Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom rávenni a gépemet, hogy ismerje fel a Sygate tűzfalat? fórum

Hogyan tudom rávenni a gépemet, hogy ismerje fel a Sygate tűzfalat? (tudásbázis kérdés)


8. Júlia* (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2010. aug. 8. 11:13

"a windows biztonsági központ riaszt, mert szerinte nincs tűzfal a gépen, pedig ott a sygate? (csak a biztonsági központ nem ismeri el tűzfalnak?)"


Így van.

2010. aug. 7. 12:34
ja nem beszélve arról, amit a 3-as hozzászóló írt: műszaki problémáknál a legelső legyen, hogy megadod a gép típusát (pl dell inspiron 1015, stb) és a futó oprendszert (pl windows xp prof sp2), mert nem mindegy, mid van.
2010. aug. 7. 12:32

mi az, hogy "ismerje fel"?


a sygate-et általában feltelepíti az ember, és akkor fent van a gépen, kész. nem kell "felismerni", mivel a telepített programok között van.


vagy az a problémád, hogy a windows biztonsági központ riaszt, mert szerinte nincs tűzfal a gépen, pedig ott a sygate? (csak a biztonsági központ nem ismeri el tűzfalnak?)


szóval leszel szíves sokkal precízebben fogalmazni, és akkor érthetővé válik a probléma. legegyszerűbb, ha leírod, milyen számodra zavaró hibaüzenet/jelenség látható a képernyőn, pontos szöveggel, és onnnan el lehet indulni a problémámegoldás irányába.


üdv

b

5. db4f1eff6b (válaszként erre: 1. - Júlia*)
2010. aug. 7. 11:15
Miért pont' ez a tűzfal kell?
4. Júlia* (válaszként erre: 3. - Szucszoli)
2010. aug. 7. 11:04
Windows XP
3. szucszoli (válaszként erre: 1. - Júlia*)
2010. aug. 7. 10:22

milyen géped van?

milyen op. rendszer fut rajta?

2010. aug. 7. 10:18
hát tudod minden programhoz van reendszerkövetelmény ha ezeknek nem felelsz meg cseszheted
2010. aug. 7. 09:29
Hogyan tudom rávenni a gépemet, hogy ismerje fel a Sygate tűzfalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook