Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehetne egy logisztikai raktár kiadásait csökkenteni elbocsájtások nélkül? fórum

Hogyan lehetne egy logisztikai raktár kiadásait csökkenteni elbocsájtások nélkül? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 16. 14:14
hát ja...a kérdés jó de kellene 1-5 fontos paraméter...így,ezek ismerete nélkül az egyenlet nem +oldható már megbocsáss
2011. nov. 16. 13:06

Forgási sebességet felgyorsítani, kevesebb lekötött tőke álljon a raktárban, bár igy a hűtött áruknál nem tudom mennyire alkalmazható,

Beszállítás gyakoriságától is függ, meg hogy mikorra viszik el..FIFO elv, bár sztem ezt alkalmazzátok.

Logisztikusként ilyenekre tudok gondolni..de az előbb említettek is nagyon jók a költségek csökkentésére.

6. mimiko70 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 16. 10:54
igazad van tényleg sok mindenen múlik .ez egy hütött raktár élelmiszert raktározunk és adunk ki.de én is ilyesmire gondoltam.
2011. nov. 16. 10:48
Mondjuk azt sem tudom milyen logisztikai helyről van szó, nem mindegy.
2011. nov. 16. 10:47
Pl. Wc papír, kézmosó , a dolgozók vigyák be. Munkaruhát ritkábban cserélni a cég költségén. Energia takarákos izzók. Kevesebb gépi emelés, áttérés fizikai munkára.
2011. nov. 16. 10:45
Ezt aki ott dolgozik az tudhatja, hiszen Ti kapjátok a juttatásokat, és ti dönthettek abban is mit tudtok még nélkülözni.
2011. nov. 16. 10:42
Szeretném kikérni a véleményeteket.gogyan lehetne egy logisztikai raktár kiadásait csökkenteni elbocsájtások nélkül,.a cég elkezdte a izikai munkások bonuszát átmenetileg szünetelteni.ami nem kevés összeg.arra kéri a dolgozoit a cég hogy álljunk elő sporolos ötletekkel.ehez szeretném kérni az ötleteket csak ugy mint otthoni költségvetést.egyszerüen köszönöm
2011. nov. 16. 10:38
Költség csökkentés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook