Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan reagálnál, ha a barátod iwiw lapján megjelenik a volt barátnő, mint ismerős? fórum

Hogyan reagálnál, ha a barátod iwiw lapján megjelenik a volt barátnő, mint ismerős? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 24. 01:11
Attól függ, jobban néz-e ki, mint én. Ha nem, akkor kit érdekel, csak irigykedjen...
2010. okt. 24. 00:57
Sehogy. A múltat nem lehet kitörölni. Nem is kell.
2010. okt. 22. 15:23
és akkor mi van??
2010. okt. 19. 10:17

Én véletlenül jöttem rá hogy a volt párom fenn van egyáltalán az iwiwen.Akkor még együtt voltunk, azóta már szétmentünk.

Az ismerősei csupa excsaja volt. 30 ismerősből 28 volt barátnő, és 2 rokon pasi..

Visszaigazolásra várva Michelle Wildtól...

Azt hittem az agyam eldobom...

Iszony hisztit vágtam le, szerintem jogosan..

És mindezt úgy hogy ő állandóan féltékenységi jelenetekkel fárasztott.

2010. okt. 3. 18:53
Én is így jártam.A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt.3 napja bejelölte a volt exét.Nem értem minek.Akar tőle valamit?
2009. szept. 21. 14:14
És akkor mi van?
2009. szept. 21. 14:12
Ő hívta meg iwiwre, teljesen természetes!!
2009. szept. 16. 16:20

Ez tök természetes, persze,h. nem tetszik, dehát csak ismerték egymást, azért voltak együtt!:))

Te sem törlöd le a volt pasidat, ha jön egy új, nem?

2009. szept. 16. 16:18

A túlzott féltékenység rosszabb, mint az h ők ismerősök.. (De hát tényleg azok!) Ne foglalkozz vele!

Max. meséld el te is a párodnak, h "jé, bejelölt az egyik exem"! Ha neki is rosszul esik, beszéljétek meg őszintén a témát!

2009. szept. 16. 16:14
Ha együtt voltak, akkor biztos ismerik egymást, tehát ismerősök, tehát logikus a dolog.
2009. szept. 16. 16:10
Ebben én sem találok semmi kivetni valót!
2009. szept. 15. 16:34
Valószínű szétvágna az ideg!
2009. szept. 15. 13:49

Már megjelent...és???

Az enyémen is az exem...nincs benne semmi különös,szerintem.Nem kell ilyenért hiztizni.

2009. szept. 15. 13:37
Szerintem nincs benne semmi.Nekünk még az msn-re is fel van véve egyik exe a páromnak.Kb. félévente ír pár sort.Már én is beszélgettem vele.Megdicséri a gyereket, hogy milyen szép és ennyi.De annyira nem foglalkozik ilyesmivel, hogy én szoktam még visszajelölni az ő ismerőseit is.
2009. szept. 15. 13:28

Attól, hogy volt barátnő, még nem kell letagadni.

Szerintem az iwiw nem barátgyűjtő, hanem ismerősgyűjtő. Ennél bizarrabb, ha valaki a volt férjét/feleségét sem veszi fel. Talán nem is köszönnek egymásnak?

55. Bcicus
2009. szept. 15. 13:26
Shoegy. Moindjuk nem szoktam nézegetni az ismerőseit sem. De tök nomrális, hogy fent van hiszen az ismerőse. Nekem is több volt szeretőm az ismerősöm, az exem mondjuk pont nem, mert nem vagyunk jó viszonyban, de csak ezért. A pőromnak is fent vannak az exei a volt élettársai, mutatott róla fotókat is, ez teljesen természetes. Sőt az egyik volt szerelme még az én ismerőseim között isa fent van, mert ismerem. Mi ezzel a baj?
54. Christine1979 (válaszként erre: 51. - **Rita**)
2009. szept. 15. 13:15
:)
53. 81f46d06d3 (válaszként erre: 50. - 81f46d06d3)
2009. szept. 15. 13:14
Belekeveredtem Elniske és Almáspite történetébe... azt hiszem. De azért érthető, ugye? :D
2009. szept. 15. 13:13
Nekem is van volt párom az iwiwen sőt még üzenetezünk is némelyikkel,hiszen jó tudni mi van azzal akit anno szerettél,és persze fordítva.ez mindenki magán szférája,amit nem kell piszkálni.ha valaki menni akar az el fog menni iwiw-ide,iwiw-oda
51. **Rita** (válaszként erre: 45. - Christine1979)
2009. szept. 15. 13:13
VAn igazság abban amit mondasz :)
2009. szept. 15. 13:13

Meg is értem Elniskét és nem is...

Néhány napja a férjemet is bejelölte egy exe és még üzenetet is írt hozzá. Az üzenet szövege olyan volt, hogy úgy érted, ahogy akarod... Szóval, az a lány úgy írt, hogy ha a férjem gondolja, felveheti vele a kapcsolatot... Nagyon ravaszul fogalmazta meg a dolgot :))) Az én párom nem válaszolt neki.

De... az, hogy a fórum kiíróját a barátja megcsalta a barátnőjével, az nemcsak a lány hibája volt, gondolom nem nemi erőszak történt... mert azt sajnálnám... :((( Egy füst alatt átverték Elniskét, mint barátot és mint társat is. Sőt, minősítették a kapcsolatukat is...

Ha bizalmatlan valaki, akkor egyszerűen üljön le és beszélje meg a párjával. Legyen őszinte és egyenes. A válaszból pedig leszűrheti, "hogyan is állnak tulajdonképpen".

2009. szept. 15. 13:12

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat.

Attól sokkal jobban szeretem(nagyon),hogy szakítsak Vele.

Nyols éve tart a kapcsolatunk.

Nem vagyok féltékeny. Nagyon meglepett mikor megjelent , 13 éve szakítottak. Tudok róla beszélt is a szakításról ,(nem volt szép a vége).

2009. szept. 15. 13:10
Na igen lehet okosan kezelni dolgokat meg lehet aberráltan(hüje szuka,rohadék,szemétláda).Attól lesz valaki intelligensebb és értékesebb a "másiknál"hogy elfogad,és megért.Ha elhagyott akkor kár volt visszaengedni,mert kutyából nem lesz szalonna,nyilván azért csalt meg mert nem szeret.Vagy az az un.szuka olyat tudott neki nyújtani amit esetleg tőled nem kapott meg...ezen el kéne gondolkozni,hiszen itt előttem is mondták hogy kettőn áll a vásár.ha valaki valamit nem akar,azt bizony nem is teszi meg.ha meg te voltál az első...nem tudom hány éves de ezen kapcsolatok kicsiny száma éri meg a holtimiglan-holtodiglant!
2009. szept. 15. 13:08
semmit nem szóltam
2009. szept. 15. 13:07
Amúgy én sem kedvelem a párom eme "titkos" exét. Nagyon rámenős és idegesítő személyiség. Viszont ismerem az első kapcsolatát is, Ő viszont egy tündér, és nagyon okos nő. Őt teljesen kedvelem... :-)))
45. Christine1979 (válaszként erre: 41. - **Rita**)
2009. szept. 15. 13:04

Én egyik exemet sem utálom, ezt a legutóbbit meg szeretem... nem szerelemmel, de szeretem, és senki kedvéért meg nem szakítanám a kapcsolatot vele. Ilyet egy ember sem kérhet a másiktól...

Lehet, furán gondolkodom, de ez van. :)


Szerintem nem is az, hogy utálni kell a másikat, és addig döglődnek, míg ez a szint eljön, hanem inkább a következő kapcsolatban, ha olyan az új pár, az is rá tud rakni egy adaggal, ha akarja, hogy neg. irányba forduljon az esetleg előtte normális kapcsolat.

(Hű, de megfogalmaztam :D )

2009. szept. 15. 13:04
Én kimondottan örülnék neki ha ez megtörténhetne.De sajnos Ő már nem él.Miért haragudtam volna rá... egy az ízlésünk!
2009. szept. 15. 13:02
A párom nagyija utája a kedvesem előző exét. Ki is rúgta őt állítólag a lakásból, bár ugye okokat nem tudok... :-)
2009. szept. 15. 13:01

Nekem egy exem sincs. :-P

A páromnak több is, de nem különösebben zavar. Nekem is múltkor mutogatta őket, hogy ez Ő, ez meg Ő, aztán nézett nagyokat, hogy úristen, ezek így megcsúnyúltak... Aztán mondta, hogy nézzem meg, hát nem rondák..?! :-D

Az egyik exét viszont "rejtegeti". Ennek valami nagyon nagy oka van, de nem merek rákérdezni. A nagymamája már mesélt 1-2 dolgot, de Ő azt mondta, nem szívesen beszél erről, majd a párom, ha úgy gondolja, elmondja. De szerintem nem fogja. :-( Sebaj, a múlt az a múlt...

41. **Rita** (válaszként erre: 38. - Christine1979)
2009. szept. 15. 13:01

sajnos az a "Jó" magyar szokás hogy válás/szakítás után utálni kell a másikat.

Ez lehet azért van mert addig kínlódnak/szenvednek egymás mellett amíg el nem jutnak az utálat szintjére

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook