Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Löttyedt, narancsbőrös fenéken és hátsó combon hogyan segíthetnék? fórum

Löttyedt, narancsbőrös fenéken és hátsó combon hogyan segíthetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. Fehér Judit (válaszként erre: 55. - B29a6bca0c)
2011. okt. 10. 15:58
Akkor én sajnos abszolút 4-es vagyok. Milyen injekció? Az elmulasztja a narancsbőrt? Ilyenről még nem is hallottam! Három szuri és vége? Nem hangzik rosszul :)
55. b29a6bca0c (válaszként erre: 50. - Fehér Judit)
2011. máj. 25. 20:10

Nekem a doki azt mondta, hogy az enyém 3-as azaz álló helyzetben szemmel látható. 4-es, ami fekve is.

Az injekciózástól szemmel láthatóan sokat szépült. Pár napja kaptam az utolsó ( harmadik) kezelést. Már nem kell mennem. Kérdeztem a folyadékfogyasztásról, méregtelenítésekről, krémekről stb... azt mondta, hogy nincs összefüggés.

2011. máj. 12. 15:53

Sok-sok folyadék (cukormentes), mozgás, ami szinte elengedhetetlen. Cukor, és fehér liszt teljes elkerülése. A nyirokmasszázs nagyon jót tesz.

Kérd meg a párodat a masszázsra, picit fáj, de nagyon hatásos. Szépen segíti a nyirokkeringést, és a gödröcskék szépen elmúlnak.

Váltózuhanyt is ki lehet próbálni, de az nekem nagyon rosszul esett, így kiiktattam. A masszázs és a futás csodát tesz, és igen hamar.

53. Veronika27 (válaszként erre: 52. - Fehér Judit)
2011. máj. 12. 14:50

Igyál minél több vizet, zöld teát vagy méregtelenítő teákat. Persze a mozgás is jó lenne... De tudom arra a legnehezebb ráállni. Egyél minél több rostot: használj teljes kiőrlésű lisztet, hogy az anyagcseréd rendben legyen.

A krémek is hatásosak, ha van bennük koffein, fahéj-, paprika-kivonat, ezek mind fokozzák a vérkeringést.

De alapvetően életmódot kell változtatni, anélkül nem megy.

52. Fehér Judit (válaszként erre: 51. - Veronika27)
2011. máj. 12. 14:23
Akkor sajnos én a másodikba tartozom...
51. Veronika27 (válaszként erre: 50. - Fehér Judit)
2011. máj. 11. 19:27

Az első az, amikor állsz, de nem látod, hogy van, csak amikor összenyomod a bőröd.

A második az, amikor már akkor is látszik, mikor állsz. Ha összenyomod, akkor fájdalmas is lehet.

Ezeken belül van laza és kötött cellulit, a laza az, amikor löttyedt is a bőr, a kötött meg az ellentéte.

2011. máj. 11. 18:53
Nem is tudtam, hogy vannak fokozatai a narancsbőrnek. Honnan tudhatom meg, hogy nekem milyen van? (Mert sajnos van rendesen... :S )
49. adri25
2011. ápr. 28. 12:33
Én fürdéskor átdörzsölöm puha sörtéjű kefével a narancsbőrös területeket,aztán bekenem paprikás masszázsolajjal a bőrömet. Kicsit csíp,de nekem szebb a narancsbőröm tőle.
2011. ápr. 28. 11:41

Dejó.... már azt hittem talán a vesémmel nem ok valami:))) mennyi idő alatt jutottál el a 2.5 literig?

Nekem még nagyon nem megy le több..akkor is ittál, amikor nagyon nem kívántad?

47. Veronika27 (válaszként erre: 46. - B29a6bca0c)
2011. ápr. 23. 11:57
Nekem sem ment ám könnyen az ivás, de mostmár a napi 2, néha 2,5 litert megiszom és én is rengeteget pisilek :) De így legalább a hólyaghurutot is el lehet kerülni, nekem régebben gyakran volt.
46. b29a6bca0c (válaszként erre: 45. - Veronika27)
2011. ápr. 23. 10:29
próbálok inni, már megvan a napi másfél liter.... csak rengeteget pisilek:)))))
45. Veronika27 (válaszként erre: 44. - B29a6bca0c)
2011. ápr. 1. 14:53

Igen, ez igy van.

Inni muszaj, mert kulonben a nyirokrendszered nem tudja elvegezni a meregtelenitest, ezert is van narancsborod. Hozza mozogni is kell, de alapvetoen a taplalkozast kell megvaltoztatni. Sok rost (teljes kiorlesu lisztek), cukor helyett novenyi edesitoszer (stevia, xilit), sobevitelt minimalizalni. Ha ezek megvannak, esetleg meg egy jofele kremmel megtuningolva nagyon jo eredmenyeket lehet elerni.

2011. ápr. 1. 14:01

sajna a narancsbőr nem kor függő és nem is súly függő. 178 cm magas vagyok, nincs súlyfeleslegem (59 KILÓ) DE VISZONT 3-as fokozatú narancsbőröm lett. Láttam 20 éves sovány lányt is borzalmas narancsbőrrel.

Mondjuk én keveset is iszom sajnos:((

43. hcs2 (válaszként erre: 42. - Veronika27)
2011. márc. 4. 11:31
Én is:))
42. Veronika27 (válaszként erre: 41. - Hcs2)
2011. márc. 4. 11:00
Irtam privit :)
41. hcs2 (válaszként erre: 40. - Veronika27)
2011. márc. 4. 10:54
hát én sajnos hiába iszok évek óta napi 2-3 van, hogy 4 liter vizet mégis van nari bőröm:(( Ez azóta van mikor először elkezdtem fogyózni, összesen 17 kg-ot fogytam kb. 1 év alatt és hiába mozogtam közben mégis csúnya lett a bőröm:( Azóta küzdök vele. A fenekem a legcsúnyább az "csíkos" a combom nem olyan vészes, de nem feszes.
2011. márc. 4. 10:35
Hat nem tudom, en nem mozgok, de szerintem szerencses tipus vagyok, a fenekem rendben van es miota tobbet iszok (vizet), azota a minimalis narancsborom is szepen rendbejott.
2011. márc. 4. 10:03

sziasztok

MOZGÁS a kulcsó....sztem elengedhetelen a szép bőrhöz....

nekem még a testkezelés is segít

38. hcs2 (válaszként erre: 37. - Veronika27)
2011. márc. 4. 09:54
Igen ez a fekvős tényleg jó, csak én főzés közben szoktam a széket fogva tornázni:)))
37. Veronika27 (válaszként erre: 35. - Hcs2)
2011. márc. 3. 21:06
Amúgy én tv-nézés közben szoktam úgy, hogy az oldalamon fekszem és lábemelés, de úgy, hogy nem teszem le, ezt ameddig bírom, majd ugyanúgy oldalra is, ez a popsinak is, lábnak is egyaránt jó.
36. Veronika27 (válaszként erre: 32. - Hcs2)
2011. márc. 3. 21:05
Rubint Rékának van valami popófeszesítője, meg Bíró Icának egy székes dvd-je, az tán nem olyan nehéz.
35. hcs2
2011. márc. 3. 13:22
Köszi mindenkinek! A DM-es cuccokat én is kipróbáltam, de nem a tégelyest hanem tubusos gél volt, és csak 1,5 hónapig tartott 1, de az is 1000Ft volt. Szerintem is egész jó mést a Dr. Kelent akarom kipróbálni nagyon dícsérik. Amúgy egészségesen táplálkozozm, csak a mozgás hiányzik:(( Remélem kitírtok míg látható nem lesz a torna és az ad még erőt!! :))
34. Mari20
2011. márc. 3. 11:54

szia drága


tornával, kitartással

ne aggódj a sejtjeid folyamatosan megújjúlnak

kicserélődsz, az új "ruhád" már passzentosabb lesz


biztos hirtelen fogytál.


helyre jön.... szeresd magad

bizz magadban és egyél neked való táplálékot


legyen szép napod

MAri

33. b29a6bca0c (válaszként erre: 32. - Hcs2)
2011. márc. 3. 11:39

Oldaladon fekszel, és a felül lévő lábadat húzod a melledhez és vissza, illetve kis terpeszben guggolás és felállás.EZT CSAK MAGAM GONDOLOM, HOGY JÓ.. NEM NÉZTEM UTÁNA.

A fenekem nem volt azért annyira vészes, csak már nem találtam eléggé feszesnek. 2-3 hónap után szemmel látható volt a javulás...a ráfordított idő napi 5-10 perc volt.

32. hcs2 (válaszként erre: 29. - B29a6bca0c)
2011. márc. 3. 09:45
Milyen gyakorlatokat végeztél fenékre? Én most keztem popsira tornázni, mert elég lapos és nem túl feszes. A guggolást nem érzem csak a combomban és ez a térdeimnek sem tesz jót!
31. kisbögre (válaszként erre: 28. - 6b006fc769)
2011. febr. 27. 19:03

Szia!

Nekem volt most izomlázam, de ugyanúgy és ugyanannyit szopizott mint előtte! Thát ezzel akkor nem lesz probléma. Egyenlőre tornázok és figyelek az étrendre, aztán ha már majd nem szoptatok, jöhet a méregtelenítés meg többi!

2011. febr. 27. 18:40

Folyadék és diéta nélkül nem fog menni. Rá kell hajtani a méregtelenítésre, aztán a feszesítésre.

Nem reménytelen, sokat javul a narancsbőr állapota, de kitartás kell hozzá. Cukrot és fehér lisztet felejtsd el, mindkettő lecserélhető egészségesre, ami az anyagcserét is helyrehozza.

2011. febr. 27. 17:00

A popsi az egyik legkönnyebben formálható testrész. Ha feszes hátsót akartok, napi pár perces torna is segít. Nekem bevált, igaz nem volt annyira. látványosan löttyedt, így hamar volt eredmény.

Most kezdtem orvosi mezoterápiát a 3-as típusú narancsbőr ellen. Nem akarom ismételni magam, saját tapasztalatomról olvashattok a "Melyik narancsbőr elleni készítmény hatékony?" - fórum téma alatt . Az első kezelés is erős bizakodásra ad okot.

28. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Kisbögre)
2011. febr. 27. 06:35
Ne aggódj, nekem nem apadt el:) Igazából nálunk akkor volt probléma, amikor izomlázam volt, mert nem szerette olyankor az ízét.
27. kisbögre (válaszként erre: 26. - Guccsy)
2011. febr. 26. 22:46

azt hiszem 800 Ft alkalmanként! A Bartók téri torna stúdióba járok! Igazi equadori csajszi tartja!

Én nagyon élvezem nagyon jó!

Ha érdekel, gyere el! Megbeszéljük!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook