Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
218. panka2
2007. márc. 16. 07:23
Szia mkinek9 Ismét helyzetjelentést csinálok.. ma a höm hajnalban mikor ismét mentem pisilni,36.9,megen emelkedett 1etDD Hát..
217. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 214. - Tünci77)
2007. márc. 15. 13:49
Tünci remélem hamarosan babásodsz te is.Ne legyen senkinek olyan hosszú ez a fránya várakozás babára várva.)))
216. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 215. - Panka2)
2007. márc. 15. 13:47
Én szeretném azt hinni,hogy csaki is jó dolgot jelent.Remélem fent is marad a höd...;-)))
215. panka2
2007. márc. 15. 09:07
Szép regg.mkinek)Helyzetjelentés:Ma kívácsiságbol,megmértem a hüvelyi hőmet,korán reggel 3.45kor mert akkor mentem pisilni DDDD 36.8 lett 2vel több mint tegnap ..ez mit jelent?
214. tünci77 (válaszként erre: 209. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 14. 23:20
Meliz ezt borzasztó jól mondod. Én is így gondolom!
213. mimo (válaszként erre: 212. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 14. 22:57

Majd jövő hétfőn jön haza sajnos(((((.Hétvégén megyek Szonjázni!!!ma is ittvolt délután, a hugomék voltak a közjegyzőnél hitelügyben!!!!!


Jó volt vele!!!!

Jó éjt nektek!!Millió puszi!!!!!

212. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 210. - Mimo)
2007. márc. 14. 22:28

Igen olyan hibernálás féle szerintem.De tudod mikor felolvaszák öket akkor nem mindig és nem mindegyik életképes.Persze ez nem trv. szerü.De benne van a pakliban.Sajnos.

Hömérözni igy is tudok.Csak mivel kapok progeszteron potlást,nem is kicsit ettöl mindenkép megemelkedik a höm.Csak maradjon is fent.Ezért lehet jobban nyomon követni egy nem stimulált hölgy höjét.Ott jobban kirajzolodnak a dolgok ha babásodik valaki.

Milyen jó,hogy neked is ott van a kiscsaj(Szonja) és kibabázhatod vele magad.Ha meg jön nálatok akkor meg már teljesen profi leszel.;-)))

Megyek lefeküdni mert apa már ferdeszemekel néz rám.Drágád mikor jön haza.Vagy már lehet,hogy haza is jött és már ment is tovább?

Pusz)))

Szép álmokat.Remélem az ünnepek allatt nem dolgozol és mehetsz kicsajozni.Hi-hi.)))

meliz)))

211. mimo
2007. márc. 14. 22:13
Nekem meg az a szerencsém hogy ittvan a keresztlányom aki 20 hónapos, és imádom, rajta kellően kibabázhatom magamat, és szerencsére ő is imád engem.DDDDDDDD
210. mimo (válaszként erre: 209. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 14. 22:12

Olyan jó Meliz hogy irtad ezeket a dolgokat a lombikról, én ezekkel az infokkal nem voltam tisztába((((((.Akkor ezért fagyasztják le az embriókat, igy gyakorlatilag már nem lesz stimuláció, stb, csak beültetés.Aha...mostmár igy összeállt a kép. Akkor ne késlekedjetek, hajrá!!!!!

neked nem is kell igy hőméröznöd, stb, ottvannak a kész sejtek amik csak arra várnak hogy az anyukájuk pocakjába kerüljenek.


Olyan érdekes ez amugy, lefagysztják, aztán felolvasztják??Most igy gyakorlatilag nem nőnek, hanem olyan állapotban vannak ahogy hagyták őket?????Bocs a hülye kérdésekért, de ezek olyan érdekes dolgok.

209. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 208. - Mimo)
2007. márc. 14. 21:58

Mimo a kettö tb-s támogatás azt úgy kell venni,hogy 2 stimulált lombik.Nekünk a második stimulkált lombikból lett 15 embrionk és abból 9 indult osztodásnak.És 7 lett életképes.Szóval ez a maradék 5 embrionk még a 2-dik lombikhoz tartozik.De hála Istennek még az 5 lombik van törvény szerint.Remélem nem mostanában fogják megváltoztatni.Vagy tudod mit.Ne is változtasák meg.Jól van ez igy szerintem,ahogyan van.

Szerintem te is hasoló vagy mint én.Mindig minden helyzetben talpra kell állnunk.Mert másként nem megy.Kívánom tiszta szívemböl,hogy sikerüljön neked.

Néha amikor kimegyünk az utcára és kismamákat látunk v. babakocsit tologató anyukákat nekünk akkor is eröseknek kell lennünk.És reménykedve kell tekintenünk a jövönkbe ahhoz,hogy túl éljük a mát.:-)

meliz)))

208. mimo (válaszként erre: 206. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 14. 20:46

irigyellek Meliz az optimizmusodért komolyan.Bár én is az vagyok, attól függetlenül hogy 5 éve megy a babaproject(((((((.


Addig is jó szórakozást nektek.Azt a beültetést még támogatja a tb??????Mert eddig 2 volt nektek igaz?????

2007. márc. 14. 19:33

Azt elfelejtetem írni,hogy most kihagyunk 1 hónapot és szerintem utána lesz a beülti.Egyébként itt sincs garancia arra,hogy babásodunk.Lombikban.


Zsuzska köszi a biztatást.Nem tudom miért de teljesen jó kedvem van.Nem görcsölök.Igaz ennyi év után már érdekes lenne görcsölni.

Neked pedig remélem jó hireket hoz a hétvége;-))))

meliz)))

206. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 205. - Mimo)
2007. márc. 14. 19:30

Szia mimo!))))


Remélem nem sokára jóhireket hallok töled.

Most igy sikerült nekünk.De lgközelebb sikerülni fog.Muszály neki.))))A fiunk már nagyon várja.Ma voltunk együtt kett

esben vásárolni és amikor odaértünk a baba dolgokhoz mutogata a kislány ruhákat,hogy"nézd annya a kistesonak milyen jó lenne" és vigyorog ezerrel.Meg kell zabálni.Úgy imádom.Még az a jó,hogy Ö van nekünk.Szóval nem vagyok elkeseredve.Majd legközelebb.;-)))

meliz)))

205. mimo
2007. márc. 14. 19:11

Meliz drágám nagyon sajnálom hogy megjött.pedig én annyira szurkoltam.Olyan szörnyü hogy még lombikkal sem marad meg egy babuci((((((.hallod a lefagyaszott embriokat mikor fogjátok megprobálni beültetni???


csajok ez a fórum nagyon feléledt, én is ritkán irok ide, de most ugylátom mindenki a hőmérőzésre áll rá?????

Menyó nekem sem jött még meg , ez a 46. napom.Meliz emiatt irigyellek hogy neked legalább rendszeres a mensid!!DDDDDDDDDDDDDDD

2007. márc. 14. 17:36
Köszi Melíz a drukkolást. Sajnálom, hogy nem maradtak meg a babák, de fő hogy optimista vagy.
2007. márc. 14. 12:06

Szia mindenkinek))))))


Panka probáld minden reggel úgy mérni mikor felébredsz és azt feljegyezni mert akár 1hét múlva lesz visszonyitási alapod.Szerintem igy az elején nem rossz az a hö.;)))


Menyó köszönöm szépen,hogy drukolsz nekem.Jól esik.Ilyen homeos dolgokról már én is hallottam és sok pozítiv dolgot.

Én most elhagyom az Elevitet és elkzdem a Dr Lenkeit szedni mert abban minden olyat megkapok amire szüksége van egy emberkének.


Zsuzska szerintem korai volt még az a teszt.;)))Szerintem is csinálj még a hétvége felé mégegyett.És mennek a megsdukkok!!!!!++++++++++++Küldöm a poz. emergyt!


Puszmok te is szúrizol.Nem rég tudtam meg,hogy ha valakit stimulálnak annak magasabb a höje mert mesterségesen kordinálják a dolgokat.Persze ez nem azt jelenit,hogy akkor nem tudsz hömérözni csak nekünk (stimuláltaknak)mindenkép megemelkedik a hönk.Nem baj csak maradjon is fent!!!!:-DDDD

202. panka2
2007. márc. 14. 10:08
de azt sem tudom hogy ez a 36.6 jo-e?Utal-e vmire?hm?nekem ha sikerült a hétvégén fogant,azt már kimutatja" a hőmérő? :DDD na mindegy..majd meglátjuk 2hétmulva))
201. panka2
2007. márc. 14. 10:05
szia mki9 Reggel kíváncsiságbol megmértem hüvelyben,36.6 volt..tehát alacsonyabb mint tegnap dután gondolom nagyon nem mindegy hogy az ember mikor méri)
200. Menyó (válaszként erre: 197. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 14. 09:21

Szia Meliz!

Sajnálom, hogy ez a beültetés nem járt sikerrel, de annyira jó, hogy ilyen pozitívan tudsz hozzáállni. Nagyon szorítok érte, hogy sikerrel járjatok mihamar! Lehet már tudni mikor lesz a következő?

Köszönöm, hogy drukkolsz nagyon aranyos vagy. Azt hiszem holnap tényleg meglátogat a mensim, mert ma reggelre 2 tized fokot esett a hőm. Nem bánom, igazából várom is hogy megjöjjön és akkor kezdem a homeós cseppeket és persze folytatom a hőmérőzést! :))

2007. márc. 14. 08:51
Ma reggel ismét 37,4 volt a hőm a 29. napon vagyok. 5 napja ilyen magas. Csináltam reggel tesztet, ami negatív lett, de szerintem még korai volt, de a doki akarta (meg persze én is kiváncsi fáncsi voltam). Jövő hét elején ismét tesztelek, ha addig nem jön meg.
198. Puszmok (válaszként erre: 196. - Panka2)
2007. márc. 14. 08:34

Igen tudom a reggeli hő a jó! Mindegy próbálkozom, meg aztán szuri, minden, kiváncsi leszek hogy hogyan reagál majd a szervezetem rá és a hőm hogyan emelkedik :)) ma már 2 tizeddel magasabb volt :D


Panka 37,4 az nagyon jó!!!

2007. márc. 13. 20:44

Sziasztok csajok!))))

De jó olvasni,hogy ennyit írtatok.


Puszmok csak a reggeli ébredési hö mér jól.De én is szoktam bünözni esténkén.Valamiért az mindig magasabb szokot lenni.Remélem igy babásodsz te is.;)))


Menyó örülök,hogy te is megprobálod.Szerintem mindenkinek megér egy probálkozást és ha bejön akkor még egy ok,hogy csináljuk.Én drukolok neked,hogy babásodj.Mindegy mivel.

Tesztet nem veszek mert sajnos pontosan 30 napra elkezdtem vérezgetni.Úgy,hogy nekem még a gyogyik sem tudják visszatartani a menszimet.De majd legközelebb sikerül.Van még 5 kisembrionk lefagyasztva.


Panka szerintem nem leszel beteg.És nem is tüzelj.DDDDD

Neked most babásodnod kell!!!!;-D

196. panka2
2007. márc. 13. 15:55
tüzelek DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
195. panka2
2007. márc. 13. 15:54
Hüvelyben 37.4 szájban 37 ((
194. Puszmok (válaszként erre: 193. - Panka2)
2007. márc. 13. 15:53
hol mérted?
193. panka2
2007. márc. 13. 15:52
szia mkinek))Nekem mindig alacsony a hőm ma kíváncsiságbol megmértem dután és 37lett??ehh..ez nagyon nem jellemző rám (( lehet megfáztam?((
192. Menyó
2007. márc. 13. 13:44

Meliz!

Én a köv ciklustól megpróbálom mérni a hőmet.

Szerintem most nem jártunk sikerrel. S bár nincs viszonyítási alapom azért csak megnéztem reggel 36,7 volt a hőm. Szerintem 1-2 nap és megjön.

Te holnap tesztelsz?

191. Puszmok
2007. márc. 13. 13:00

Sziasztok! Én is a szomszédból jöttem :)

Én is mérem a hónap eleje óta a hőmet, kiváncsiságból hogy mit mutat, reggel mindig felkelés után rögtön... most leesett, viszont este megmértem emgint akkor meg magas volt.. csaka reggeli a jó ugye?

190. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 189. - Cskryszta)
2007. márc. 13. 11:51

Krysta nagyon köszike.

De jó te babásodsz!!!

Remélem nem sokára mi is.

Kívánok komplikációktol mentes várandóságot.

meliz)))

2007. márc. 13. 11:41

Cskyszta vk a "szomszédból "..

A hőmérőzéshez annyit tudnék hozzászólni hogy eddig én nem mértem csa ma reggel és 37.3 volt és a taszt eröspozitiv volt ! Mint a tegnap esti ! Tehát jó dolog a hömérőzés ..

Érdekesség!!! Ma reggel mértem honaljban szájban és hüvelyben ! mind a három más eredménnyel. Jelentem a hüvelyi adott pontosat ..Tegnap este is ott mértem ..kiváncsiságból ..

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook