Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet növelni az elszántságunkat például egy diéta során? fórum

Hogyan lehet növelni az elszántságunkat például egy diéta során? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 11:56
Nézd meg ""a "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere"" fórumot.
2009. ápr. 3. 11:55
Paul McKenna módszerével :)
7. Lufikutya (válaszként erre: 6. - Marjann)
2009. ápr. 3. 11:46

Ezek jó ötletek, de nincs valami ami egyedül is működne?

Zene vagy valami ami lendületet ad?

köszi:)

2009. ápr. 3. 11:30
Ha el akarsz járni edzeni, akkor keress valakit, aki legalább az első pár alkalommal elmegy veled. Én képtelen lettem volna egyedül menni:D
2009. ápr. 3. 11:29
Pl ha régen elégedett voltál az alakoddal, akkor tegyél ki egy előnyös képet a hütőre, vagy pont az ellenkezőjét-egy mostani előnytelent:). Tudod, hogy milyen nem szeretnél sokáig lenni...:)
4. Lufikutya (válaszként erre: 3. - Csutkababa)
2009. ápr. 3. 11:19

Na igen könnyű vagyok és magas, de a szülés miatt eltunyultak az izmaim és eléggé löttyedt mindenem. Ezen egyszerűen lehet segíteni és tényleg csak egy kis erőfeszítés és edzés kérdése.

Tehát én nem fogyni szeretnék hanem alakot formálni.

Érdekes, mert vannak akik könnyűek, de teltkarcsúak, viszont vannak akik nehezek, mert erős a csontozatuk, de sudárak.

De én tényleg nem vagyok pufi, csak inkább puha:D

2009. ápr. 3. 11:13

szia lufikutya, jopofa nicked van,

de en megneztem az adatlapodat, nagyon vekony vagy, 57 kilo...

az semmi,

no, jo tudom, ha te nem jol erzed magad a borodben,akkro persze fogyni akarsz meg, amit nem ertek, hogy honnan, meg minek, hat igy is nagyon vekony vagy :D

2009. ápr. 3. 11:10
Keress egy fogyitársat, akivel "versenyezhetsz".
2009. ápr. 3. 11:09
Hogyan lehet növelni az elszántságunkat például egy diéta során?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook