Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autósok figyelmébe! fórum

Autósok figyelmébe! (beszélgetős fórum)

16. 3a0842d373 (válaszként erre: 14. - Ec63a7fc29)
2009. jan. 9. 17:45

Tizenegynéhány éve nagylétszámú iparvállalat, nagyforgalmú főút, zebra sehol.

Felfesteni nem akarta az akkori Tanács.

Kommunista szombaton zebrát festettünk fel. Fordítva. A fehér csíkok a gyalogosok irányában haladtak át az úton. :)

Két héten belül lett hivatalos zebránk. De hát ez AKKOR volt.

15. dancingqueen (válaszként erre: 11. - 0260f21e84)
2008. nov. 21. 14:30
helyes a dörgés!
14. ec63a7fc29 (válaszként erre: 7. - 12667dcac6)
2008. ápr. 12. 16:15
Lehet lakossági részről kezdeményezni zebra felfestetését. Mi is megtetteük, azóta az autósok ott lassabban mennek, s figyelnek. Iskola egyik sarkán. Ugyanis a KRESZ szerint is a zebrán elütött gyalogos drágább.
13. d.cila
2008. ápr. 7. 16:38

AUTÓSTALÁLKOZÓ: KABRIÓKLUBNAK SOLTVADKERTEN ÁPRILIS 12.

KABRIOKLUB.HU

12. d.cila
2008. ápr. 7. 16:37

AUTÓSTALÁLKOZÓ: KABRIÓKLUBNAK SOLTVADKERTEN

KABRIOKLUB.HU

2008. febr. 11. 15:15
engem a biciklisek zavarnak, foleg kisvarosban az idosek. Tartok toluk, kiszamithatatlanok, ok maguk is bizonytalanok. Nem egy megy ugy a piacra, hogy leszegi a fejet s kanyarodik, viszi a kis kosarat mikozben billeg jobbra-balra.
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Virlane)
2008. febr. 11. 15:10
Én sem!
2008. febr. 11. 14:32
Nem szeretem az ilyen helyzeteket.
2007. szept. 8. 10:52
lehet hogy hülye kérdés, de mire jo a jobbkéz szabályos utca? nálunk is van sok olyan és nagyon bosszantó, mikor különféle akadályoktól nem lehet kilátni!
2007. szept. 6. 13:45
Nálunk ha hiszitek ha nem egyetlen egy zebra sins.Se az iskolánál,se az ovinál.Sehol!!!!!!!!!Arról meg nem is beszélve,hogy figyelmeztető tábla sincs az iskolánál,óvodánál.
2007. szept. 6. 13:37
Tükröt lehet odahelyeztetni. Bár a legtöbb településen, vagy városban, még egy nyomorult zebrára sem futja. Ha meg igen, az is minek, ugysem állnak meg az autósok, még gázt is adnak, ha az ember át akar menni a túloldalra...
5. lill (válaszként erre: 3. - 278c85ecf4)
2007. júl. 12. 14:52

áááá ez nálunk is állandó probléma. de szerintem máshogy is meg lehetne oldania a lakóknak. nagyon balesetveszélyes így, de addig úgysem fogják megérteni, amíg a saját bőükön nem tapasztalják.


ami talán még ennél jobban is feldühít, ha ilyen beláthatatlan helyekre nem bokrokat ültetnek, hanem sok intelligens ember beáll a kocsijával a kereszteződés tövébe, evvel teljesen esélytelen lesz a kilátás!!

2007. júl. 12. 14:50
Én is utálom az ilyen kanyarokat. Nálunk van egy kereszteződés, ami tavasztól beláthatatlan. Hiába szóltunk az önkormányzaton, nem csinálnak semmit nem tesznek, mert ismerős a fa, és a ház gazdija. Így szívunk, és nagyon figyelünk.
2007. júl. 12. 14:18

1. megértem az ott lakót, ha nem akarja, hogy minden arra járó azt lesse, mi van az udvarban, mit csinálnak...

2. nagyon balesetveszélyesek, és utálom őket!:)


Mondjuk itt nálunk az önkormányzat levágatta az összes ilyen teleknél a bokrokat, gazt...

2007. júl. 12. 14:15

igazad van!

de sajnos sokszor maga a ház van ott, ami miatt beláthatatlan, azon meg nem igazán lehet változtatni.

sajnos az ilyen jobbkezes utcák mindig lutrisak, csak reménykedni lehet, hogy a védett oldalról jövő autó nem jön ezerrel. (mert hiába állok is meg akár egy ilyen kereszteződésben, mire elindulnék, addigra a nagy semmiből odaérhet egy autó, ha elég gyorsan jön)

2007. júl. 12. 13:58
Igazábol engem nagyon érdekel, hogy más mit gondol erről! Engem nagyon bosszant, hogy a jobbkezes utcák 70% beláthatatlan mert a lakók bokrot vagy fát ültetnek oda, esetleg eltakarják gyékénnyel, vagy falból csinálnak kerítést!Én a magam részéről ezt betíltatnál!Ti hogy gondoljátok ezt vezetők?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook