Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Holdnaptár - Jónás módszer fórum

Holdnaptár - Jónás módszer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Holdnaptár - Jónás módszer

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
77499. Duncan (válaszként erre: 77496. - Epresfank76)
2010. nov. 14. 14:44
Az Én első nőgyógyászom nem hitt a gynevacban, viszont a mostani akinél szültem nem győzött dícsérni, hogy beadattam magamnak:) szóval én annak idején a háziorvosommal irattam fel mivel Ő is felírhatja, ezt javaslom neked is. 10 naponta kell egyet beadatni fenékbe, csak orvos vagy asszisztens adhatja be, ezért jó a háziorvos mert felírja és 10 naponta be is adja:) ha nem ismeri a szert akkor nyomtasd ki az oldalról, hogy hogyan kell felírni mert az is ott van. Én is így csináltam, támogatott a dologban a dokim:)
77498. Duncan (válaszként erre: 77497. - Epresfank76)
2010. nov. 14. 14:42
Vannak a gynevacnál ilyen időszakok amikor nem kapható a szer általában 3 hónap szünet szokott lenni, elmondom a frankót! A meddőségi központokban kifejezetten ellene vannak a szernek, mivel túl sok mindenkint segít, magyarán itt az én példám, belőlem még sok pénzt kihúzhattak volna ha nem adatom be magamnak, hisz ez egy 10 ezer forintos kúra, ott meg ugye írtam, hogy a semmire mennyit kifizettünk. Tehát érthető, hogy ellene vannak mert kihúzza a pénzt a zsebükből. Ezt a szert engedélyezték, csak receptre kapható, de mivel ilyen világban élünk, ezeknek a szerencsétleneknek minden évben újra kell engedélyeztetniük ezt a szert, persze ezen a tortúrán minden évben átesnek és minden évben ezért van a kimaradás mert addig nem lehet árulni. Persze minden évben ugyanúgy megkapják az engedélyt hisz nincs benne semmi olyan anyag ami bármire is káros lehet, sőőőt... Itt csak erről van szó, hogyha folyamatosan kapni lehetne akkor sok embernek segítene igen könnyen és olcsón...
2010. nov. 14. 11:09
Figyi Duncan,állítólag nem kapható a gynevac.Tudsz te erről valamit?volt vele valami gáz?
77496. epresfank76 (válaszként erre: 77495. - Duncan)
2010. nov. 14. 10:33
Háááááááát elolvastam a gynevacot.Nem hangzik rosszul.Ráadásul nekem volt egy méhgyulladásom júniusban,azt kikezelték, a doki azt mondta simán lehet baba.De mitől volt a méhgyulladás?Doki szerint bármitől.Nem csináltunk oknyomozást.Csinált rákszűrést a kezelés után.De elvileg rendben van,mert nem szóltak.Mindenesetre elkéne menni a nődokihoz,kikérni a véleményét,meg egy hüvelyi uh-t csináljon.
77495. Duncan (válaszként erre: 77494. - Epresfank76)
2010. nov. 14. 10:10
Igen, sajnos. De ahogy abbahagytam a meddőségibe való járkálást, ez novemberben volt, márciusra már vissza is álltam a régi kerékvágásba diéta és edzés nélkül is, ennyi kellett, hogy kiűrüljön a szervezetem, aztán júliusban terhes lettem spontán:) vagyis a gynevac szuritól:)
77494. epresfank76 (válaszként erre: 77493. - Duncan)
2010. nov. 14. 10:06
Na hát én ilyet nem akarok.Meghízni,mert így is meghíztam h leraktam a cigit,és nem nagyon megy le egyenlőre,pedig edzek háromszor egy héten és diétázok.A hormontól mint tudjuk hízik mnidenki.
77493. Duncan (válaszként erre: 77484. - Úritök)
2010. nov. 14. 07:53
Sajnos nálunk is volt ilyen, amikor meddőségibe jár az ember, legalábbis elkezni akkor azt hiszi csoda történik pár hónapon belül, de amikor két év sikertelen terhesség után elkezdi az ember a meddőségit és még ott egy évig piszkálják testileg -lelkileg akkor ez mindkét felet nagyon megviseli, nekem is voltak olyan időszakaim amikor azt hittem, hogy már csak nekem fontos ez a gyerek, hogy jöjjön. Persze utólag visszagondolva ez hülyeség volt, de ott akkor abban a helyzetben ez nagyon nehéz... ráadásul telenyomnak mindenféle szar szurikkal meg gyógyszerekkel, hogy hű de jó lesz, nálam annyi volt, hogy meghíztam hirtelen, csomókban hullott a hajam és idegbeteg voltam a sok hormongyogyitól, na akkor az ember nem gondolkozik tisztán, csak azt látja, hogy mindent megtesz és minden hónapban mégis kudarc éri:( sok házaspár rokkant bele ebbe az egész meddőségi procedúrába. Mi kitartottunk és meglett az eredménye de sok helyen nem így volt. :(
77492. Duncan
2010. nov. 14. 07:49
Én is megpróbáltam mindenféle vér meg ilyesmi hormonális vizsgálatokat sztk-n keresztül de ezeket az eredményeket nem fogadták el a meddőségibe:( semmit! magyarán újra kellett csináltatnom mindent és csak az volt jó nekik amit Ők csináltak (hát persze pénz....)
77491. Duncan (válaszként erre: 77475. - Epresfank76)
2010. nov. 14. 07:45
Igen lehet, nekünk is csinált anno a sima nőgyogyi, csak azt nem fogadták el a meddőségibe és ezért ott újra meg kellett csináltatni... akkor ez mindkét dokinál 10 ezer volt.
77490. epresfank76 (válaszként erre: 77489. - Úritök)
2010. nov. 13. 21:24
Jó8 neked is,akkor én is kiváncsi vagyok,megjön vagy sem.
77489. Úritök (válaszként erre: 77488. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 21:20

Egy időpontban nem várjuk. Ez tök jó. : )

Kiváncsi leszek én is a masszázsra, majd számolj be!

Én most lépek, jó éjszakát!

77488. epresfank76 (válaszként erre: 77487. - Úritök)
2010. nov. 13. 21:16

Hát igen...a pasikkal is finoman kel bánni.Érezzék úgy,hogy ők irányítanak,pedig dehogy...:))))

Megyek egy hoxás lánnyal ceragem masszázsra,méregtelenítésre jó.Valaki itt rám írt hogy menjek el,és terhes leszek,és egészséges babám lesz.Utánajártam,kiderült innen jár egy lány közel lakik,felajánlotta menjek vele,hát meglátjuk.lehet elég lesz ez is.Mert a bioboltos nő is azt mondta,szerinte méregtelenítsek és rögtön megmarad a bébi.Meg aztán,ha most megjönne 20-án,akkor mensi alatt van a jónásom,akkor muszáj lesz így szexelni,már apát is készítettem a dologra.

77487. Úritök (válaszként erre: 77486. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 21:05
: ) Biztos azt mondja majd. Szeretnek ők minket, ezért megtesznek bármit, hogy a kedvünkben járjanak. :) Emiatt nem értem az említett "Úr" hozzáállását. De mindegy. Nem az én dolgom. Csak hát, sajna ilyen is van...
77486. epresfank76 (válaszként erre: 77484. - Úritök)
2010. nov. 13. 21:03
Nálunk nincs ilyen,a parancs szex is megy/ment eddig.Inkább arra gondolok,hogy még nem hiszi el,bármi bajunk lenne.De nem is firtattam nagyon ezt a dolgot,lehet azt mondaná,ok hova kell mennem......
77485. Úritök (válaszként erre: 77483. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 20:47
Ja és privi. : )
77484. Úritök
2010. nov. 13. 20:46
: ) Igen, a csacsogás és agyalás a mi dolgunk. Nekem mázlim van a férjemmel, mert bármire hajlandó a babáért. Orvost jár, nem iszik nem dohányzik, parancsra szexel, ha kell... : ) De járunk bent páran hasonló cipőben, és van akinek a férjét úgy kell elvontatni az orvoshoz, annak ellenére, hogy ő simán elzavarta a feleségét, és próbája rákenni, hogy miatta nem sikerül. Szegény lány, néha már úgyérzi, hogy csak ő akarja az egészet.Ezt én utálnám, a tiszta beszéd híve vagyok. : )
77483. epresfank76 (válaszként erre: 77482. - Úritök)
2010. nov. 13. 20:39
Privi ment.az enyémet is elvihetném szerintem sör nélkül,de azért így jobban hangzik.Meg még nem beszéltünk erről,lehet,h még fel sem fogta,érdemes lenne megnézetni a spermáit.aztán lehet,h tévedek,csak olyan passzívnak tűnik.Múltkor a semmiből benyögte,a haverunk nem ivott sört egy hónapig,hogy összejöjjön a baba,mert az asszony ráparancsolt.Mivel lelassulnak a kiskatonák.Lehet,h agyal ezen,csak nem cscsog annyit mint én.
77482. Úritök (válaszként erre: 77479. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 20:31

A miénkbe lehet menni lakhelytől függetlenül. Merre laktok? (akár priviben)

Tényleg a megvesztegetés a jó módszer. : ) Az enyém hálás jószág, szó nélkül ment, és tűrt mindent. : ) Ugye közös a cél. : )

77481. Úritök
2010. nov. 13. 20:30
Amúgy képzeljétek, még asszem egy hét van a nemvártig, és majd leszakadnak a melleim. Esküszöm, mintha külön életet élnének. : ) Persze tudom, a drága progeszterontól van, csak az a szitu, hogy csak az utóbbi hónapokban veszem ezt annyira észre. Meg hát nyilván, amikor terhes az ember, az azért ott is feltűnik, férfiaink nagy örömére. : ) Csak úgy gondolom, hogy régebben, még a babák előtt nem vettem ennyire észre, hogy gyakorlatilag a pé utántól szinte a mensiig végig fáj. Mit fáj, szétdurran. : )
77480. Úritök (válaszként erre: 77478. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 20:27
Persze, szívesen. Megnézem, ha nem találom, legfeljebb elkérem újra. : ) Van amúgy normális sima dokid? Mert az tuti, hogy egy nem fizetős orvos magasról tesz a problémára (persze tisztelet a kivételnek). De az enyém nagyon korrekt, amiért hálás vagyok, de jobban örülnék már egy két csíkosnak... : )
77479. epresfank76 (válaszként erre: 77477. - Úritök)
2010. nov. 13. 20:27
ari vagy.Sztk-ba csak lakhely szerint lehet menni,nem?Meg ott kezdődik a probléma,az enyém nem fog menni.Csak ha viszem.:)))))Utánajárok a helyi sztkba van-e ilyen és elcipelem.Majd megvesztegetem egy pár sörrel:))))))))))
77478. epresfank76 (válaszként erre: 77476. - Úritök)
2010. nov. 13. 20:24

Jó köszi ha előkotrod.Én is erre gondoltam a sima nődokival,amit leírtál.Vérvétel,hormonszintek,uh,sprema.Azért az ötven barátságosabb,mnt a milla.Ezt a gynevacot megnézem,de orvosi vizsgálat nélkül csak úgy beadatni?

Mi van ha neki segít,másnak nem?Na majd ha okosabb leszek akkor lehet másképp írok erről.

77477. Úritök (válaszként erre: 77475. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 20:24
Simán el kell küldeni a férjed egy urológushoz, akinek van andrológia-i rendelése is, ott elmondani, hogy mi a szitu, és hogy szeretnéd, ha megcsinálná az ilyenkor szükséges vizsgálatokat. Nekem mázlim volt, mert nekem nagyon gyakran van amúgy hólyaghurutom (sajnos) és emiatt van egy imádott dokim az sztk-ban. Én hozzá küldtem a férjem. Tök korrekt volt, minden vizsgálatot megcsinált/csináltatott, és egy fillérbe sem került. Sajna azt hallottam, hogy elment nyugdíjba, de ha akarod persze megadom a nevét priviben.
77476. Úritök (válaszként erre: 77474. - Duncan)
2010. nov. 13. 20:20

Ez elég durván hangzik!!!

Persze tudja az ember, hogy egy gyerem amúgy sem olcsó mulatság, és az én dokim is simán elkér 15-18 ezret egy vizsgálatért, de azért ez a millió...

Epresfánk! Én kaptam az egyik kollégámtól egy nevet és telszámot, egy dokiét, aki állítólag nagy gyerekcsináló hírében áll. Főleg olyan pároknak segít, ahol semmi baj nincs egyik féllel sem, de mégsem jön össze a baba valamiért. Sajnos a munkahelyemen van felírva a neve és száma, de ha akarod, előkotrom majd, és elküldöm priviben. A doki eléggé megosztja a közvéleményt, de én a kollégámtól jókat hallottam róla. Nyilván az is pénzbe kerül, de talán nem ennyibe, mint amit Duncan ír. Mi, ha a nemvárt mégis megérkezik, a köv. hónapban kipróbáljuk a Duncan által tanácsolt szuri-kúrát. Ha az sem válna be, akkor pedig utána elmegyünk az említett orvoshoz. Amúgy a sima nődokim, miután a harmadk angyalka is megszületett elküldött egy csomó vizsgálatra, mert már válaszokat akartam. Vérvétel, hormonszint, immunológia nekem, spermavizsgálat a férjemnek, és kromoszóma-vizsgálat mindkettőnknek. Kb. egy ötvenes volt a konzultációkkal együtt. Az eredmény: egy egészséges nő és egy egészséges férfi... : ) Már kezdem azt hinni, hogy csak türelmetlen vagyok. Eddig mindig elsőre összejött, most meg már május óta nem... Persze eddig nem is lett jó vége. Lehet, hogy tényleg igaz a régi közmondás: jó munkához idő kell.... : ) És erre példa Duncan babája. Három évig készült, hibátlan is lett... ; )

77475. epresfank76 (válaszként erre: 77474. - Duncan)
2010. nov. 13. 20:18
Nem akarok rögtön beleugrani ebbe.sima nődoki mennyire tud ebben segíteni?Pl.Most elmegyek egy hüvelyi uh-ra,mert azt akarom.Elmondom neki,hogy mi az amit szeretnék.Spermavizsgálatot hogy lehet csináltatni?Magamta nem akarom,előbb apa spermáját.az nagyon drága?Elvileg abból indulok ki,hogy nekem van már gyerekem.15 éves lesz.Max.nekem valami hormonszint elcsúszásom lehet.Jó a petéim se lesznek többen 35 évesen...De mi van,ha apa spermái a bűnösek,Neki még sosem volt gyereke.Azt lehet külön kérni?
77474. Duncan (válaszként erre: 77473. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 18:11
Ha meddőségi szeretnél menni akkor tényleg kösd fel a gatyádat... mi nagyon sok pénzt otthagytunk és végülis tök feleslegesen... ahová Én jártam ott úgy működött, hogy amikor megjött akkor aznap oda kellett menni akkor csinált egy uh-t potom 8 ezerért (és ez már nem most volt, hanem 3 éve) gondolom azóta az árak is felmentek. Szóval mensi első napján odamentem uh 8 ezer, majd két naponta kellett menni és két naponta nézte a tüszőérést, ez azt jelenti, hogy két héten keresztül két naponta 8 ezerért uh... ez ment 3 hónapig, majd a harmadik hónaptól ugyanez annyival kiegészítve, hogy teljes vérkép, vizelet, kenet, rákszűrés és gyógyszerek amivel stimulálták a tűszőket, hogy több legyen és nagyobbak. Ez ment utána 3 hónapig, természetesen minden vér-vizelet és egyébért szintén 8-9 ezreket kellett fizetni, amikor megvoltak a leletek akkor volt egy beszélgetés, amikor elmondta mik az eredmények, ez a konzílium is 10 ezer volt... aztán a gyógyszerek is nagyon drágák voltak, meg a spermavizsgálat... azt hiszem úgy kb. egy év alatt otthagytunk kb. egy millát és tényleg feleslegesen mert semmi bajunk nem volt se nekem sem pedig apának... utána besokalltam és ki akartam hagyni egy kis időszakot mert sok volt ez már testileg és lelkileg is... közben beadattam magamnak a gynevacot és láss csodát egyből terhes lettem... szóval a meddőségi központ nagyon drága!
77473. epresfank76 (válaszként erre: 77472. - Duncan)
2010. nov. 13. 16:51
Az én nődokim is csinál hüvelyi uh-t.Mondta ez a nő is,hogy hüvelyi uh kéne.De 9000 a vizsgálat uh gal a dokimnál.Ha minden másnap kéne mennem,nem tudnám megfizetni.A meddőségibe is ennyit kell fizetni?Vagy hogy megy az ilyesmi?Már el akarok kezdeni orvoshoz mászkálni ezügyben.
77472. Duncan (válaszként erre: 77470. - Duncan)
2010. nov. 13. 16:25
hüvelyi uh, erre szakosodott orvosa, pl. meddőségi központ, ott nekem minden hónapban két héten keresztül nézték két naponta a vastagodást és a tüszőket és növekedésüket.
77471. epresfank76 (válaszként erre: 77470. - Duncan)
2010. nov. 13. 13:40
Mi az,hogy rendes uh?
77470. Duncan (válaszként erre: 77469. - Epresfank76)
2010. nov. 13. 11:21
De igen, akkor is megvastagszik de ezt csak rendes uh-val lehet megmérni pontosan, nekem is így mérték a meddőségi központban, tüszőkkel együtt... 7-8 mm-es nyálkahártyán már szépen megtapad a terhesség.:)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook