Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tojásallergiások figyelmébe! fórum

Tojásallergiások figyelmébe! (beszélgetős fórum)


6. hobnobs (válaszként erre: 4. - Verosz)
2011. jan. 28. 16:04
nincs, de tartalmazhat az van ráírva.legalábbis azon amit én néztem. lehet, hogy régi volt a tiéd. mostanában került rá a barillákra...
5. b17bf8d58b (válaszként erre: 3. - Hobnobs)
2011. jan. 27. 20:10
Ezek nem normálisak, az a durumtészta lényege, hogy tojásmentes... Akkor tényleg jól meg kell nézni!
2011. jan. 27. 16:04

szia!megnéztem az itthon lévő barillámat azon nem láttam ilyen írást,igaz rég vettem.

A panzaninbe sincs tojás.

3. hobnobs (válaszként erre: 2. - B17bf8d58b)
2011. jan. 27. 14:48
szia! barilla durumlisztből készült tésztáira került fel a tojást tartalmazhat felirat. eddig nem volt rajta!
2011. jan. 26. 13:33
Szia, ki is van rájuk írva hány tojásos, mindig is ki volt... .A Gyer... Vita Pastaban nincs tojás legutóbb azt vettem abban ha jól emlékszem nincs egészen biztosan!
2010. szept. 5. 08:19

Sziasztok! A Bar...a és a Gyer....i tészták összetevői közé felkerült, hogy tojást tartalmazhat! Eddig biztosan nem volt feltűntetve, mert ilyet veszünk a tojásallergiás lányomnak több éve és mindig figyelni szoktam...

Most nem értem, eddig is tartalmazhatott csak nem volt ráírva vajon????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook