Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom kiszedni a régi kávéfoltot a ruhából? fórum

Hogyan tudom kiszedni a régi kávéfoltot a ruhából? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 26. 21:38
Anyósom küldött egyszer egy folttisztítót, azt hiszem dr. Beckmann volt a neve. Drogériákban biztos megtalálod, a rózsaszín szövetnadrágomból eltüntette a festékfoltokat! :)
2012. jan. 26. 21:36

Próbáld ki az epeszappant, vagy még jobb az oxigénes folttisztító só. Makacs gyümölcsleves foltokat is kiveszi a ruhákból. A ruhát be kell nedvesíteni, aztán rádörzsölni a folttisztító sót, én ezekután beteszem a mosógép dobjába, rácsukom az ajtót, legalább egy éjszakát hagyom, hogy hasson. Másnap ha mosok, beteszem simán a többi ruha közé. Persze kézzel is ki lehet mosni, ez az egy darab nem tart semeddig, főleg, ha már a folt is eltűnt.


Nagyon tömény sós langyos vízbe is beáztathatod, valahol olvastam, hogy az is eltünteti a kávéfoltot.

5. 211d16142a (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. jan. 26. 21:16

Hát garanciát nem vállalok érte, de az Amway termékek között van egy folttisztító spray, ami nekem sok esetben segített. De az anyag összetételétől is függ szerintem, mert volt, amiből kiszedte, volt amiből nem( A férjem állandóan leissza magát kávéval, én ezzel szoktam próbálkozni. Azt hiszem 2ezer ft körül van egy flakon. Jól be kell fújni, egy fél órát állni hagyni, de nem száradhat bele!, aztán bedobom a gépbe. És vagy kijön, vagy nem)))

Ha megkockáztatod, az aukciós oldalakon is be lehet szerezni. Remélem segítettem.

Üdv

4. -Bigyóné- (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. jan. 26. 21:01
kösz ezt én is tudom! inkább ne irtál volna:S
2012. jan. 26. 21:01
Vanish.... A vanish szappan am sztem jobb:$
2012. jan. 26. 20:59

Talán folttisztítóval? :o)


Mosáskor a por mellé adagolva....

2012. jan. 26. 20:52
Hogyan tudom kiszedni a régi kávéfoltot a ruhából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook