Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hölgyek figyelmébe! fórum

Hölgyek figyelmébe! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. peterelemer (válaszként erre: 97. - Cippora)
2010. okt. 22. 13:25
Én is jártam iskolába ,sőt most a munkahelyem mindenkit beiskolázott, hogy több szakma ismeretét elsajátítva tudjunk dolgozni, de e mellet, havonta vannak frissítő baleseti és egyéb oktatások, 5 évente hatósági vizsgák. Ami az éltre nem csak a szakmára irányuló tanulás ! Az életet egy életen át tanulni kell élni!
2010. okt. 22. 13:23

Ezt írod az első hozzászólásodban:

"Hölgyek!

Miért van az , hogy sírtok egy ideális párkapcsolatért, mikor ti nevelitek ki, azokat a fiukat, ki később a ugyan másik hölgy, de mégis csak a ti párotok (lesz)!?

Olyan fiukról, férfiakról van szó ki párkapcsolatban születtek, de valamiért nem akarjátok az apukával élet megosztani, még a gyermek nevelés terén sem! A gyermeket apa , férfi ellenesen nevelitek!"

Tegyük félre, hogy az írásod szerkezete miatt a felét nem értem!

Amit megértettem belőle, abból nem adódik egy kérdés sem. Azaz 1 kérdést véltem felfedezni benne, amit így fordítok: miért sírunk az ideális párkapcsolatért, ha képtelenek vagyunk normálisan gyereket nevelni?

Én nem sírok normális párkapcsolatért, mert van olyanom.

Azt gondolom, hogy én is és a férjem is átlagosak vagyunk. Nem vagyunk szadisták, bünözők, mazochisták, hisztisek. Átlagos nevelést kaptunk. Ebből kifolyólag mi pont ezt próbáljuk a gyerekünknek továbbadni. A férjem szülei 40 évig éltek együtt házasságban, az én szüleim 21 évig. Mindkét esetben a halál választotta el őket. Én a férjemmel szintén elég hosszú ideje élek együtt. A közös gyerekünk ezt látja, így valószínű, hogy neki is fontos lesz a házasság intézménye, valamint az, hogy a gyerekét az anyjával együtt nevelje fel.

Azt gondolom, hogy a legtöbb szülő arra törekszik, amit leírtam. Vannak események, amik felboríthatják terveinket. Ekkor jön a válás, amit el lehet intézni szépen és rondán. Persze egyik eset sem lesz kellemes.

A pár választáskor illene figyelni arra, hogy kit veszünk el, kihez megyünk hozzá. A házasság előtti időszakban ki kell ismerni a leendő házastársunkat. Ha a nő akiről írsz ilyen rosszindulatú, akkor ilyen volt már a házasságotok előtt is. És ezt tudtad, mert a te gyereked a harmadik, ugye? Láthattad, hogyan viselkedik a többi gyereke apjával. Mire számítottál akkor, amikor ezek a történések voltak? Hogy te vagy a legkisebb királyfi és veled rendes lesz???? Biztos a másik két pasi volt a hülye, azért csinálja velük, én viszont normális vagyok, így velem nem történhet ez meg???? Nem nekünk kell kérdéseket feltenned, hanem magadnak, hogy miért csináltál egy olyan nőnek gyereket, aki ilyen?

Vagy: A te volt feleséged talám tudna válaszolni a kérdéseidre, mert ő tudja, hogy miért csinálja ezt.

A legtöbb nőnek nem ez a célja a férjhez menéssel, gyerek szüléssel!

98. peterelemer (válaszként erre: 96. - Cippora)
2010. okt. 22. 13:19

"Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék"

Ezt én tudtam, tudom! Te hogy vagy ezzel?

97. Cippora (válaszként erre: 95. - Peterelemer)
2010. okt. 22. 13:17
Köszönöm szépen,tanultam 20 éves koromig,5 éve dolgozok,3 éve a saját lábamon szüleim támogatása nélkül egyedül boldogulok,illetőleg a párommal,akivel lassan 8 éve szeretjük egymást,és jelenleg az első gyermekünket várjuk.EGYÉB????
2010. okt. 22. 13:15

Ide figyelj!

Nehogy már 10-en akárhányoldalt kelljen elolvasnia az embernek,írd le nagyvonalakban,és kész.

A másik:hibáztatsz te mindenkit,a nőt,a családot,az államot,meg a bíróságot,de van egy kérdésem,és kérlek őszintén felelj:TE,mindenben tökéletes voltál?TE semmiben soha nem hibáztál a házasság alatt?

95. peterelemer (válaszként erre: 90. - Cippora)
2010. okt. 22. 13:15
Ha valóban csak 23 éves vagy akkor inkább tanulj!
94. peterelemer (válaszként erre: 93. - 9e8664b644)
2010. okt. 22. 13:12

A bujkálás: a személytelenség!

Olvastad az ajánlott fórumot? ( Nem!)

93. 9e8664b644 (válaszként erre: 89. - Peterelemer)
2010. okt. 22. 13:09

Most az a bujkálás, hogy nem személyen kommunikálink, hanem ezen az oldalon keresztül? Vagy hogy éjjeli távozásom után csak most tértem vissz? :D

Paranoiás vagy?


„Olyan fiukról, férfiakról van szó ki párkapcsolatban születtek, de valamiért nem akarjátok az apukával élet megosztani, még a gyermek nevelés terén sem! A gyermeket apa , férfi ellenesen nevelitek!”

Ez volt az eredeti probléma felvetés. Szerintem ebben az a legnagyobb probléma, hogy esztelenül csináltál gyereket.

92. peterelemer (válaszként erre: 90. - Cippora)
2010. okt. 22. 13:08
Lásd 84. hozzászólást!
91. peterelemer (válaszként erre: 87. - 9e8664b644)
2010. okt. 22. 13:07
Egyébként a hölgy rokonságán keresztül próbáltam a fiamról valamit meg tudni , de csak az említett fórum hozzá szólóktól tudtam meg: A fiam az anyjától tanulja a csúnya beszédet és a tanultakat szorgalmasan használja, és az anyja lelki szemetes ládája!
90. Cippora (válaszként erre: 89. - Peterelemer)
2010. okt. 22. 13:03
Az a probléma,hogy nem is látogatod a fiad,és erre lépéseket sem teszel,mint ahogy azt te magad írtad.
89. peterelemer (válaszként erre: 87. - 9e8664b644)
2010. okt. 22. 12:58
Bujkálsz és butaságokat is beszélsz !: Nem a volt nőmön van a hangsúly, hanem a problémán!
88. peterelemer (válaszként erre: 25. - 68b1114f6e)
2010. okt. 22. 12:54
Aki bujkál mint te is, sok gonosz szándék lakozhat benned!
87. 9e8664b644 (válaszként erre: 83. - Peterelemer)
2010. okt. 22. 12:51

Pocskondiázni akarod a volt nődet vagy elég, ha kimondjuk, jól van, igazad van?


Teljesen egyetértek kék irisszel, úgy lehet ekkora váltás egy ember megítélése között, ha előtte nem láttunk tisztán.

Előbb kellett volna kiismerni, aztán felkoppintani ezt a csajt.

86. peterelemer (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2010. okt. 22. 11:55

Ebben a helyzetben a fiam nem látogatom, s nem is próbálkozok vele!

Nem csak a fiam , de az új családom érdeke is ezt kívánja!

85. peterelemer (válaszként erre: 84. - Peterelemer)
2010. okt. 22. 11:50
Helyesbítés:Ki helyet: Kik
84. peterelemer (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2010. okt. 22. 11:44

Erre csak egy megoldás van az Államot beperelni!

Ki megtették megnyerték és az Államunk fizet ( pénzt)! Eszt Juszt László tv ügyvédje műsorából tudom!

De perelhetném az anyát ás annak apját Hatóság félre vezetéséért, hamis tanúzásért, hamis vádért!

Hamis vádért mert feljelentettek fiam látogatási próbálkozásomért,de ők voltak azok is akik segítségével felmentettek!

83. peterelemer (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2010. okt. 22. 11:36

Én annak idején családot szerettem volna alapítani, de mint már említettem a gyermekem születését kővetően mentünk szét ,és a másik két férfival is ezt csinálták! 12 éves a gyermekem, kinek nem az anyja férfi dolgaival kellene foglalkoznia!

Három évesen láttam utoljára , mert akkori ítélt szerint elhozhattam az új családom hoz!De meg kellett volna szöknie, nem fürödhetet volna, mert nem akart!?

Mint mondtam , de nem olvassátok!? Más forrás is van a hölgyről: [link] olyan hozzászólok ki ismerik és hölgyek!

A fiamnak nem merek még ajándékot sem küldeni, mert egyszer adtam neki és az a játék lett a mumus!

A mostani családomba van két lány.A kisebbik nagyon apás:5 éves , és itthon, meg mindig főleg velem akar játszani, csak úgy néz mesét, ha az ölembe ülhet, sokszor enni is az ölembe ülve hajlandó,stb.

A célom is már leírtam!

82. peterelemer (válaszként erre: 69. - Brida)
2010. okt. 22. 11:15
Hosszú olvasmány,de figyelmesebben olvasd el, mint ezt: [link]
81. mimmo33 (válaszként erre: 60. - Spinneli)
2010. okt. 22. 10:46
így van!de ahhoz kell IQ is;)
80. mimmo33 (válaszként erre: 54. - Spinneli)
2010. okt. 22. 10:44

én se bólogatok, és elfogult sem vagyok;)

Ahhoz hogy az egyik fél így viselkedik, abban a másik is hibás

79. Cippora (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2010. okt. 22. 10:12
Teljes mértékben egyetértek minden szavaddal!
78. 9bbc382386 (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2010. okt. 22. 07:39

Így van!

Azóta sincs ám megoldás,pedig tényleg mindent megtettek.Ma már nem keresik a nagyfiút,hisz már ennyi idősen ha akarna,felvehetné az apával és annak szüleivel a kapcsolatot.

77. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - 9bbc382386)
2010. okt. 22. 06:58
Igen, van ilyen valóban. De az akinek ez valóban gond, nem ilyen helyen keres rá megoldást.
76. 9bbc382386 (válaszként erre: 75. - 9bbc382386)
2010. okt. 21. 23:43

Mármint az apa nem mehetett,sem az apai szülők.


Késő van már,jó éjt.:)

75. 9bbc382386 (válaszként erre: 44. - Cippora)
2010. okt. 21. 23:24
Pedig van ilyen.Ismerősömék mindent megtettek,mégsem mehet a gyerek(18)!éves.Mindez 2éves korában kezdődött,és nem jött létre az anya,és szülei miatt a láthatás.Volt bíróság,rendőrség,családsegítő központ,tanácsadás!Sértve érezte magát a hölgy és családja....
2010. okt. 21. 22:58

Nem nagyon szeretem az ilyet sem nőtől, sem férfitól. A problémákat igy nem lehet megoldani!

Nem tudom mi a célja a fórumnak, és arra sem sikerült rájönnöm, hogy a másiknak mi értelme volt.

Ezzel nem fog megoldódni!

Igen, utálatos dolog, amikor egy szülő a másik ellen neveli a közös gyereküket. Az is utálatos dolog, hogy x ideig valaki jó volt valakinek, majd egyszercsak ez a valaki lesz a főgonosz. Hogyan lehet ez? Az a valaki mindig ilyen volt! A felnőtt emberek nem nagyon változnak már meg. Van egy kialakult stilusuk, amit talán lehet finomitani, de kifordulni belőle nem lehet.

Én azt mondom, hogy mindketten szörnyűek vagytok. Ezt tenni egy gyerekkel nagyon ronda dolog. És milyen felnőtt lesz ez a gyerek? Ezt látja, igy azt fogja hinni, hogy ez a természetes.

És ezért ti a szülei lesztek a felelősek! Aztán majd csodálhatjátok műveteket, hogy milyen jól sikerült, hogy hasonlit apára is és anyára is.

Nem tudom mennyi idős a gyerek, de ideje lenne rá is gondolni nem csak a ti kis sértett lelketekre. Hogy fogtok majd tőle elvárni bármit, ha ezt csináljátok vele?

Mit akartok ezzel elérni?


Kedves Péter! Fel akarod hivni az emberek figyelmét rá, hogy milyen rossz ez, de arra nem gondolsz, hogy ennek a rossznak megteremtésében épp akkora szereped van, mint párodnak.

2010. okt. 21. 22:55
Jó, hogy van a bírósági végzés, de ha anyuka pl. azt mondja a gyerekének, hogy márpedig nem mész sehova? Jó érzésű ember talán inkább ráhagyja, mint hogy erőszakkal kirángassa az anyja kezéből.
2010. okt. 21. 22:53

Azért a magyar bürökrácia útvesztőiben vannak furcsa dolgok. A magunk megnyugtatására jó azt mondani, hogy nincs joguk és úgysem tehetik meg, aztán mégis.

Azért meg nem nagyon ugrálnak (legalábbis nem hiszem), hogy pl. apuka kimegy bedrótozva, vajon valójában hogy történik mikor személyesen megy. Erősen befolyásolt gyerek meg lehet, hogy hazudik annak a szülőnek a javára, akivel a mindennapjait tölti. És akkor még nem is beszéltünk az "ismerősökről".

71. brida (válaszként erre: 70. - Cippora)
2010. okt. 21. 22:28
Nem csak neked fura a sztori. :) Szerintem is egy-két kocka hiányzik.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook