Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék elszakadni ebből az egészből minél előbb? Tönkrementem egészségileg, anyagilag, minden hogyan. fórum

Hogyan tudnék elszakadni ebből az egészből minél előbb? Tönkrementem egészségileg, anyagilag, minden hogyan. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. febr. 23. 14:10
Nem ismerjük, hogy mi gondjuk van még...nyilván nem véletlenül írja hogy kikészült......
2014. febr. 23. 14:10
Kopogtass be a szüleidhez! Nem szégyen segítséget kérni a szeretteidtől, ha bajban vagy, hiszen te is segítenél fordított esetben, nem igaz?
15. andi6020 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. febr. 23. 14:10
Okos vagy, de ne reklámozd!
14. Annie1130 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. febr. 23. 14:08
A híd alá? Ez egy rendkívül építő jellegű, hasznos tanács!
13. mesesajt (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2014. febr. 23. 14:06
ez még viccnek is rossz.hülye tanácsra mondjuk nem is lehet normális választ adni,és ez most nem ellened szól
12. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Zsazsanéni)
2014. febr. 23. 14:02
érdekes, de én nem olvastam ki ebből, hogy az egy nagy gazember lenne :) valamit elrontottak, amiből ha jól értem adósság lett, és ugye ezért anyagilag rossz helyzetben vannak, ami a nőcit megviseli idegileg-egészségileg is. azon kívül, hogy néha cigizik a szobában és morog, amiért nincs szex, nem írt róla rosszat, gondolom, ha olyan rosszul bánna vele, csak nem maradtak volna együtt :)
11. mesesajt (válaszként erre: 4. - Kriszta773)
2014. febr. 23. 14:00
tudod,naplóban lehet panaszkodni érzésekről,meg nehézségekről,nyilvánosan már nem. Pff...
2014. febr. 23. 14:00

Menj a szüleidhez!

Nem értem miért nem akarsz tőlük segítséget kérni. Ők tuti nem utasítanának el, hacsak nem vagy olyan undok.


Én sem értem, azokat, amit Kriszta írt.

Esetleg leírnád, hogy miről van szó?

9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2014. febr. 23. 13:58
Észnél légy már!!
2014. febr. 23. 13:58
A férfit takarítsd el az életedből.Az csak nyűg lesz a nyakadon.Másképp nem fog javulni a helyzet.
7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. febr. 23. 13:58

ne próbálj meg minden gondot egyszerre megoldani, mert nem fogod tudni, és csak egyre nagyobbnak érzed majd őket. keress munkát először, ha van lehetőséged, használd ki. ez nekem nem érthető:

"Nekem pár napra vagy hétre kellene lakhely, munkát azt találok, csak nem itt. Már van kilátásban, de innen nem tudok dolgozni."


miért csak pár napra kellene lakhely, és mi az az "innen nem tudok dolgozni"? ha a távolság az, azt azért be lehet vállalni a biztos munka és pénz reményében. ha anyagilag jobban fogsz állni, jobban fogod kezelni a többit is, találhatsz rendes albérletet, és apránként rendezni a tartozásodat, ha a -500 ezer azt jelenti

6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. febr. 23. 13:58
A híd alá! Vagy állj be hajléktalannak! Nincs valami jó ötleted is?!
5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Kriszta773)
2014. febr. 23. 13:56
Nyáron még oké lenne,de még hideg van.
4. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. febr. 23. 13:55
hát ez aztán nagyon jó tanács volt, ilyen baromságokat komolyan is gondolsz?
2014. febr. 23. 13:52
Legalább ezt a férfit tüntesd el az életedből.
2014. febr. 23. 13:50
Ne panaszkodj, hanem szedd a cuccod, és menj! Bárhová, akárhová, a híd alá is. Lehet, h átmenetileg még rosszabb lesz, de majd javul a helyzet! De ha maradsz, akkor jóra ne számíts!!!
2014. febr. 23. 13:46
Amióta együtt vagyunk, rom az életem. Barátommal összeköltöztünk és félig meddig az ő hibájából, félig véletlenül elrontott dolgokat úgy,hogy az anyagi helyzetem -500000 ftra ment. Kezd valami javulni, de sokat veszekszünk. Őt zavarja,hogy nem szexelünk,amióta a gondok vannak. Sajnos, nekem ez a sok rossz felér egy igazi traumával. Életemben nem szenvedtem ennyit,mint 1 év alatt. Mindenről lemondtam,ami nekem jó volt, örömet okozott (sport, egészség, rendes otthon.) Egyedül laktam albérletben és el kellett költözni párszor nem fizetés miatt. Anyjánál is laktunk,ami borzasztó volt.Most szobát bérlünk lakótársakkal,amit egyáltalán nem szeretek. Ő rendetlen, néha szobában cigizik,mert hogy hideg van kint. Nálam mindig rend volt és tisztaság ezelőtt. Mindig van kifogása,hogy miért nem rak rendet. Munkahelyem nincs 1 hónapja. Járok iskolába, nyáron végzek, de még a tandíj sincs elrendezve. Nem akarok addig várni,míg végzek a sulival, mert ilyen idegállapotban képtelen vagyok tanulni. Nekem pár napra vagy hétre kellene lakhely, munkát azt találok, csak nem itt. Már van kilátásban, de innen nem tudok dolgozni. Nincs semmi pénzem,amivel elindulhatnék. Hova,kihez forduljak? Szülők kizárva, meg minden ismerős. Ki akarok szabadulni innen,mert nem bírom tovább. Már pszichiátriai bajom van, meg más egyéb,ami miatt megyek vizsgálatra,mennyire súlyos. Ha így folytatom,még fél év és belepusztulok az egészbe. Ez a sorsom vajon,hogy megbíztam benne, befogadtam még magamhoz, most ez a büntetésem? Bánom,de nem bírom végig csinálni a javítást,mert ezerszer nehezebb. Megyek vérvételre, cystát találtak. A gerinc meg szív problémákkal még nem jutottam el dokihoz,hátha találnak még valamit.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook