Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan oldjam meg a főzést? fórum

Hogyan oldjam meg a főzést? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
131. Mézes-Krémes (válaszként erre: 15. - Beebanya)
2019. okt. 2. 09:08
És a férjed mit csinál mindeközben? Csak úgy kérdezem...
130. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2019. okt. 2. 09:02
Andi, a lidls nekünk is nagy kedvencünk. Szerintem borzasztó finom. Ez van! :D
129. Bless the child (válaszként erre: 125. - Channa*)
2019. okt. 2. 08:23
Az utolsó mondatod nem volt szép.
128. Bözsi néni (válaszként erre: 125. - Channa*)
2019. okt. 2. 07:31
F.répa nem kell a bolognaiba.
127. Epresturmix (válaszként erre: 126. - Fincsi5)
2019. okt. 2. 07:27
Imádjuk a zacskós levest. Aldiban vesszük. Málnakrêm, eperkrêm, görög, fokhagyma, májgombóc, grizgaluska. Mindig van itthon. :)
126. fincsi5 (válaszként erre: 124. - Bless the child)
2019. okt. 2. 07:20
Erre egy ismerősöm által találtam, mikor este 8:kor mentek el egy szórakozóhelyről, s mondták, ezt fognak enni. (carbonáré talán így hívják) Én meg csodálkoztam; most fogtok főzni?? És akkor lettem felvilágosítva, hát egyszerűen imádom. pl. a zacskós levest nem eszem meg, férjem igen. Már nem fintorgok, mikor eszi, én inkább egy tojáslevest, mint azt, pedig egy család.:)
125. Channa* (válaszként erre: 120. - Bless the child)
2019. okt. 2. 06:53

Nem, nem alapporról beszélek, hanem arról, hogy a zöldségeket (s.répa, f.rép. zeller...)lereszelve és ebből van az alap, igazi paradicsommal, stb.

És a vadas is igazi vadas szósszal, szintén zöldséggel...

Én nem vagok egy konyhatündér, de azért vannak olyan ételek, amiket az elejétől megcsinálok, nem hagyom ki az alapanyagok felét, hogy csak hasonló legyen...

124. Bless the child (válaszként erre: 122. - Fincsi5)
2019. okt. 2. 06:50
Ki mit szeret, tiszteletben tartom. Mi nem esszük meg a porból készült kajákat.
123. cicaaa65 (válaszként erre: 98. - Channa*)
2019. okt. 2. 06:50
Igen, ez a stílus elég visszataszító, valószínűleg valamit kompenzál vele..
122. fincsi5 (válaszként erre: 121. - Bless the child)
2019. okt. 2. 06:40

Felőlem sírhat az összes olasz, nekem a tejszínes akármi csak porból ízlik.


Itt tanácsolta valaki, hogy könnyű megcsinálni, minek az alap, hát megcsináltam, nem ízlett.

121. Bless the child (válaszként erre: 120. - Bless the child)
2019. okt. 2. 06:32
Amúgy egy olasz sírva fakadna, ha elé raknál egy tányér alapporos bolognait.
120. Bless the child (válaszként erre: 114. - Channa*)
2019. okt. 2. 06:26
Milyen zöldség? Alapporból lehet csak bolognait csinálni? Nálunk ez a bolognai, ezt megeszik.
119. EsztyMorgan (válaszként erre: 117. - Channa*)
2019. okt. 1. 23:58

Egyetértek! Az én gyermekeim még nincsenek 30 évesek 😃 7 éves a lányom, a fiam 4 lesz januárban. Ovi, suli letesz.. főzök. Már amikor. Néha rendelek. Sőt, néha zacskós leves. Hétvégén 10-12-nél korábvan nem állok neki főzni. Kilencig minimum alszunk. Egy óra pihi, közbe reggeli, játszás, mesézés, mikor mi..

Hétköznap fél hétkor kelümk. Azért fel nem kelnék hajnalban,h megfőzzek. Hnap pl nem főzök, maradt máról lecsó. Így hnap pihi.. heti 1-2x barátnőzés. Férjem is néha ekmegy haverokkal, ő inkább kint szöszölős típus.

Mirelitet is eszünk, na bummmm😃😃mondjuk én nem pakolok ki sok mindent facebúúúkra de attól még eszünk. Egy nőnek, háziasszonynak nem kell alárendelt robotnak lennie sztem. Jaaaa és mindennap péksütit visz gyerek😆😆😆

118. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2019. okt. 1. 23:55

Egy ideje csak ritkan fozok, mert a munkahelyemen kajalok, onnan van a kajam sokszor szabadnapra is (meg a lakotarsaim azt eszik sokszor, amit hazahordok meleg kaja, salatak, szendvics, joghurt, sutik).

Regebben reggel foztem munka elott, vittem magamnak, kesz volt a ferjemnek, szuleimnek, tesoknak, attol fuggoen kivel laktam.

117. Channa* (válaszként erre: 112. - F8db0709b8)
2019. okt. 1. 23:38

Hát nem tudom. Én tuti, hogy nem vagyok hajlandó lemondani magamról. Nekem is egy életem van, nekem is jár a pihenés, kikapcsolódás, szórakozás. Én is szívesen elücsörgök esténként a TV, laptop előtt, szeretek olvasni, tornázni járni, barátnőzni a családom mellett.

Az én gyerekem így 30 évesen is azt mondja, hogy nálunk jobb szülőket nem tud elképzelni, annak ellenére, hogy már jó régen nem kenem meg még a kenyerét sem vajjal:DDDD

Van az életünknek egy rendszere, de nem arról szól, hogy pontban délben leüljünk ebédelni, ha épp nekem bicajozni van inkább kedvem, akkor bizony elmegyünk és tekerünk egyet, majd utána is lehet enni.

Az egésznapos munkám mellett nem fogok minden este főzöcskézni....

Mindennek van egy határa...

116. Bözsi néni (válaszként erre: 114. - Channa*)
2019. okt. 1. 23:30
Ez is egyfajta bolognai. De lehet vöröshagymával, reszelt sárgarépával,kis szárzellerrel készíteni, pár perccel tart tovább max.
115. grassi (válaszként erre: 114. - Channa*)
2019. okt. 1. 23:28
Nem mindenki tesz a bolognaiba zoldseget. De ha beleraksz sargarepat, attol meg ugyanannyi ido alatt kesz.
114. Channa* (válaszként erre: 105. - Bless the child)
2019. okt. 1. 23:20

Ja, de ez nem bolognai;)

Hol van a zöldség?

Ez egy sima paradicsomos darálthús.

113. Lávli (válaszként erre: 112. - F8db0709b8)
2019. okt. 1. 22:13
🌙😘
112. f8db0709b8 (válaszként erre: 104. - Channa*)
2019. okt. 1. 22:11

Most itthon vagyok..de 4kor keltem,kelek,este 6-7-re értem haza a gyerekekkel es bizony főztem...bármily hihetetlen.

Ja....most hogý itton vagyok,v.hétvégén...a családom 1/2 12-kor ebédel hétvégén,de egy szem gyerekem is aki itton van fél 12-kor ebédel,este 7kor vacsizik...

Most is kelek 3:45-kor heti 5 nap,csinálom a nagyoknak a szendvicset suliba,stb....hát ennél szarabb a családomhoz nem tudok lenni.

111. Bözsi néni (válaszként erre: 103. - Havanesekutyus)
2019. okt. 1. 22:05

Gondolom igen, bár úgy még nem próbáltam. Sajt nélkül már igen, ha éppen nem volt itthon.


Írd majd meg légy szíves, ha megcsináltad, hogy ízlett-e. Köszi előre is.

110. Candytuft (válaszként erre: 109. - Bözsi néni)
2019. okt. 1. 22:05
Igen,én is.Újabban marhahúshoz is teszek,mert puhítja a húst,és így picivel hamarabb megfő. :)
109. Bözsi néni (válaszként erre: 108. - Candytuft)
2019. okt. 1. 22:02
Szódabikarbónát én is szoktam a puffasztósokhoz. Meg a brokkolihoz, mert akkor megmarad az a gyönyörű színe.
108. Candytuft (válaszként erre: 86. - Bözsi néni)
2019. okt. 1. 21:58
Szívesen! Jó étvágyat hozzá! Én olyan káposztából készítem szívesen,ami szinte méregzöld színű. Ropogósabb,és finomabb,de ízlés dolga,a haloványból is finom,ellenben az még hamarabb megpuhul.(kihagytam,hogy egy leheletnyi szódabikarbónát is teszek bele,mert sajna én az ilyen ételeket többnyire pénteken,vagy szombaton eszem az esetleges puffadás miatt) :)
107. Lávli
2019. okt. 1. 21:55

Azt azért sose feledjük, hogy a határaink végesek, fizikailag is és lelkileg is.

Perszehogy mindenki tökéletes szeretne lenni és sok sok elismerést bezsebelni, de mindig mindennek ára van.

Nem szabad belerogyni a hétköznapokba.

Bár közeledik a karácsonyi hajsza ... 😁

106. dd3e7764d1 (válaszként erre: 104. - Channa*)
2019. okt. 1. 21:42
Hidd el meglehet csinálni, annak aki akarja. Én anno napi 12 óra meló mellett is megcsináltam, mert nekem fontos volt hogy én csináljam az ételt a családnak. 7 re hazaértem 9-re simán készen lehet lenni. Nem kell mindennap órákat tölteni fōzéssel, fél - 1 óra alatt is nagyon finomakat lehet készíteni. Megértem azokat is, akik ezt tehernek érzik és nem így élnék.Én amúgy szeretek fōzni, kikapcsol a szellemi terhelés mellett. Megjegyzem enni is nagyon szeretek, bármikor képes vagyok bonyolultabb ételnek is neki állni, akkor is, ha késō van,ráadásul ha látom, hogy ezzel örömet okozok, az a hab a tortán.
105. Bless the child (válaszként erre: 77. - Channa*)
2019. okt. 1. 21:32
Simán meglehet. Kiló darálthúst megpirítom, az kb 12-15 perc. Nyakon öntöm fél liter sűrített paradicsommal, kevés víz, só, cukor, oregánó, bazsalikom, fokhagyma granulátum. 15 percig főzöm. Ennyi idő alatt kész a tészta is és a tojásleves is. Persze mielőtt felbacom a tűzhelyre, mindent odakészítek a kezem ügyébe. Lemértem, 30 perc alatt megvolt a kétfogásos kaja
104. Channa* (válaszként erre: 96. - F8db0709b8)
2019. okt. 1. 21:30

Dolgozol? Hány órát naponta? Mennyit utazol munkába és haza? A gyerekeket mennyi idő alatt viszed el, ahová kell?

Mikor kelsz, indulsz és érsz haza melóból?


Azért nehezen hiszem el, hogy reggel 5-kor felkelsz, elindulsz a gyerekekekkel, ledolgozod a napod, majd hazafelé összeszeded őket, bevásárolsz, hazadöcögsz, főzöl, stb. És 9-kor már ágy bújsz, hogy pihenj.

Mármint elhiszem, mert meg kell csinálni, de a minden napi főzést nem hiszem el, és azt sem, hogy munka és család mellett, nem esztek nem általad, friss alapanyagokból készített ételt.

103. havanesekutyus (válaszként erre: 14. - Bözsi néni)
2019. okt. 1. 21:30
Én ki fogom próbálni, bár a majonézt kihagynám belőle. Anélkül is jó?
2019. okt. 1. 21:27
Nagy levegő......
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook