Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Homeopátiás nyugtató kismamáknak fórum

Homeopátiás nyugtató kismamáknak (beszélgetős fórum)


2012. júl. 24. 10:21

Köszönöm a hozzászólásokat és a jókívánságokat! :)

Igazatok van, a magne B6-ból többet szedek, meg iszom a teámat, életünk egyik legszebb napja lesz, minden oké lesz :)!

2012. júl. 23. 14:15
Ha a megfelelő homeós golyót választod, akkor az gyorsan hat, ha 3 napon belül nincs változás, hagyd abba. Egyáltalán nem hülyeség, próbáld ki nyugodtan. Én akkor szoktam a sed*tif pc-t szedni, amikr nem tudok aludni, holott iszonyú fáradt vagyok (kisbaba). Szerintem egy próbát megér, semmi bajod nem lesz és a babának sem.
11. 3c07e4a5a1 (válaszként erre: 10. - 3f5c7e70e6)
2012. júl. 23. 14:14

tök jó:)))))


és melette még ott van még veled a másik valaki is aki a legfontosabb az életedben:)

10. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 8. - 3f5c7e70e6)
2012. júl. 23. 14:12
mármint csak nem lesz akkora, hogy elájulj vagy ilyesmi. Azért inkább ez örömtől szokott stresszes lenni. Gondolj a jó részére, kaja, sütiik,zene, tánci-tánci!!
2012. júl. 23. 14:02

igen több nap kell hozzá......ja amúgy nem okoskodni akarok ám....csak elmondom a tapsztalataimat....mert nem rossz a homeós bogyó....de idő kell mire hat!


amúgy meg ne izgulj....és igen sok boldogságot:)

2012. júl. 23. 13:56

Szerintem is inkább valami más módon, - pl. zene, meleg zuhany, beszélgetés, séta - tereld el a gondolatodat. Ahhoz hogy ezek a homeós bogyók hassanak amúgy is idő kell azt hiszem.


De az esküvő miatti stressz... hát csak nem lesz akkora, hogy ....! :)

Sok boldogságot!

2012. júl. 23. 13:56
Sok boldogságot!:)
2012. júl. 23. 13:56

A homeós bogyótól persze hogy nem lesz a bébinek baja, elvileg! De Ő izgulhat jobban....tudom mert fél évig szedtem....és kezdetben ez is kicsit a már meglévő tüneteket felerősítette....


Szóval vagy most kezdd el szedni, vagy inkább ne....

Tényleg inkább akkor magnézium tablettát...

5. Babeck (válaszként erre: 1. - Érzéki)
2012. júl. 23. 13:49

Szerintem valamilyen magnézium + b6 készítmény jobb lenne emelt adagban :)


Ha jársz gyógyszertárban, ott adnak Neked homeos kiadványokat, nagyon ki kell választani, hogy melyiket is szedd, mert úgy járhatsz, ahogy előttem is írták (erősödnek a tünetek).

2012. júl. 23. 13:48

Szerintem ha pánikolós vagy a homeós bogyóktól semmi baja nem lesz a picinek!

Én depressziós vagyok és voltam a terhesség előtt és közben is.Rendes antidepresszánst szedtem,és az orvos nem állított le csak megfelezte az adagot,mondta a stressz sokkal többet árt a babának mit a gyógyszer.Rá 9 hónapra egy gyönyörű,makk egészséges babát hoztam a világra!

Ne izgulj!!

2012. júl. 23. 13:46

amúgy SEDATIF PC a neve.

de nyugi minden rendben lesz..nem kell neked ilyen szarság :) (bocsi)

2. 3c07e4a5a1 (válaszként erre: 1. - Érzéki)
2012. júl. 23. 13:44

van ilyen, de szerintem nem kell az neked!


A homeopátiás is az első időszakban felerősíti a tüneteidet....tudom, mert szedtem. hagyd a fenébe:))))).

2012. júl. 23. 13:43

Sziasztok!


Segítséget kérnék hozzáértőktől. 20 hetes kismama vagyok, hétvégén lesz az eküvőnk, nagy társaság stb. és elég pánikolós vagyok sajnos. A terhesség alatt természetesen eddig semmit nem szedtem, csak citromfű teát iszogatok néha. Viszont a nagy esemény előtt gondoltam valami jól jönne. Hallottam homopátiás szerekről, amit lehet kismamáknak.Melyik lehet ez? Gyógyszertárban tudok venni ilyet? Vagy valami más módszer, ötlet?

Köszi a segítséget!

K.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook