Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Holdnaptár - Jónás módszer fórum

Holdnaptár - Jónás módszer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Holdnaptár - Jónás módszer

2007. febr. 21. 20:24

Szia Grancha,


két spontán vetélésen vagyok túl a múlt évben, idén már nagyon szeretnénk a férjemmel, hogy összejöjjön egy egészséges kis lurkó. Kaptam egy könyvet a Jónás-módszerről, gondoltam kipróbálom. Tudnál ebben segíteni? 1980-03-09-én este 6.30-kor születtem, Budapesten. A menstruációs ciklusom 24-25 napos, utolsó mentsurációm február 16-án kezdődött. Várom válaszod, köszönettel: Tom

8. weberkitti (válaszként erre: 7. - Grancha)
2007. febr. 21. 20:16

Szia Grancha!


Segítenél??

1986.04.27-én születtem 16:45-kor. Párommal idén szeretnénk összehozni egy kislányt.

Nagyon megköszönném segítséged!

2007. febr. 19. 14:08

Helló!

Ha tudjátok a pontos születési dátumotokat, akkor előfordulhat, hogy tudok segíteni.

2007. febr. 18. 17:50

Tarantella! Elindítottál egy érdekes témát és azóta sem jártál erre!

Ha leszel légyszi jelentkezz!

2007. jan. 31. 08:16
Erdekes amit írtál a cikkben.Arra is jó ha szeretnénk,de mág nincs?Nem tudod hogy Baranyában van e olyan ember aki evvel foglalkozik?
2007. jan. 23. 20:04

Sziasztok!

Én múlt héten beszéltem az orvossal. Azt mondta hogy még egy hónapig 21000Ft. Egy évre előre naptárat készít.

2007. jan. 23. 17:37
Ez a téma engem is nagyon érdekel.Nekünk van két gyönyörű,egészséges kislányunk,de nagyon vágyunk egy kislányra is.az igaz,hogy a születési időpontomat percre pontosan tudni kell???Én is hallottam Pánszky doktorról,engem is érdekelne,hogy mennyibe kerül ,és hány alkalommal kell menni .???
2007. jan. 23. 14:53

Szia Tarantella!

Nagyon érdekes amit írtál. Ez engem is érdekel! Hallottam már Pánszky dr-ról, ha jól tudom az I. női klinikán dolgozik. Nekem 3 fiam van, de a közeljövőben nagyon szeretnénk egy kislányt, ezért szeretném igénybe venni a dr. segítségét. Megkérdezhetem, hogy mennyibe került nektek? Milyen tapasztalatokat hallottál a Jónás módszerről?

2007. jan. 22. 17:07
Saját tapasztalatomat kívánom leírni, és segíteni esetleg másoknak is ezzel. Félretenni a tévhiteket, és előtérbe hozni a tényeket.
Vetélések esetén is próbálkozhatsz a Jónás módszerrel, csak annak a komplexebb változatával. Egyszer a gyermek neme, egyszer pedig az életeről gyermek-re való kereséssel megállapítható a legoptimálisabb megtermékenyítésre legalkalmasabb nap.

Ugrás a teljes írásra: Holdnaptár - Jónás módszer

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook