérdemeltem, hogy elveszítettem azt a babát, mert előtte annyira tiltakoztam ellene kézzel-lábbal!


De azóta már én is nagyon-nagyon vágyom rá! Főleg, hogy már olyan közel voltam hozzá, hogy babám lesz.

Aztán mégsem lett.:-(

238. panka2 (válaszként erre: 237. - Vica26)
2007. márc. 18. 13:09
Nemtudom..volt nekem is két abortuszom már 33évem alatt..nekem az a fura,hogy mindig könnyen terhes lettem..most meg..ehhh..lehet tényleg talál vmit az andrologus..de remélem gyógyíthatot..mert nem bírnám elviselni,hogy szendvedne lelkileg nagyon össze omlana..áá nem bírná ki..borzalmasan várja jobban mint egy nő!Komolyan!Soha nem hittem volna hogy egy pasi is ennyire tudja várni a babát..bele sem gondolok mit tenne ha a születését várná .. DDDDDDD
237. Vica26 (válaszként erre: 236. - Panka2)
2007. márc. 18. 13:06

Ha szíved mélyén nem szeretnéd, akkor lehet, hogy azért nem sikerül.


Régen olvastam erről egy cikket, hogy sok nőnek, akinek semmi szervi baja nincs, azért nem sikerül a baba, mert a tudatalattijukban, valahol legmélyen nem is szeretnék még. Ez gátolja őket a teherbeesésben.

Persze ez nem mindenkire igaz, hiszen ha az lenne, akkor nem lenne ennyi nem kívánt terhesség, meg abortusz.

De szerintem ebben lehet valami!

236. panka2
2007. márc. 18. 13:00
Amikor ugymond összejöttünk,rögtön avval kezdtem,nem szülök több gyereket!Ennek tudatában mérlegelje a kapcsolatunkat.Az idő mulásával,levett" a lábamrol,nekem meg megesett rajta a szívem..és kötélnek álltam..de nem mindenáron kell..sőt..jajjj..nekem a szívem mélyén..nem is igazán..de szeretem őt..nagyon..egy baba végtelen boldoggá tenné tudom!És ha összejönne természetesen én is imádnám akárcsak a többi 3at) Hát.. Isten kezébe vagyunk..meglátjuk..
235. panka2
2007. márc. 18. 12:56
Nekem van egy határ..ha most nem leszek terhes,és a páromnál is rendben találnak mindent,akkor ez évben,remélem összejön ha nem,akkor 2008ban lekötettem magamat nem probálkozunk tovább,ez volt feléje a kikötésem,addig viszont megteszek mindent,hogy legyen,de késöbb már nem.
234. panka2 (válaszként erre: 233. - Vica26)
2007. márc. 18. 12:52
hát én nemtudom hogy jo-e vagy nem..mert nincs viszonyítási alapom..lehet hogy multhonapban is ennyi volt,ugyan ebben az időben..kitudja?Nem mértem)Azt tudom,hogy 27-28án meg kellene jönnie a mensimnek..a pakliba benn van hogy sikerült és az is hogy nem )Én nem aggasztom magam,egyszer csak összejön..ha most nem sikerált akko megy a drágám andrologushoz DMert nálam tuti nincs probléma)Remélem nála sem)
233. Vica26 (válaszként erre: 232. - Panka2)
2007. márc. 18. 12:46

Azért így is mond valamit a hőd.

Ha a ciklus végén leesik, akkor azt már tudjuk, hogy nem jót jelent!

De ez úgysem fog megtörténni!!!:)


Ja, amúgy szívesen, máskor is!

Mondjuk én ebben csak elméleti szinten vagyok jártas, mert nincs türelmem méricskélni.:-O

232. panka2 (válaszként erre: 231. - Vica26)
2007. márc. 18. 12:43
Na hát ez az ..nem hogy több honapja nem mérem..hanem kb 5napja mérem csak..így hiába méregetem szerintem..na mindegy majd meglátjuk..köszi a segítséget)
231. Vica26
2007. márc. 18. 12:29

Ezt találtam:

"A szabályos görbén a ciklus első felében a hőmérséklet alacsonyabb, majd közvetlenül az ovuláció előtt hirtelen leesik (figyelem: ez nem mindenkinél történik meg). Az ovuláció után 24-48 órával a hőmérséklet hirtelen vagy fokozatosan megemelkedik és a ciklus második felében a hő pár tized fokkal magasabb a ciklus első felében mért eredményhez képest. (Nem baj, ha a hőmérséklet nem megy 37 fok fölé, mert ez egyénenként változhat, mindig a ciklus első felében mért hőmérsékletez viszonyítsuk.) Ha nem következik be a teherbeesés, akkor a menstruáció előtt egy-két nappal, vagy akár a menstruáció napján a hőmérséklet hirtelen leesik. Amennyiben a hőmérséklet fent marad, akkor jó esély van a terhességre. (Figyelem: vannak, akiknél csak a menstruáció 2. napján esik le a hő, így csak több hónap hőmérőzés után lehet következtetni terhességre.)"

230. panka2
2007. márc. 18. 12:28
Hát én nem attol mértem DD Csak egy párnapja méregetem )Gondolom azé nem ugrott annyira meg DDD 10-11től emelkedik ezek szerint..én 14dike ota mérem,36.8 36.9eket.( Többre nem megyfel (
229. Vica26 (válaszként erre: 228. - Panka2)
2007. márc. 18. 12:24
A peteéréstől folyamatosan.
228. panka2
2007. márc. 18. 12:21
amugy hányadik naptol emelkedik a hő???
227. panka2 (válaszként erre: 226. - Vica26)
2007. márc. 18. 12:21
Nemtudom Vica drága..én nem érzek semmit..nemérzem hogy terhes lennék..na de még nagyon nincs is mit érezni..kb a 6dik hét körül szoktam érezni ezt azt D Fenetudja..majd kiderül..de a megérzésem azt mondja,nincs baba..(
226. Vica26 (válaszként erre: 225. - Panka2)
2007. márc. 18. 12:17

Ne viccelj, hiszen te még csak a 21. napon vagy! Most fog majd emelkedni egyre jobban!

Csak az utolsó napokban is magas maradjon ez a lényeg!

Látod, Timinek is tegnap esett le a hője, ma meg menstruál is.:-(


Neked még nem szabad feladni!!!:)

225. panka2
2007. márc. 18. 12:13
Szia mkinek ) Még mindig 36.8 36.9 a hőm..Timi sajnálom hogy megjött(( Szerintem én sem vagyok babás,mert nem ment 37főlé (
2007. márc. 18. 11:32
Lányok tényleg lehet hinni a hőmérőzésnek!Tegnap reggel 36.8 volt és ma reggelre meg is jött.
223. panka2
2007. márc. 17. 08:03
Helyzetjelentés DDD Ma ismét 36.9 a hőm,és a 20dik napon vagyok DDD 27-28án kellene" mensziznem) Várom mint a Mikulást DD Ha sikerült,ha nem,de mindig olyan izgi D
222. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 221. - Gyebitimi)
2007. márc. 16. 14:22

Timi)))

Szivesen máskor is.Tényleg.)))

meliz

221. gyebitimi (válaszként erre: 220. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 16. 13:32

Szia Meliz.

Köszönöm szépen.

2007. márc. 16. 11:44

Szia panka!

Most már nagyon furdalja az oldalamat,hogy mit hoz neked a tesztelés. ;-)


Szia timi!


Ha megfog jöbnni akkor sajnos eklötte 1-2 nappal esik le a höd.Elöbb nem tudja szerintem megmutatni.De ha neked 37 felett van az nagyon jó.Én drukoklok neked.Ha valamit szeretnél tudni és tudok rá válaszolni nagyon szívesen segítek máskor is. :-)))


Olyan szépen süt ma nálunk a napocska.El sem akarom hinni,hogy jövö héttöl mondja a havat.(((


meliz)))

2007. márc. 16. 10:38

Szia Meliz.


Én is a szomszédból jöttem.A csajok mondták,hogy te profi vagy hőmérőzésben.Már egy hete reggelenként 37 felett van a hőm.A kérdésem az lenne,hogy mensi előtt hány nappal esik le a hőd???Előlre is köszi a választ.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook