Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi partnerem nem hajlandó velem házasság előtt ágyba bújni. Mivel lehetne mégis rávenni? fórum

Férfi partnerem nem hajlandó velem házasság előtt ágyba bújni. Mivel lehetne mégis rávenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2010. ápr. 1. 12:36
Na de az olyan keressen magamellé szintén hivőt,aztán várjanak kőzősen...
129. Pirosalma (válaszként erre: 127. - Vanessa2006)
2010. márc. 30. 07:50

A keresztények között ma is elég elterjedt a szexuális önmegtartóztatás a házasság előtt.

(Kinél-kinél különböző mértékben.)

128. harminchatos (válaszként erre: 126. - 0716d92a9e)
2010. márc. 30. 00:14
van egy nőismerősöm, aki 3 év után szintén szűzen vált el...
2010. márc. 25. 14:31
Na én menekűlnék az ilyen pasitol az biztos.... Méghogy ne sexeljek eskűvő előtt hol él ez már nem 1930 at irunk.
2010. márc. 25. 14:24

Nem tudom ki hogyan ítéli meg ezt a dolgot, de én egy tanulságos dolgot leírnék egy barátnőmről, hátha használ valamit..

Barátnőmnek udvarolt egy srác, akit kedvelt, és feleségül is ment hozzá, annak ellenére, hogy semmi nem volt köztük. Barátnőm szűz volt, és tetszett neki, hogy leendő férje nem tolakszik, nem erőlteti. A szüleiől meg szabadulni szeretett volna. Azt nem tudom meddig jártak együtt, de szerintem csak pár hónapig..

A lényeg, hogy a nászéjszakán kiderült, hogy a férje impotens. Mivel a szüleihez nem mert visszamenni, mivel azon az elven voltak, hogy amilyet szakítassz, olyat szagolsz, meg persze nem mondta el nekik (szerintem máig), hogy impotens a férje, 9 évig gyűjtögetett rá, hogy a közös kassza mellett összegyűljön annyi pénze, hogy elköltözhessen onnan.

9 ÉV HÁZASSÁG UTÁN SZÜZEN VÁLT EL A FÉRJÉTŐL!!!

Abszurdnak tartom, mégis igaz. Tönkretette az egész életét.. Nem bízik a férfiakban, be szeretné pótolni a szexuális élményeit, stb.

Mindenki tanulságára legyen..

Egy férfi általában szexfüggő. :)

Ha nem így van, ott már valami gond van szerintem..

2009. dec. 18. 12:02

Úristen!

Még azóta sem vett el?????????

2009. dec. 18. 09:42
Azért nem valószínűleg, mert sokkal jobban tisztel, mint gondolod.... Ő komolyan veszi a házasság előtti tisztaságot... Tiszteli a testedet, a lelkedet, valami olyat akar adni neked, ami csak a házastársnak jár,...
123. 53b2c7c315 (válaszként erre: 122. - Pirosalma)
2009. nov. 2. 18:52
Nem beszéltünk. Egyszerűen nem szól hozzám. Utolsó szakítás előtti próbálkozásomkor msn-en próbáltam megközelíteni, de már a köszönésem után mondta hogy bocsesz de ő futni megy pá... de még megkérdeztem hogy akkor gondolom nem bánja ha leveszem f.bookról, hogy vele vagyok kapcsolatban. Erre azt mondta, hogy őt ez már nem érdekli és kilépett. Utána már fel se jött 3 napig.. én meg töröltem.
122. Pirosalma (válaszként erre: 120. - 53b2c7c315)
2009. nov. 2. 18:45
Elmondod, hogy végződött végül? Mit beszéltetek?
121. Pirosalma (válaszként erre: 119. - 53b2c7c315)
2009. nov. 2. 18:43

Szia, Szaja!


Ha engem kérdezel, jobban jársz így.

Van egy velem egykorú lány, aki nagyon kedves, helyes, szeretnivaló, nagyon jókat tudok vele nevetni, de sajnos mindenféle testiséget mereven elutasít, vallási okok miatt. Egy szexuális tartalmú (általános mércével mérve gusztustalannak nem nevezhető) viccet sem mondhatok el neki.


Őrülten sajnálom, mert így nem lenne túl sok értelme udvarolnom neki, a kapcsolat - feltéve, hogy összejövünk - nagy valószínűséggel tökéletesen működésképtelen lenne.

2009. nov. 2. 18:28
Most mondanám, hogy azért tippeket nyugotan írjatok, hátha valakinek még jól jön... de valahogy az az érzésem nem egy általános problémával állunk szemben. :-D
2009. nov. 2. 18:16

Köszi a hozzászólásokat, de már nem nagyon aktuális, mert szakítottunk. :-(


Amúgy megtaláltam őt egy vallásos társkereső oldalon is (jézuskrisztuszűzmária... mik vannak) és oda azt írta fel, hogy nagyon vallásos és naponta jár templomba. :-DDDDDD

hahhh azt hittem ledőlök a székről.

2009. nov. 2. 18:04

Gondolom már bevetett minden elképzelhetőt, elképzelhetetlent, irott és íratlan paktikát.

Ha most eskűvő előtt, fiatalon ilyen macerás az egész, mi lesz pár év múlva. Egyetlen egy mentsége lenne, ha mondjuk vallásos.... de állítólag nem vallási okok miatt játsza az ag-szűzt.

Hát nem tudom....én tuti nem kinlódnék vele, de nem vagyunk egyformák:-)

2009. nov. 2. 17:40
Hihetetlen...ha jol ertelmeztem akkor 7 honapja vagytok egyutt? Na igen, az nekem is megfordult a fejemben ami masoknak is, hogy messzirol jott ember azt mond amit akar, szoval lehet, hogy meg abban az ertelemben veve nem volt novel...es parazik...nade azt hiszem a dontes a kezedben van,mert o e teren csak jatekszernek hasznal.
2009. nov. 2. 17:28

Nem mondod?

:O

Na, ilyet sem sűrűn hallani!

Talán vallásos?

Rávenni? Hát csábítsd el! Nehogymár!

Szervezz magatoknak édes kettesben programot, esetleg együtt alvást, és akkor majd már adja magát a helyzet!

Nem hiszem,h. ha mondjuk sexi fehérneműben illegsz-billegsz elötte, akkor ne támadna le! :D

2009. nov. 2. 17:25

Sziasztok!

Olvastam, h a vibratort nem vetettetek be, de mar nem emlekszel miert.

1.Akkor most ne kerdezz, hanem szerezz be 1t es lepd meg vele.

2.Amit mar masok is irtak, ha most ebben nem kerek az embered, marmint a valasza, akkor mi lesz kesobb...

3.Na nehogy mar csak mindig neki legyen jo...nem akarsz egy kicsit onzo lenni? En tuti nem adnek meg neki, napokig-hetekig semmit...aztan ujra beszelnetek kellene a dologrol.

Konnyen lazba jon, akkor jatszanek vele egy kicsi, erezze csak milyen pocsek dolog.

114. reni79
2009. okt. 28. 10:08
Jézusom!!!!Ilyen is létezik??????
2009. okt. 28. 08:35
Az ilyen pasi hülye!!!!!!
2009. okt. 27. 15:42

Hááát nem olvastam el az összes hozzászólást csak egy párat és eszembe jutott egy egészen bődületes gondolat: - "van egyáltalán farka ennek a pasinak"??!!! - már bocsánatot kívánok a feltételezésért.


Egyébként ne vedd rá semmivel...nehogy már még te trükközz és praktikázz, ugyan már! Te vagy a NŐ, nem?

111. Pirosalma (válaszként erre: 108. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 15:26

Értem, és sajnálom:-(


Lehet, hogy 1-1 érvre kellene fókuszálnod. Teszem azt: ha azt mondja, vallási okból nem akar veled lefeküdni, akkor hagyni kellene a többit, és ebbe belemenni kicsit jobban.

110. a74de3d08a (válaszként erre: 106. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 15:22

milyen többiek?

te nem érzed, nem látod, hogy szeret-e vagy sem????

109. 53b2c7c315 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2009. okt. 27. 15:21
De köszi a tanácsod, meg is fogom fogadni, leülök vele beszélni. Csak most épp nem beszélünk...
108. 53b2c7c315 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2009. okt. 27. 15:20

Már mondtam neki. Mindig furcsa dolgokkal reagál. Vagy csak szimplán felháborodik és eltűnik.


Egyszer kérdeztem tőle, hogy hisz-e Istenben. Azt mondta nem hisz, de szeretne. Vannak keresztény barátai, akiket nagyon szeret, mert jó embernek tartja őket és szeretne rájuk hasonlítani. De a templombajárástól nem lesz meggyőződéses keresztény.

107. Pirosalma (válaszként erre: 19. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 15:17

Szia, Szaja!


Mert Isten akarja így (= "mert csak"). Az Ószövetségben van ezen nagy hangsúly, az Újszövetségbe - amennyire én ezt meg tudom ítélni - inkább már csak belemagyarázni lehet a házasság előtti szex tilalmát (szex alatt vélhetően a közösülés fut).


Ha pedig sintoista, buddhista és keresztény egyben, az lényegében egyik sem. A keresztény hit kizár minden egyéb hitet, nem fér meg mellette más. Ha meg mégis így áll hozzá az illető, az már nem keresztény hit, csak valami kevert maszlag.


Azok alapján, amiket leírtál, szerintem vagy nagyon speciális ember a párod, vagy valami nagyon defektes benne.


Elmondhatnád neki azokat, amiket itt nekünk leírtál, az talán lendítene a probléma megoldásán, de legalábbis a tisztázásán.

106. 53b2c7c315 (válaszként erre: 105. - A74de3d08a)
2009. okt. 27. 15:14

Azért azt sem szeretném, ha 1 vagy 2 alkalom után megdöntenének...


Nem tudom mennyire olvastál vissza, nem azt tartom hülyeségnek, hogy ragaszkodik a házasság utáni szexhez, hanem azt, hogy mindig valami más indokot hoz fel rá. (Ergo én nem hiszem, hogy lenne egy kialakult véleménye erről, különben miért mindig máshogy magyarázná. Arról nem is beszélve, hogy már nem szűz...)


A többiek mondták, hogy nem kellek neki és ennyi.

(Nem, mintha az jobban boldogítana, de ez van.)

105. a74de3d08a (válaszként erre: 104. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 15:09

most nem rólam van szó.... :-)

egy idegen kultúra sajátosságát lehülyézni nem túl korrekt dolog.

ha zavar, miért nem választottál magadnak magyar pasit, annak biztos nem lennének ilyen aggályai, lehet, már az 1. vagy a 2. alkalommal meg akart volna (vagy meg is)döntött volna.

ne vedd rossz néven amit írtam, csak az előnyére próbáltam rávilágítani...

104. 53b2c7c315 (válaszként erre: 103. - A74de3d08a)
2009. okt. 27. 15:02
Te is érintetlenül szeretnél férjhez menni? Vagy ha már házas vagy, így történt?
103. a74de3d08a (válaszként erre: 102. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 14:54
ez nem hülyeség.
102. 53b2c7c315 (válaszként erre: 101. - A74de3d08a)
2009. okt. 27. 14:53

Lehet, hogy régebben így volt, azt nem tudom. De ők is nagyon sokat változtak. Pl azt még mindig mondogatják, hogy egy cégnél dolgozzák végig az életüket. Ahova bekerültek fiatalon, onnan mennek nyugdíjba, mert hűségesek a céghez.


Hát már ez sem így van, legalábbis nem jellemző.


A barátom kinti baráti körében sem elterjedt az önmegtartóztatás, tehát a hülyeséget nem onnan koppintotta. :-D

101. a74de3d08a (válaszként erre: 99. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 14:47
én hallottam. :-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook