Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan segíthetnék az anyámon fórum

Hogyan segíthetnék az anyámon (beszélgetős fórum)


19. monácska30 (válaszként erre: 16. - Myrácska)
2010. szept. 9. 13:00
persze kijön de minek: Uram nyugodjon meg, ja és ejnye-bejnye, puszi puszi
18. Renpi (válaszként erre: 17. - Globus)
2010. szept. 7. 21:27
A távolságtartás csak pár napig tart
17. globus (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2010. szept. 7. 20:51

Nincs már ilyen, mióta betegjogok vannak.

Távoltartási törvény létezik, azt hiszem.

16. myrácska (válaszként erre: 6. - Renpi)
2010. szept. 7. 20:50
renpi..már kimegy a rendőrség ha még nem folyik a vér...
2010. szept. 7. 13:18
én is mondtam neki ,de azt mondja a válás olaj a tűzre 1.nem tudja kifizetni a házból, a másik bíróságra járkálni(nincs pénz)3. sok a tartozás egyedül nem megy, nem tudná fizetni az albérletet, de reménykedem egyszer elbír költözni, ja és apámat egy bezárt ajtó nem tartja vissza semmitől...
14. polin
2010. szept. 7. 13:15
A 0 helyett 30-at akartam irni, de rettenetesen felháborit az ilyen helyzet, hány nö, gyerek szenved az ilyen ember miatt.
13. polin
2010. szept. 7. 13:13
"két nagykoru teso" "monácska30" ez azt jelenti 0 éves vagy? Mit csináltok, nézitek? hárman el kell hogy birjatok vele, másra nem lehet számitani. Ti is szaladgálhattok a kaszával - öfelé - csak ijedjen meg, ezek az emberek nem olyan bátrak, az ivás elvette az eszűket, de az anyámmal soha nem engedném, hogy ezt csinálják. Meg egyáltalán a környezetemben sem, vagy viselkedik, vagy kergessétek el. Az nem igaz, hogy három ember 1-el nem bir el. Ne nézzétek tétlenűl. Ultimátum, zárcsere, az ultimátum már el is maradhat.
2010. szept. 7. 07:15

hát tudom, hogy nehéz, de én keresnék vmi munkát külföldön, európában. ausztria vagy anglia... abból lehet albérletet fizetni, meg új életet kezdeni, a házat meg vigye a bank, apád meg azt kezd magával amit akar. nem éri meg egy életet elcseszni emiatt, megváltozni nem fog, előbb-utóbb vér is fog folyni, aztán kap érte vagy 2-3 évet de utána kezdődik elölről. vagy rosszabb is történhet.

én hirtelen erre gondoltam, ha már a rendőrség se , meg semmi nem segít.

adjon el amit tud és meneküljön. egy darabig nehéz lesz, de utána minden jobbra fog fordulni.

11. cony4 (válaszként erre: 1. - Monácska30)
2010. szept. 7. 06:35
El kéne nekik válni.Ha elválnak és utána is tovább zaklatja akkor bezárják.Aztán anyudnak elmenni valahova.Nincs valami távoli ismerős ahol meghúzhatná magát?Vagy akár ott a közelben mivel látom hogy dolgozik és a munkahelyét kár lenne feladni.
2010. szept. 6. 21:56

Szia! Ismerek egy hasonló esetet, tudom milyen a tehetetlenség. Bunkó vagyok, szemét, de én mikor elmegy kicseréltetném a zárakat, áthívnám egy jó fizikumú ismerősömet pár napra és ennyi.

Viszont a családomban volt ilyen, a család elköltözött az apukától, de szó nélkül, az apuka egy hónap múlva elköltözött (egy hónapig nem takarított, kajamaradéktól kezdve minden ott volt a házban, és akkor bogarak stb) és a család visszaköltözött. Azóta hírét sem hallották, ha jól tudom el sem váltak.

9. erikpipi (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2010. szept. 6. 21:46
Olyan már sajnos nincs.
2010. szept. 6. 21:32
ja ,mikor persze baj van nyomják a Fókuszban, de addig...
2010. szept. 6. 21:30
Miért nincs ezkre megfelelő törvény? csak azért mert házrésszel rendelkezik(nek) már mindent lehet? és kérdem én ha se házadót se rezsit nem fizet csak van mint a kiskirály miért van ugyanannyi joga mint aki rendesen fizet? azért mert 20 évesen ketten építettek egy házat és a következő 20 évben semmit sem tett hozzá csak elvett ? hol vannak a jogok a törvények??? , akinek pénze van költözzön el de akinek nincs épp ezért hová forduljon? mindenki elfordul tőlünk (bíróság, rendőrség, családisok)
2010. szept. 6. 21:22
Sziasztok!Nálunk is ez a helyzet.Egyszer megakarta ütni anyámat,de közbe léptem.Igazából csak tőlem tart,de ezt senki sem érti,hogy miért,mert a kemény 50 kilómmal ha megütne simán kifekszem.Másnap elmentünk a családsegítőbe és most azóta aránylag nyugi van.Ezt úgy értem ,hogy nem mer kötekedni.Idegileg már én sem nagyon bírom.Sajnos már egy 10 és egy 2,5 éves kapcsolatom is ráment.Most megyek egyedül albérletbe,de félek hogy valami baj fog történni.Olyan amit már nem fogok tudni vissza fordítani!Az a legnagyobb baj,hogy a kormány olyan hü..e rendeletet hozott,hogy ameddig nem folyik vér addig senki nem tud csinálni semmit.Ha valakinek van valami ötlet azért azt megköszönném.
5. myrácska (válaszként erre: 1. - Monácska30)
2010. szept. 6. 21:00
sziasztok.monácska kezet foghatunk.:(csak az én apám nem mászkált kaszával,de minden létezhető dolgot elad.otthon semmit nem csinál de másnál meglátja a munkát.anyám tartja el őt meg.mikor ott laktam vettünk fel jelzálogot a házra persze azt én fizetem,anyámnak a telefonszámláját én fizetem,na meg néha küldök neki egy kis pénzt(ha tudok).az öcsém most kezdett el dolgozni remélem egy kicsit már jobb lesz nekik.de hiába van pénz ha ott van egy alkoholista.mindennap azt nézni.én már teljesen kivoltam idegileg.most hogy elköltöztem nyugodtabb vagyok.csak sajnálom anyámékat..ha tehetném ide hoznám őket...úgyhogy egyet értek veled...
2010. szept. 6. 21:00
Józanon se normális, mármint nem kötekszik inkább csak meghúzza magát mert tudja ,hogy el van tartva, elvónó kilőve , spontán egy szemét ember, albérletre nincs pénz mint írtam sok a hitel, mire anyu meg visszamenne gázt , villanyt minden elzárnának ő meg kapcsoltathatná vissza:-(
2010. szept. 6. 20:54

el lehetne talán vitetni kényszer elvonóra.

ehhez viszont utána kell járni, hogy megy a dolog.

2010. szept. 6. 20:51

Mikor józan normális?

Rá kéne beszélni egy elvonóra...

Vagy menjetek el albiba. Az mégis jobb, mint hogy baja essen bárkinek is.

Az egyik ismerősöm, pont így járt. Fél év múlva elhunyt az apja és akkor vissza is tudtak költözni. Ők is hárman voltak tesók és a legkisebb még csak általánosban elsős.

2010. szept. 6. 20:49

Mármint nem egészségileg, hanem nem bír megszabadulni az apámtól sehogysem, apám iszik mint a kefekötő ,27000 es segélyen van, bár semmi baja,ha nincs pénze minden foghatót elad otthonról, míg anyu dolgozik 72000ftért.

Pár éve csináltatták a házat és anyu felvett 1 milliót 24000ével fizeti( és még persze ilyen olyan hitel) persze az ő nevén. Mikor beiszik apám kaszával meg miegymással szaladgál, hogy mindenkit kinyír meg ilyenek, a rendőrök azt mondják esetleg 1 hónapra elzárhatják de semmi:-( hogyan segíthetnék?? még 2 tesó van otthon (nagykorú) őket is utálja , nincs mit tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook