Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
334. Csipkerózsika (válaszként erre: 332. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 16:22

Ez kemény.

Csak azt nem értem, hogyha nem tudsz bízni valakiben, akkor azt mért nem tudod elengedni, de csak had szenvedjen... és így vagytok boldogok??? Ez halálos ellentmondás számomra, érthetetlen. Ennek már rég nincs értelme szerintem.

333. kry84
2009. jan. 29. 15:59
Nehezen...
332. 50d0def203 (válaszként erre: 330. - Bekattant)
2009. jan. 29. 15:39

Nálunk is ez volt. Most nem tudok menni hozzád, jaj, nagyon csúszik azút.


na egyszer volt egy érzésem. megkérdeztem tőle:Te ugye soha nem csalnál meg?

A válasz a szívemig döfött, már meg is tette, mert bizonytalan volt, blablabla.

Úgy rávágtam az autó ajtaját, hogy azt hittem szét megy.



Végül én marha megbocsátottam. Azóta eltelt 2 év. Egyébként 1 év után csalt meg.


de nem bízok benne, és rossz így élni, de már elengedni sem tudom.


Boldogok vagyunk, de az én életem már soha nem lesz olyan boldog, mint amilyen akkor lehetett volna.



És még fáj neki.


Teszek rá, nekem egy életre szóló fájdalmat okozott, had szenvedjen, pasiból van.


Meg kell őket alázni, ahogy csal lehet, mert ő fog.

331. Mollika13 (válaszként erre: 330. - Bekattant)
2009. jan. 29. 15:28

Kedves, leírom részletesen a sztorit, nagyon fáj, de túl kell lépni, mert már volt ilyen az életemben és azt is túléltem, igaz több mint egy évembe telt, hogy kilábaljak belőle.

Szóval, vizsgaidőszakom volt és a páromnál tanultam. Ő zuhanyozott én meg megláttam a telefonját és tudom nem illik, de belelestem és ott találtam egy-két sms-t az extől. Semmi extra, de a kapcsolatunk elején megbeszéltük, h az exeket kizárjuk az életünkből. Megkérdeztem, h mi ez és ő annyit mondott h semmi különös-még én voltam a rossz, hogy hogy mertem belenézni a telefonjába,de könyörgöm ha nekem nincs titkolni valóm akkor nem rendezek hisztit abból, hogy vki belekukucskál a mobilomba. Ezt félretettük, mert épp vizsgáim voltak és így is nehéz volt tanulnom, hogy éreztem valami nincs rendben. Egy hétre rá megint ott tanultam, megint zuhanyozott és rábukkantam a telefonszámlájára ahol ott volt a hivottak listája. Ott nem egy-két sms volt hanem min.50. Ekkor összeomlott bennem egy vár, mert hazudott nekem pedig nem vártam volna tőle. Hihetetlen volt, mert ő volt az életemben az első akiben teljesen megbíztam. Ezt is valahogy megbeszéltük, de bennem már ott volt a tüske. Megéreztem, hogy ez nem lesz jó. Mikor vége lett a vizsgáimnak, gondolokodtam hogy derítem ki ezt az ügyet. Feltűnő volt hogy eldukta mindig a mobilját. Hát vettem egy oranges számot és az ex nevében íram, h most erre a számra írjon mert a másikat ellopták. A bolond bevette ezt a mesét és elkezdett az ex-el(velem)irogatni. Hát ne tudjátok meg mit éreztem mikor mindig visszaírt és direkt olyakat írtam, amiből sokminen kiderül. Ki is derült hogy előző nap is írt neki. Az utolsó üzenetben azt írtam a nő nevében hogy találkozzunk. Erre a pasim azt írta hogy ok és hogy el is megy érte autón. Ezzel amikor szembesültem azonnal elhántam magamat s reszkettem mint a falevél. Úgy éreztem meghaltam. Aztán már nem bírtam tovább és írtam én neki h találkozzunk. Még annyit, hogy erre a szombatra beszéltük meg párommal, hogy megyünk moziba. Az ex nevében meg direkt szombatra tettem a randit, hogy még ezt is kiderítsem. Szóval eljött értem és tettetve a hülyét rákérdeztem h akkor áll-e a szombati mozi. gyerekek ekkor akkora hablaty kezdődött h szikrázott a hazugság a szeméből, azt hazudta, hogy sajnos szombatra közbe jött neki meló. Hát, már nem bírtam tovább és kirobbantam. minden elmondtam neki, hogy én írtam mindent és ment a nagy veszekedés. teljesen összeomlottam és hosszas beszélgetés után leléptem ennyivel: sajnálom h így történt, szia

a szívem majd meg szakadt. tudom,h megcsalni nem csalt meg de nem tartotta be a szavát és hazudott, megbántott egy ribanc miatt aki ráadásul nem is veszi őt figyelembe. egy ilyen miatt bántott meg engem, és most meg állandóan irogat, h bocsassak meg mert rájött h mekkora balfék volt. állandóan ír, de én nem kezdem újra mert már nem bíznék benne és bennem lenne az állandó félelem h megint hazudik. Szerinted mit csináljak? Nem nagy ügy hogy sms-ezett de hazudott és ez gáz. Te mit tennél? Hogy kezelnéd? Visszafogadnád? A kapcsolatunk amúgy nagyon jó volt, de jött egy hullámvölgy-ez és ez megtörte. De nehezen tutom őt elengedni. Mit tehetnék?

330. Bekattant (válaszként erre: 328. - Mollika13)
2009. jan. 28. 16:46
Mollika13! Hogy sikerült a lebuktatás? Bocs, ha friss, akkor még ne beszélj róla...
2009. jan. 28. 16:45
Sziasztok! Én a másik fórumba, a Honnan tudod, hogy megcsal? c.-be írtam. Ezt csak most találtam meg. Egy kicsit faramuci a helyzetem, ott leírtam mindent. Itt is olvasgattam nálatok. Azért sz@r ez az egész. Szeretünk, érzünk valamit, nyomozunk, rájövünk és vége? De tényleg, mi van, ha nincs is olyan nagy jelentősége az ügynek és mégis kirúgjuk a pasit? Szenvedjünk? Mégis piszkálja a csőrünket valamiért... A franc egye meg a birtoklási vágyunkat. Ez is az evolúciós folyamat része?
2009. jan. 28. 15:35

vége, lebuktattam és szakítottunk. ennyi volt.

koszonom a tanacsokat, koszonom h van aki meg segit a masiknak es nem csap be. koszonom

2009. jan. 27. 20:25
Nem lebuktatni kell, hanem otthagyni. Saját magad miatt.
2009. jan. 27. 19:37
_Nem rossz. Nézz a szemébe, ha az ex(ek)ről beszélgettek. A szem sok mindent elárul. Az sms be találkára hívnám... De valamelyik ismerősőd aki tud titkot tartani, kérd meg had írj egyet. Ha megkapta azonnal töröljétek a listából... Miután te mész a randira, elmondhatod kié a szám ahonnan ment az üzenet. Nem "zavaros" :-) ??????????? Vagy késnék egy kicsit, és azt mondanám épp csak arra jártam.. " Ártatlan hazugság" Ebbe az esetben nem árulnám el, Én voltam...
2009. jan. 27. 09:36

De lezárta, csak annyi koztuk a dolog, hogy kozos a keresztfiuk, de ez nem jelent semmit és ez nem jó kifogás. Nem szólnék semmit, ha az elején úgy reagált volna, hogy ő akarja tartani a kapcsolatot az exekkel, de teljesen ellene volt ennek és ezért nem értem. Nem hiszem, hogy félrelépne vele, ez már magas lenne, bár lehet túl naiv vagyok ilyen téren, de azt talán megérezném. Azt is megáéreztem, hogy letagadta, hogy csak pár sms-t irtak. Valahogy ki kéne deríteni, hogy állja-e a szavát ezentúl.

Az az ötletem, hogy veszek új számot és küldök a páromnak róla sms-t az ex nevében azzal az ürüggyel, hogy a régi számát ellopták. Kiíváncsi vagyok vissza ír-e....jó ötlet?

324. anyuca66 (válaszként erre: 323. - Mollika13)
2009. jan. 26. 15:55
Nem zárta le az előző kapcsolatot ? Vagy csak alakulóban vannak újra ? Olvasd el előzőben mit írtam...
2009. jan. 25. 13:29

Sziasztok, szeretnóem ha tanácsot adnátok nekem. Nemrég rájöttem, hogy a pasim az excsajával sms-ezett és amikor kérdőre vontam, tagadta. Azt hazudta, hogy csak pár sms volt. De mivel én éreztem, hogy nem őszinte, így vártam a dologgal. Egyik este a szobájában olvastam, amikor ő zuhanyozott. A foteljában volt a hívott számok listája és rábukkantam az excsaj számára is. Viszont ott nem egy-két sms volt, hanem min.40. Ekkor dőlt bennem össze a világ. Hogy hazudott. Pedig nem gondoltam volna róla. Nem állítom, hogy megcsalt vele, viszont megigérte, hogy nem ír neki többet. Viszont én már nem tudok hinni neki. Legalábbis szeretnék hinni, de nem tudok. Meg szeretnék bizonyosodni arról, hogy nem fog vele irogatni, csak nem tudom hogyan. Ötleteim vannak, de kérnék vkitől segítséget, akinek eseteg van bomba ötlete. Nem akarom, hogy vége legyen a kapcsoltunknak, mert tudom, hogy szeret, de nekem nem fér bele egy ex, sajnálom. És a kapcsolatunk elején tisztáztuk, ő is azon a véleményen volt, hogy zárjuk ki az exeket az életünkből.

Előre is köszönöm a segítséget! Mindenkinek kellemes napot!!!:P

2008. nov. 28. 02:07

Bocs. lehet hogy ismételek, nem olvastam végig mindent - de ha tudod, hogy félrelép, mit vacakolnál utánamászkálással, inkább nézz szét, és keress magadnak másik társaságot, üsse a párodat a guta, hogy Te milyen jól feltalálod magad,remekül megvagy az új ismerőseiddel, és látványosan nem érdekel, hogy ő mit csinál.

Ha pedig észre sem veszi, kezdődhet a lecserélése.

321. anyuca66 (válaszként erre: 319. - Eszterke73)
2008. szept. 28. 17:30
Egyetértek Édesmandulával. Ha tudsz spórolj pénzt szükebb időkre, és tervezz meg néhány dolgot. Busz nincs a világon?? Az autóval főleg ha ismeri az összes ismerősét, a legkönnyebb lebukni, hogy ellenőrzöd! Nyisd ki a füled, sassolj! Új fiúba még ne gondolkozz!! Könnyen odavágja te is "pasiztál".
320. édesmandula (válaszként erre: 319. - Eszterke73)
2008. szept. 23. 08:30
ha már biztos vagy ebben és a pénz nagy úr, akkor szeress ki belőle, és kezdj el félretenni. közben építs ki egy másik boldogságot magadnak. ennyi. utána majd meglepődik. de akkor már nem fog érdekelni, hogy ő mit akar...azt nem szabad elfelejteni, aki megy, az veszt.
2008. szept. 23. 08:14
Nem olyan egyszerű a dolog, csak úgy nem tudom otthagyni! Gyerekeink vannak, a pénz nagy úr! Amúgy nincs olyan haverom, akinek nem ismerné a kocsiját. De semmi gond, előbb vagy utóbb mindenki lebukik! Én is elkaptam már egyszer, amit megbocsájtottam, de ezúttal nincs bocsánat!
318. df2a740c00 (válaszként erre: 315. - Eszterke73)
2008. szept. 17. 16:24
Miért nem kérdezed meg, hogy miért dugja el állandóan a mobilját? Bár amilyen nagy terelőbajnokok a férfiak, ezt még simán kimagyarázza. Ha annyira szeretnéd követni, kérj meg egy olyan barátot, akinek az autóját nem ismeri, vagy kérj kölcsön egy autót valamilyen ürüggyel.
317. Ááncsí (válaszként erre: 315. - Eszterke73)
2008. szept. 17. 16:12

Téged már csalt meg a férjed??? Én ezt vettem ki a szavaidból.

Mert ha ez így van akkor sztem nehezebb dolgod lesz, biztos odafigyel jobban arra h nehogy lebukjon.

316. édesmandula (válaszként erre: 315. - Eszterke73)
2008. szept. 17. 09:23
ha ezt így tudod, akkor minek töröd magad? hagyd ott és kész.
2008. szept. 17. 08:14

Sziasztok!


Én nagyon- nagyon szeretném lebuktatni a férjem! Tuti, hogy csal, mert már ismerem a jeleket.

Legutóbb könnyű dolgom volt, bekapcsolva hagyta a mobilját, és jött egy sms. Most sajna állandóan dugdossa, nem tudom követni sem, mert a kocsimat fölismeri. Van valami ötletetek? Magánnyomozóra nincs pénzem!

314. o.andi
2008. szept. 16. 16:31
HOGY UTÁNNA JÁRSZ...ÉS LEBUKTATOD!!
2008. szept. 16. 16:13
Ötletek?
2008. szept. 12. 07:09
Erre kiváncsi lennék én is!!!!
311. petka
2008. aug. 24. 17:08
Előbb vagy utóbb lebuktatja saját magát.
310. ec63a7fc29 (válaszként erre: 329. - Fiatalember35)
2008. aug. 24. 16:45

:)))


A másik felére viszont kíváncsiak vagyunk.:))

2008. aug. 23. 22:35

hm, asszem átprogramozás kéne :)

tökmindegy megcsal-e a lényeg, hogy én csaljam...namerugye akkor mindegy, merugyeakkor nekem yo, a többi meg kit zavar?

ez így jó program? :P

308. ec63a7fc29 (válaszként erre: 302. - Fiatalember35)
2008. aug. 23. 15:55

Tévedsz!


A nők nem harcolnak, csak gondolkodnak, nyomoznak, s fizetnek. Vissza. Ha szükséges.


Úgy egyébként a fiúknak szerencséjük van a lányokkal, mert az utóbbiak nyugira vágynak.:)))

307. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 306. - Bfdf3bfd09)
2008. aug. 23. 12:26
okés. szia
306. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 305. - 4282d8f4c9)
2008. aug. 23. 12:24
Ok. Most megyünk kajálni. Este tán még benézek. Pá!
305. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 304. - Bfdf3bfd09)
2008. aug. 23. 12:20

persze.

nem neked válaszoltam...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook