Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan mondjam el a nagy hírt? fórum

Hogyan mondjam el a nagy hírt? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 4. 14:03

" Drága apukám !

Én mindig hozzád készültem... Ismertelek attól fogva hogy beköltözött szívedbe a vágy, mikor mégcsak egy apró sóhaj voltam a lelkedben, egy arctalan emberke. Már akkor hozzád tartoztam és te hozzám tartoztál...

Én mindig téged álmodtalak, és te mindig engem álmodtál. És most itt vagyok. Hazaérkeztem...még pár hónap és megfoghatod kezem, átölelhetsz és én odabújhatok.

Szeretettel : kisgyermeked"

Én egy kiscipőt is adtam mellé:-)

7. anyucika3 (válaszként erre: 6. - Gumi-nyuszi)
2011. okt. 4. 09:08
Olvass csak vissza!Én cumit tettem mellé:D
2011. okt. 4. 07:54

A vers tényleg nagyon jó..., de azért én még mellé raknék valamit. Pl. egy babacipő, vagy cumi!!!

Egyébként gratula a barátnődnek!

2011. okt. 3. 20:38
Láttam pár videót a youtube-on, hogy milyen módon szokták bejelenteni, ha jön a baba. Általában megvárják, hogy valamilyen ünnep legyen, de anélkül is megvalósítható természetesen. Van, aki babás képeslapot ad ajándékba gratulálunk felirattal, van, aki kisbaba ruhácskát ad ajándékba, van aki bekeretezett ultrahang képet ad, van, aki baba játékot. Olyan aranyosak az újdonsült nagyszülők, először nem tudják mire vélni, majd leesik nekik hogy miről is van szó és öröm sírásba, ugrándozásba kezdenek, az újdonsült anyuci és apuci nyakába borulnak, stb-stb.
2011. okt. 3. 20:35

Ez szuper!!! Nagyon jópofa!

Köszönjük! :)

3. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Noracska26)
2011. okt. 3. 20:34

Én ezt írtam le levélpapírra,egy kis dobozkába tettem,és mellé egy cumit:


Gulyás Gábor,baba


Győztél, megnyerted a legnagyobb harcot,

Kifejlődött tested, csudaszép lett arcod.

Kilenc hónap várakozás, mindennek van ára,

Mutasd meg magad, gyere a világra.

Elindulsz egy alagúton, vakító fény hívogat,

Magad körül nem látsz mást, csak hatalmas arcokat.

Mosolyognak, Téged vártak hosszú idő óta,

Sírásod számukra isteni nóta.

Hideg van, megszoktad a bukolt világot,

nem ismerted máig az igazi valóságot.

Megszakad hirtelen az összetartó kötél,

nem visz vissza senki, ide születtél.

Újra vizet érzel, megdörzsöl egy néni,

Furcsán érzed magad, elkezdesz félni.

Lefektetnek valakire, ez mostmár tabu.

Mi történik velem? Tudom már, ez Anyu! :)

2011. okt. 3. 20:31

Én verselnék!

Szia, már úton vagyok,

Szívem dobog,

Mégha nem is hallod!

(Valami ilyesmi)

2011. okt. 3. 20:28

Sziasztok!


Legjobb barátnőm végre, legnagyobb örömünkre babás! :)Nagyon régóta tervezték a párjával, de nem akart eddig összejönni. És most, mos végre!!!

Szeretné ezért különleges formában tudatni az édesapával, írna neki egy levelet, a baba nevében.

Természetesen Ő fogja megírni, és vannak már gondolatai hogyan is, de kérésem az lenne ha valaki már választotta eme formáját a hír bejelentésének tudna egy kicsit segíteni, bemásolni belőle egy kis részt, vagy tippet adni még, hátha van valami ami nekünk eddig még nem jutott eszünkbe. Szeretné ha igazán megható lenne, hisz számukra ez nagyon fontos, mint mindenki másnak aki babát tervez. Közel 7 év után pedig még nagyobb az öröm!

Azért én írok Nektek, mert Ő, mármint a barátnőm nincs itt fent hoxán, de olvastam már egy felhasználótól az egyik fórumon hogy tudna ilyennel szolgálni, és hátha Ő is olvassa ezt!


Bárki bármit ír köszönöm előre is!

Nem tudom mikor tudok majd reagálni, de itt leszek majd, és majd figyelek bizonyos időközönként!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook