Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet egy jóképű pasit első randi alkalmával megfogni? Mit ne szúrjak el? fórum

Hogy lehet egy jóképű pasit első randi alkalmával megfogni? Mit ne szúrjak el? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 13. 14:58
:-) Van ilyen is!!!;-)
55. e16fe97baf (válaszként erre: 54. - Anita9023)
2011. dec. 13. 14:58
na bummm! :)
2011. dec. 13. 14:53
Nem jött mär be élöben a pasi...Meg nagyon szét szort az élete..Ugyhogy nem is érdeklödünk egymäs irànt!:-)
2011. nov. 24. 13:20
ladd onmagadat,mosolyogj es ne tegyel fel tul sok kerdest nehogy elriadsz a pasit.
52. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 51. - 02dd40895d)
2011. nov. 23. 14:46

???eszemben sincs kóstolgatni..

a többi ötleted teljesen jó,magával az elvvel nem értek egyet,és sajnos ezen ki szoktam akadni,amikor ilyen felületes dolgokkal jönnek elő,minthogy kinek illik előbb érkezni..

51. 02dd40895d (válaszként erre: 50. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 23. 08:48

Már meg ne haragudjál, de úgy látom, hogy anélkül próbálsz kóstolgatni, hogy az írásom figyelmesen elolvastad volna!

Javaslom a 4.) pont ismételt átolvasását! Pontosan azért írtam, hogy lehetőleg ne a HF-2-re beszéljék meg a találkozót, ami mindkettőjük számára csupán helikopterrel, vagy terepjáróval közelíthető meg!!!

(Ja és hogy mi a HF-2? Egyszerű. A Halál Fas.a! Abból is a távolabbi)

50. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 48. - 02dd40895d)
2011. nov. 23. 06:50

sok jó tanács közt egy marhaság:

VAN annál kényelmetlenebb ,és megalázóbb..PLÁNE megalázóbb,mint a férfinél előbb érkezni randira!!!

Csak ha már ott van a nő,nem kell idegbetegen nézegetnie az órát,hanem tudomásul venni,h a ffi is elakadhat dugóban,vagy vissza kellett szaladnia valamiért,és lekéste a buszt..

NEM az a tisztelet fokmérője,hogy a ffi ér előbb oda..ezer más dologból lehet látni,hogy mire tartja a nőt a ffi..még első randin is.

Ez egy akkora értelmetlen klisé,(((mint mikor azzal jönnek,hogy tiszteljük az idősebbeket,adjuk át a helyet..Ez nem a tisztelet!!hol van ez attól! csak segítőkészség,beleérzőképesség,vagy rosszabb esetben tetszeni vágyás,hogy én miylen jó fej vagyok,átadom a helyem..)))

49. e438349773 (válaszként erre: 48. - 02dd40895d)
2011. nov. 22. 20:55
ez meg nekem is joljott.. :)
48. 02dd40895d (válaszként erre: 47. - Anita9023)
2011. nov. 22. 17:01

Nem tanácsként írom, mert ugyanaz a tanács, ami egy embernél hasznos és beválik, a másiknál, egy más szituációban esetleg csődöt mondhat.

Csupán azt írom le, hogy én "mit várnék el" el az első randin.

Hú, de hülyén hangzik ez!

Egyrészt előre nem lehet meghatározni elvárásokat.

Másrészt elvárásokat se támaszthat az ember senkivel se! Még később se!

Aztán az, hogy mi lesz a dologból, az majd ott és akkor derül ki. (Nekem is volt olyan esetem, ami az első találkozás után az ágyban folytatódott és tartott még pár hónapig, de volt másféle is)


Tehát, ami - ÁLTALÁBAN - a férfiaknak bejön:


1.) Megjelenés.

Célszerű a nem túl feltűnő megjelenés. Figyelem! A drága frizura, műköröm, márkás cuccok riasztóak lehetnek! Nem azért mert nem néznek ki jól, hanem a tudatalattijukban az alakul ki, hogy: "Úristen, hogyan fogom mindezt pénzzel bírni!"

A túl szexis öltözködést pedig jó elkerülni, mert találgatásra adhat okot! Az új cipő, ruha, smink, stb., ha a szokásostól eltérő, akkor azt "viselni" is nehéz. (A saját magunk számára szokatlan megjelenés inkább elbizonytalaníthat, megnehezítheti a természetes viselkedést.)


2.) Pontosság.

Úgy célszerű szervezni a dolgot, hogy a nő még véletlenül se érjen előbb a találkára! Igaz késni se illik sokat, de 1-2 perc ilyenkor megengedett.

Nincsen annál kényelmetlenebb/megalázóbb/stb. mint amikor egy nő idegesen sétálgat fel-alá a megbeszélt helyen, vagy óráját nézegeti egy presszóban!


3.) Viselkedés.

Igen, többen is írták, hogy felszabadultan, vidáman, lazán kell viselkedni, és önmagad adni.

Valóban!

De azt a legnehezebb megoldani a világon! (Még profiknak se mindig sikerül.)

Ha abból indulunk ki, hogy az első SZEMÉLYES benyomásnak ÓRIÁSI szerepe van, akkor mindenki elhiheti, hogy igenis nagy a tét! A korrigálásra, javításra nem biztos, hogy lesz még alkalom.

Célszerű a visszafogottság, a szélsőséges viselkedés mellőzése. Az indokolatlan harsányság, a hangos beszéd/nevetés riasztó lehet.

Csak akkor mutassuk, hogy jókedvünk van, ha ez tényleg igaz! Egy mindenen vihogó bakfis nem túl nyerő a kezdetekkor, inkább komolytalannak tartják.


4.) Hely, időpont

A találka helyét és időpontját célszerű úgy megválasztani, hogy mindkét fél könnyen meg tudja közelíteni, és ha kell feltűnésmentesen távozni onnan. Olyan helyet jó választani, ahol feltűnésmentesen lehet beszélgetni (esetleg intim dolgokról is) de mégis nyilvános, és ha menekülni kell, mert esetleg "elfajulnának a dolgok" az is könnyen és biztonságosan megoldható. Jó ha olyan helyet választunk, ahol azért nincsen sok ismerős. (Ezt nem kell hosszan ecsetelnem, azt hiszem)


5.) Beszélgetés témája.

Szinte mindenről lehet, egy-két tabu azért akad. Ahogy mások írták már, nem nyerő az elmúlt kapcsolatokat kielemezni, vélt vagy valós sérelmeket felhozni. Aztán nem jó munkahelyi, családi konfliktusokat emlegetni! Ugyanígy nem szerencsés anyagi, faji, vallási, világnézeti, politikai, stb. témákat boncolgatni, mert ezek az elején visszatetszést szülhetnek. Ugyancsak tartózkodni célszerű a folytatás latolgatásától, a jövendő közös élet tervezgetésétől. (Riasztó lehet)

A felsoroltakon túl akad még ezernyi "semleges" téma. (család, lakás, iskola, munkahely, hobbi, sport, kedvtelés, TV, rádió, mozi, olvasmányok, stb.)


6.) Találka hossza.

Általában véve a 2 órát jó, ha nem haladja meg. Nem bunkóság bejelenteni, hogy most ennyi idő áll rendelkezésedre.

Egyrészt mindenkinek lehet más programja is, másrészt nem kell az első alkalommal túlzásokba esni! (Persze, mint írtam, szélső esetben el lehet jutni az ágyig is, de arra semmi garancia nincsen, hogy minden férfi tisztességes módon viselkedik és nem lép le az első alkalom után)


Na egyelőre ennyi!

Igaz, hogy nem jó tanácsnak szántam amiket leírtam, de nem sikerült másként fogalmaznom.

Mindenki belátása szerint fogad meg ebből bármennyit.

2011. nov. 22. 12:42
Akuàlis!!!:-) De csak jövöhét szombaton lesz a nagy talàlkozàs!! Nem tudom,de valahogy oszlik a rozsaszinü köd!!! ;-)
46. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 44. - Anita9023)
2011. nov. 21. 07:13

na mondsza,ráragadt-e a pasi a légypapírra?

..és oylan-e,hogy érdemes volt miatta légypapírra költeni? :D

45. 02dd40895d (válaszként erre: 1. - Anita9023)
2011. nov. 20. 21:09

Szinte minden jó tanácsot megkaptál már, ezért nem is szaporítanám a szót.

(Talán már nem is aktuális)

2011. nov. 14. 20:57
Nem csak jokepü... Kedves aranyos is! Hät nezzen mär ki valahogy nem? :-) de meg nem volt szemelyes talälkozo,es meg egy pär napig nem is lesz!! Irok mindenkepp ide,hogy mi törtent!! Köszi mindenkinek!!!;-)
43. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 41. - E16fe97baf)
2011. nov. 14. 17:54

nekem is ez szúrt szemet...bár nem vagyunk egyformák..

Nálam a kifejezett,említésre méltó,sőt ebben a z esetben a mindenekellőt,címben megemlített jóképűség hátrány..

(és asszem nem irigykedem..csak tapasztalat)

42. e16fe97baf (válaszként erre: 40. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 14. 17:49
na jó csak irigykedem...kívánom a legjobbakat neki
2011. nov. 14. 17:49
már elszúrta...jóképű? minek? mire? :)
2011. nov. 14. 17:47
Lehet,h nem sikerült a fogás...vagy túl jól,és még az ágyban vannak :D
2011. nov. 14. 15:23
Na én itt várom, hogy mi volt a randin, erre sehol semmi! :((
2011. nov. 14. 07:15
szerintem ne beszélj magadról az első randin,csak minimálisat,hanem kérdezz,sokat,és figyelj,mit mond..hamar kiderülhet,h vannAk-e más értékei is ,mint a "jó képe".
37. fgh4 (válaszként erre: 1. - Anita9023)
2011. nov. 13. 20:24
Szerintem próbálj teljesen természetesen viselkedni, mert akkor hamar kiderül, hogy valóban Te kellesz-e neki vagy az , akinek mutatod magad! Ha az igazi, őszinte valód nem jön be neki, akkor jobb, ha ez hamar kiderül, s nem húzzátok egymás idejét! Előbb utóbb úgyis felszínre kerül mindenkinek a saját énje, s minél hosszabb időt töltöttetek együtt, annál fájóbb lehet a szakítás.Talán mégis néhány tanács: Beszélj magadról minél többet, de úgy, hogy közben iránta is érdeklődj! Hallgasd Őt figyelmesen, mindenre reagálj őszintén! A "tetszés" már nyilván megvan a részéről, hiszen azért hívott randira, a következő lépés egymás minél mélyebb megismerése, aztán jöhet a többi, ha még van kedved hozzá! Sok szerencsét! Gondolj arra, hogy igaz, hogy Ő egy jóképű pasi, de Te pedig egy nagyon vonzó nő vagy, hiszen egy jóképű fiú,- aki nyilván sok lánynak tetszik,- pont Veled akar találkozgatni. Tehát. egészséges önbizalom, önazonos viselkedés,odafigyelés a másikra, mosoly! (nem idétlen vihogásra gondoltam persze...) ha ez nem jön be neki, akkor nem méltó Hozzád!
36. Zizisicc (válaszként erre: 32. - 9536810fa1)
2011. nov. 13. 14:32
Jááájjjjj! :oDDDDDDDD
2011. nov. 13. 14:14

waw, megvan a í-m :)). Köszi Butternut!


Anita: hogy sikerült a randi?

34. e705905164 (válaszként erre: 7. - Anita9023)
2011. nov. 13. 12:16

nem kell nyalnod őt,hogy bevágódj...

mit rontanál el amúgy egy randin?:D


ha meg ő úgy véli nem vagy neki való akkor meg jobb is,ha megtudod az első randi után:D

2011. nov. 13. 12:15
hát add önmagad...
32. 9536810fa1 (válaszként erre: 31. - 9536810fa1)
2011. nov. 13. 07:21
... az övét issssssssssss! :DDD
31. 9536810fa1 (válaszként erre: 30. - D41005143d)
2011. nov. 13. 07:21
... vagy ajánld fel, hogy kifizeted! :D
2011. nov. 13. 07:18
a mosollyal ,kedvesseggel minden pasit letudsz venni a labarol.mit ne csinalj elso alkalommal?ne kritizald,hagyd ot is szohoz jutni,es ha etteremben mentek esetleg ne a legdragabb etelt ,vagy italt rendeld.
2011. nov. 12. 21:13

Na, látom ma megint vaskalapos, humormentes moderáció van, hurrá.


Jó lenne, ha már valaki azzal is foglalkozna, hogy a hónapok óta helytelenül futó topikcímeket kijavítaná!

Nem pedig ott irtani, ahol szombat este ártalmatlan poénokat írnak emberek.

28. jstefan (válaszként erre: 1. - Anita9023)
2011. nov. 12. 20:56
Viselkedj természetesen, és őszintén! Mert ha álarc mögé bújsz ,és szerepet játszol az hazugságnak számít.Az hogy a pasinak mi tetszik meg benned azt úgysem tudod semmivel befolyásolni.
27. Gagababi (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2011. nov. 12. 20:56
nekem nem volt az, de a moderátornak igen, mivel törölte..szegény Demoon hsz árválkodik :DDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook