Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


158. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 156. - Mimo)
2007. márc. 9. 18:12

Bocsi véletlenül elment az üzi.Szóval probálom kibirni.De megmondom összintén,hogy most nem vagyok elkeseredve mert még 5 kis embriónk arra vár,hogy beültesék.Abból legalább egynek össze kell,hogy jöjön.De ettöl függetlenül nagyon bizom abban,hogy most sikerült és ikreink lesznek.Jaj!!!Nagyon boldog lennék.

Akkor neked már éppen ideje lesz tesztelned ha már ennyi napja késik.Egy nagy kalapal.)))

157. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 156. - Mimo)
2007. márc. 9. 18:08
Igen én is úgy gondoltam.Hála a jó égnek mindenpa elmegy úgy,hogy vagy nincs rá idöm v. elfelejtem és már késön jutt az eszembe.
156. mimo (válaszként erre: 155. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 9. 17:24

Várd meg inkább azt hogy késsen a mensid, igy megvan a remény, és ha tényleg negativ akkor elkeseredsz, pedig lehet babás vagy. csak korán teszteltél!!DDDDDDDDDDDD


Nagyon szoritok neked, kivánom hogy sikerüljön!!!Puszkó!!

155. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 154. - Mimo)
2007. márc. 9. 17:02

Szia mimo!

Nekem a dokim azt mondta,hogy szerdán teszteljek elöször mert ha elöbb tesztelnék akkor elég nagy a valószinüsége,hogy negatív lesz közben meg lehet,hogy babás vagyok.De bennem is elkapot a kis ördög,hogy holnap v. holnap után csinálok egyett.Az van bennem,hogy az van írva a Gabriel tesztre,hogy beágyazodás után 3 nappal már kimutatja.De nekem biztos nincs ekkora szerencsém.

Kívánok egy nagy kalapal a teszteléshez.

Puszi.)))

meliz

154. mimo (válaszként erre: 151. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 9. 14:42
Drága Meliz én is ugyanezeket érzem.Hőm magas, fáj a fejem, meg bedugult az orrom((((((((.Holnap lehet tesztelek, mert nem birom tovább.Ma vagyok a 41. napon!!!!te mikor tesztelhetsz???????
153. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 152. - Cadce99ef0)
2007. márc. 9. 13:08

Szia!

Írtam neked prívátba levelet.

Remélem tudtam segíteni.)))

meliz

152. cadce99ef0 (válaszként erre: 69. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 9. 11:35

Sziasztok!


Én még új hozzászóló vagyok itt a hoxán. Mi is

nagyon szeretnénk már babócát, csak sajnos elég rendszertelen a mensim. Két ismerősöm is javasolta

erre a Berry Nectart. Vettem is belőle. Meliz,

láttam, hogy Neked ezt orvos javasolta. Ez nőgyógyász volt? Azért kérdezem, mert valamelyik nap

kérdeztem a patikában, hogy ezt lehet-e szedni a terhesség alatt is. A válaszuk az volt, hogy nem, merthogy allergiás tüneteket válhat ki. Még egyenlőre nem jött össze a babóca, de ki tudja, hogy mikor fog sikerülni. Ezért bizonytalan vagyok, hogy szedjem v. ne szedjem.

151. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 150. - Mimo)
2007. márc. 9. 08:32

Miimmmmoooo!

De jó!!!!!Én nagyon drukoklok.)))))

Képzeld nekem is felment tegnap a höm 37.4-re.És kettö napja fáj a fejem.A nozimmal is van valami(mindig bedugul).Pedig nem vagyok megfázva kicsit sem.

150. mimo (válaszként erre: 142. - Lamoni)
2007. márc. 8. 22:02
csajok nem jött meg, a hőm 37.5.Szurkoljatok nekem!!!DDDDDDDDDDDDDD
149. Bazsó (válaszként erre: 148. - Szendmen)
2007. márc. 8. 21:44

Örülök,hogy ilyen jól szórakozol!

Talán nyiss magadnak egy fórumot,ahol a saját hülyeségeidet megbeszélheted magaddal.

Egy kicsit több tiszteletet Mindenkinek,ha lehetne!!!!...részedről gondoltam!

2007. márc. 8. 19:21
asszem engem a tevékenység és a cél sem vonz! dehamár ideklikkeltem,leszögezem lányok hogy inkább a pasik biohőmérőjét koptassátok:D
147. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 144. - Zsuzsa74)
2007. márc. 8. 19:12

Szia zsuzska!

Ha a 24-dik napon vagy akkor egy kiocsit magasabnak kellene lennie a hödnek.Vagy neked is ilyen nagyon alacsony mindig?De az is meglehet,hogy nem volt peteérésed.Most nem akarlak elkeseriteni.Lhet,hogy nálad ez a normális.Csak nagy álltalánoságban beszélek.

Én most vagyok 26-dik napon és 36,9-37 a höm.Nekem ez ilyenkor normális.

2007. márc. 8. 17:27
Bocsi kétszer ment...
2007. márc. 8. 17:27
Hát csajok, az én hómérsékleti görbém olyan mint a hullámvasút. Egyszer fent egyszer lent. Annyira szeretnénk babát. Most a 24. napon tartok, minden reggel percre pontosan mérem a hőm, de egyszer 35,9, máskor 36,2 össze vissza.
2007. márc. 8. 17:27
Hát csajok, az én hómérsékleti görbém olyan mint a hullámvasút. Egyszer fent egyszer lent. Annyira szeretnénk babát. Most a 24. napon tartok, minden reggel percre pontosan mérem a hőm, de egyszer 35,9, máskor 36,2 össze vissza.
143. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 141. - Lamoni)
2007. márc. 8. 08:18

Én a helyedben várnék pár napo.Úgy szokot lenni,hogy mikor megéne,hogy jöjön rá pár napra csiál az ember fia egy pozitív tesztet(remélem te is) és rá egy hétre lehet látni a kis ember palántát.Én nagyon drukoklok szerintem van remény.Én hallottam már olyat is,hogy már 5 hetesen láta valaki uh-n a babáját da a tesztje csak a 6-dik héten lett pozitív.Úgy,hogy ne csügedj.A teszt eredménye attól függ,hogy mennyi HCG hormnot termel a szervezeted.Menek továbra is a mega drukkok!!!!!)))))

Szia!

meliz

142. lamoni (válaszként erre: 140. - Mimo)
2007. márc. 8. 08:16
Szia. én is nagyon drukkolok neked, meg Meliznek is. Nekem ma a 34-ik napra volt negatív. Még egy kicsit biakodom azért. Én nem bírnám, hogy mindig távol legyen a párom. Puszi.
141. lamoni (válaszként erre: 133. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 8. 08:11
Köszi a biztatást. A hőm ma reggel még mindig 36,8 volt változatlanul. A teszt továbbra is negatív. Továbbra is csak pecsételek. Nem tudom menjek dokihoz vagy várjak?
140. mimo (válaszként erre: 139. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 7. 21:59
Köszi szépen a bókot!!!Igen Spanyol, de azota 2 napot volt itthol, Francia, Német, Ausztria, Bécs folyamatosan megy((((((((((.Mikor hazajött délután 5 órakor én meg mentem éjjelre, másnap meg indult vissza((((((.Nagyon szoritok neked, majd irok hogy megjött-e vagy sem!!Dpuszi!!!!!
139. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 138. - Mimo)
2007. márc. 7. 21:53

Jaj én nagyon örülnék neki ha mind a ketten babásodnánk már végre.Te is és én is úgyan úgy megérdemeljük.De milyen jó,hogy nektek spontán jött akkor össze.)))Olyan nehéz nem tervezni elöre.Gondolom te is igy vagy vele.Az ember probál mindig a rosszabra készülni mert a jónak könnyebb örülni.Láttom a babát tervezünkben is szépen babásodtok.Beleszoktam néha olvasgatni.

Én jövö szedán tesztelek szerintem elöször.

Megyek fürödni mert már elég fáradt vagyok.

Sajnálom,hogy őárod megint az idegenben van.Rossz lehet egyedül.Remélm nem sokára megjön.Ha jól emlékszem nem rég spanyolba ment vagy nem?Abból már biztos megjött))))

Puszi.

Jaj!Láttam múltkor,hogy raktál fel új képeket.Tök jók.Nagyon tetszenek.

Szia.)))

meliz

138. mimo (válaszként erre: 137. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 7. 21:45

teszteltem a 32. napon, de negativ volt(((Azota várom hogy megjöjjön, de nem jött.DDDDDBizok benne hogy babás leszel, rádférne már ennyi idő után!!!!!!

Párom elment kamionozni, ugyhogy jólenne ha sikerülne, mert igy nem sok esélyem lesz rá ha odalesz(((((((((

137. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 136. - Mimo)
2007. márc. 7. 21:42

Sziiiaaa!)))

Lehet,hogy együtt babásodunk?

Én benne vagyok.Csak nálunk ikrek lesznek.Már megbeszéltem velük.DDDDD

Húúú!39 nap hallod jól birod.Nem akartál elöbb tesztelni?

136. mimo (válaszként erre: 135. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 7. 21:38
Szia Meliz!!Akkor ha jól sejtem tulvagytok a lombikon!!nagyon-nagyon szoritok hogy sikerüljön.Pihenj, nehogy megerőltesd magad.Én is a ciklusom 39.napján járok, szombaton tesztelek ha nem jön meg addig.DDDDDDDPuszkó!!!!!!!
135. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 134. - Juhaszjudit)
2007. márc. 7. 21:34

Szia!

Szerintem semmi ilyen biztos módszer nincs de ha még is lenne akkor szólj mert nekm is nagy szükségem lenne rá.

Ha szép magas a höd az nagyon jó mert biztos volt p.érésed és az már félsiker.:)))Figyeld csk meg mikor már meg kellene,hogy jöjön és még mindig nem esik le a höd akkor lehet,hogy babás vagy.

Én drukoklok neked nagyon.

2007. márc. 7. 20:02

Sziasztok!

Én már több mint egy éve próbálkozom de hiába. Most kifogom próbálni a jónás módszert. Hátha ezzel sikerül. Én is már több hónapja mérem a hőm. 5 napja nagyon magas, de ez még nem jelent semmit. Tudtok valamilyen tanácsot adni, hogy biztosabbra tudjak menni a baba dologban?

133. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 132. - Lamoni)
2007. márc. 7. 17:08
Kérlek ne csügedj.Én hiszen,hogy jó lesz.De mint írtad is lehet,hogy csak pecsételsz egy kicsit és közben babás vagy.Én nagyon drukolok neked.)))És egyben magamnak is .Jaj bár csak én is babás lenneék.De lehet,hogy már az vagyok csak még nem tudom.Jövö szerdán szabad elöször tesztelnem.
132. lamoni
2007. márc. 7. 15:02
Szia. Reggel még mindig magasan volt a hőm, de el kezdtem vérezgetni. Nagyon depis lettem, hogy már megint nem jött össze. Nem görcsölök, nem érzem rosszul magam, mint tegnap. Ha holnapig nem jön meg rendesen, akkor lehet hogy csinálok méeg egy tesztet, hátha már megint úgy jártam mint a múltkor. Akkor is soká lett pozitív a teszt, aztán meg folyamatosan pecsételtem.
131. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 128. - Lamoni)
2007. márc. 7. 10:13

Szia!

Jaj de izgulok!)))Lehet,hogy babás vagy.Ha nem ment le a höd azt tök jó.Én azt ajánlom neked(a dokim mondja mindig),hogy 2-3 nap múlva csinálj még egy tesztet.Lehet,hogy nem volt elégé érzékeny a teszt.Én ajánlom a Gabrielt.Pregimax.Medi-lab nevü teszteket.

Küldöm a Megadrukokat.)))

meliz

130. panka2 (válaszként erre: 128. - Lamoni)
2007. márc. 6. 16:18
szia) nekem 10nap késéssel nem mutizot semmit a tesztem,és még is terhes voltam :D Tehát fel a fejjel!! A Hőd még magas volt ami a terheségre jellemző" tudomásom szerint, De ebben Melíz a profi :DDD én drukkolok neked is!!!)))
129. mimo (válaszként erre: 128. - Lamoni)
2007. márc. 6. 15:32

Reméljük hogy még korai volt a teszt, a hányinger jó jel lehet, de nekem is sajnos gyakran émelyeg a gyomrom mielőtt megjön((((.Drukkolok!!!

Amugy meg nagyon kreativ a kertecskéd!!!tetszik!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook