Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol és hogyan tudom kitisztítani a babakocsi huzatát? (Mosógép vagy kézzel? Hány fokon?) fórum

Hol és hogyan tudom kitisztítani a babakocsi huzatát? (Mosógép vagy kézzel? Hány fokon?) (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 7. 11:34
Ha van kerted, vagy a mamának, kézzel samponnal átsúrolod és slaggal kiöblíted, aztán a napon megszárad. Az egész kocsit így szoktam.
2011. aug. 5. 18:30
Amelyik resz leszedheto azt 40 fok, kimelo programmal, amelyik resz tul nagy vagy nem leszedheto ahhoz egy kislavorban osszekevertem kezi mosashoz valo adagolassal mososzert es vizet, es mosogatoszivaccsal jol atdorzsoltem kb 5-10 perces melo, es utana egy masik lavor sima vizzel atitatott ronggyal "kioblitettem". Telen radiator kozeleben, nyaron a napon, megszarad egy nap alatt centrizes hianyaban de tokeletes:))))
4. nemmaci (válaszként erre: 1. - 44bec28c36)
2011. aug. 5. 18:18

Szia!


Én átszoktam szappanozni, kicsit hagyom állni és kímélő programra állított mosógéppel átmosatom. (30-40 fok, kb 600 fordulat)

2011. aug. 5. 18:02

Szia!


Én a nagy kocsiról beraktam a mosógépbe kímélő programra,a sport kocsiról macerásabb lett volna levenni a részeket ezért beleállítottam a kádba és kézzel letakarítottam. (mosószer, meg puha sörtéjű körömkefe)

2011. aug. 5. 17:54
Én gyapjú mosásra állítottam a mosógépet, és a centrifugát kicsire vettem, hogy ne törje meg a huzatot.
2011. aug. 5. 17:53
Hol és hogyan tudom kitisztítani a babakocsi huzatát? (Mosógép vagy kézzel? Hány fokon?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook