Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan színezzem az írókát a mézeskalácshoz? fórum

Hogyan színezzem az írókát a mézeskalácshoz? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 13. 23:52
Szerintem az ételfesték tökéletes - bár én még csak marcipánt színeztem vele, de azon nem hígított.
2011. dec. 13. 23:18
Köszi, akkor megpróbálom. Egyik barátnőm próbált piros írókát csinálni ételfestékkel, és ő mondta, hogy nem sikerült, mert a festéktől túl híg lett, adott hozzá még porcukrot, attól pedig megint fehérebb lett.
2011. dec. 13. 23:11
Az az ételfesték tökéletes,csak pirosat és kéket keverj össze,ha nem találsz lilát !Azt azután kékkel sötétíted, pirossal világosítod !Először csinálj egy 1:1 -es keveréket !Ha túl világos,akkor adj hozzá még kéket !Ja;és először próbaszínt keverj kicsi mennyiséggel !Aztán majd látod hogy mennyit kell sötétíteni rajta !Gondolom a "Kékfestő" stílust választottad !(A cékla elvileg jó lenne,de az bordó és lehet hogy ha kékkel kevered,a végeredmény nagyon sötét,majdnem fekete lesz !:-)
2011. dec. 13. 22:35
cékla
2011. dec. 13. 22:32
lehet kapni gél állagú színezőket.
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Csillagv)
2011. dec. 13. 22:31
Paszta állagú ételfestékkel!
2011. dec. 13. 22:27
Ételfesték nem jó, mert túl híg lesz tőle, és akkor több porcukor kell bele, akkor meg világosabb lesz, és nem lesz olyan árnyalatú, amilyet szeretnék. Lila írókát szeretnék csinálni. Mivel tudnám színezni? Köszönöm előre is a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook