Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tovább a kütyükkel az online oktatás után?! fórum

Hogyan tovább a kütyükkel az online oktatás után?! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan tovább a kütyükkel az online oktatás után?!

1 2 3 4
2020. jún. 4. 13:42

A fiam négyévesen is jobban kezelte az ipad-ot, mint a legtöbb felnőtt. Nem volt könnyű, hosszú hetekbe tellett, amíg elfogadta, hogy hetente kétszer játszhat vele, hétköznapon két órát, hétvégén akár fél napot is. Néha botladoztam a saját következetességembe, de kitartottam.


5 éves kora óta Minecraftozik, most 12. Tudom, hogy megoszlanak róla a vélemények, szerintem fejleszti a térlátást, a fantáziát, a kreativitást, a logikát, nem erőszakos, ráhangol az angolra.


Sose tapasztaltam azt, hogy egy programra azért nem akart eljönni, mert a kütyüjével babrált. De ha hosszan utazunk, nem bánom, ha a kocsiban nyomkodja. Nekem sincs kedvem folyton beszélgetni, miért ne köthetné le magát játékkal.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. jún. 4. 13:31

Nem értem.

Az rendben, hogy online kapja a leckét, a feladatot, de azt a könyvből kell megtanulnia és a füzetében kell megoldania.

Miért kell ehhez a gyermeknek a gép előtt ülni?

Kicsit túlpörgöd valóban.

2. matyera (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. jún. 4. 10:40
Jajj nem kell ezt túlpörögni!! Mi is nyomkodjuk,ők is nyomkodják. Ha kinyitod az ajtót neki és elhivod a haverját, akkor ki fognak menni és bicajoznak vagy rohangálnak vagy fára másznak vagy csak ülnek és beszélgetnek. Ennyi. Ha bezárod a szobába nyilván kütyüzni fog.
2020. jún. 4. 09:35
Mindjárt vége az iskolának, avagy az online tanításnak... vagy hogyan is nevezzük ezt most?!
Egyrészt fellélegzünk, túléltük ezt a félévet úgy, hogy nagyrészt itthon kellett mindent megoldani, másrészről viszont aggodalom is van a szívemben.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan tovább a kütyükkel az online oktatás után?!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook