Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kanadában dolgozók figyelmébe: mennyiből lehet megélni egy hónapban? fórum

Kanadában dolgozók figyelmébe: mennyiből lehet megélni egy hónapban? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 19. 11:05

Az államokban is ottankörül mozog: [link]

Ezt találtam ami még hasonlókat mond.

2012. jún. 19. 10:56
Hát azt nem tudom hogy ott mennyi az átlag, de az szeritnem kicsit tulzás. Amerikában azért annál joval kevesebb, ugy tudom ott kb év 40-50e dollár körül van, de persze ez az átlag. Nem hinném hogy ekkora különbség lenne a két ország között, de elöfordulhat... Hátha jön még olyan aki tud pontosabb adatokat.
2012. jún. 19. 10:52

Köszi szépen a gyors választ.

Elvileg egy 2000-ből ki tudom hozni az ottani megélhetést? Programozásról lenne szó, és olyanokat láttam, hogy egy átlagfizetés 90 000 dollár körül van (évente), és kicsit leszakadt az állam...

2012. jún. 19. 10:46
Az jónak számit. 1-2 ezer dollár körül már van már lakás. amugy a megélhetés pedig olcsobb.
2012. jún. 19. 10:42

Sziasztok,


Egy új álláslehetőségre van kilátásom, Kanadában kellene dolgozni, illetve távmunka és esetleges kiutazással. Az lenne a kérdésem, hogy nagyjából mi az az összeg, amiből havonta ki lehet jönni, mármint ha pl. ajánlanak egy 5000-6000 dolláros fizetést, az mennyire számít jónak?

2012. jún. 19. 10:41
Kanadában dolgozók figyelmébe: mennyiből lehet megélni egy hónapban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook