Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
184. 22b83e8961 (válaszként erre: 183. - A19df63bf9)
2007. okt. 3. 20:20
A bosszú semire sem jó neked sem lenne az utánna szerintem.Én nem álnék bosszút.
183. a19df63bf9 (válaszként erre: 182. - Sasfioka)
2007. okt. 3. 20:09
Köszönöm!Tudom,hogy igazad is van,de ahhoz,hogy ezek nálam működjenek,előbb le kellene győznöm 2 nagyon erős ellenfelet.Úgy hívják őket,hogy önsajnálat és bosszúszomj.De nem vagyok teljesen reménytelen,mert küzdök velük!:-)
182. sasfioka (válaszként erre: 178. - A19df63bf9)
2007. okt. 3. 17:21

Tudjuk, hogy az élet nem egy habostorta és nem is egy tisztességes társasjáték.


Az én életemben két "vezényszó" volt, ami minden nehézségen átvezetett:


"Ne tedd meg azt a szívességet ennek a nyomorult világnak, hogy rosszul érezd magad benne" (Moldova)


"A legnagyobb cél pedig itt e földi létben: Ember lenni mindég, minden körülményben" (Arany)


E két mondat sok esetben mentett meg bosszúállástól, végső elkeseredéstől, feladástól, és minden egyéb negatív dolgotól. Ez segített mindig felállni, mégha oly nehéz is néha...


Dikadika! Neked pedig kitartás, hidd el, eljön az az idő, amikor már azt sem fogod tudni, hogy téged bántott egyszer valahol valaki...



SF

181. 22b83e8961 (válaszként erre: 178. - A19df63bf9)
2007. okt. 3. 14:30
Irigylem a húgodat de legalább tudjuk,hogy ilyen is van.
180. 22b83e8961 (válaszként erre: 178. - A19df63bf9)
2007. okt. 3. 14:28
Francokat vagyok én erős!Hidd el nem vagyok!
179. a19df63bf9 (válaszként erre: 174. - Df1077de8f)
2007. okt. 3. 10:27
én is csatlakozom a parazitás részhez!!Egy barátnőm azt mondta:amíg ilyen lotyók vannak a földön,akik egy csepp(elnézést,de)g.....-t tűzbe mennének-addig a pasik nem lesznek hűségesek.van benne vmi...
178. a19df63bf9 (válaszként erre: 177. - 22b83e8961)
2007. okt. 3. 10:23
Szegénykém..az azért jó,hogy erős vagy és bizakodó-jó,hogy nem vagy idegösszeroppanással valahol egy kórház mélyén!Egy büdös hapsi se ér ennyit!!Azt is tudom,hogy fáj,piszokul fáj-nekem is fáj az enyém.És még mellette mennyi minden más is van!Jól teszed,ha nem veszed fel a telefont,ha nem hallod-nem is tud felzaklatni a szavaival.És az is biztos,hogy vannak "igaziak",az én sógorom a mai napig felhívja a húgomat a munkahelyéről mindennap és elmondja mennyire szereti,pedig már 10 éve házasok!És megbecsüli,oh Istenem milyen ritka az ilyen!Tényleg:ezt én egyébként nem értem,hogy miért tagadnak le olyan dolgokat,amiket a saját szemeddel láttál?Nálam is volt nem egy ilyen eset és csak néztem rá hülyén,mikor azt mondja,hogy csak beképzeltem és ilyen nem is történt!!!Nagyon utálom,mikor ovisnak néznek.(vagy lekezelnek,most is elkültem a jó francba a főorvos aszisztensét emiatt,de ez már egy másik történet)--Kitartás Neked!!!(és mellesleg megspóroltál egy karácsonyi ajándékot:))
177. 22b83e8961 (válaszként erre: 173. - A19df63bf9)
2007. okt. 2. 19:47
Igen ott hagytam majd bele szakadtam de ott hagytam.Tudod van,hogy felhív és akkor két napig megint csak bőgők.De most elhatároztam kemény leszek és nem veszem fel a telefont.Mert csak felzaklat és fűt-fát igérget és én meg úgysem hiszek neki el semmit még azt sem amit kérdez.Nem tudok megbocsátani és nem is akarok mert ha ezek után mindig azon gondolkodnék ahogy kiteszi a lábát,hogy kivel van.Ennek meg nincs értelme.Ha úgysem bizok benne akkor szar lenne az egész.Már el telt egy hónap.Fáj,hogy ennyire becsaptak és nagyon nehezen nyilok ki másoknak.Viszont nem is hinnéd mennyit segítettek azoka baránok akik itt a hoxán vannak.Biztatnak és érdekli őket mi van velem.Annyira jól esik.Előre kell néznem csak néha félek mert egyet tanultam ebből nem minden az aminek látszik és mindig a becsületes emberek szivják meg.No és ami talán nem túl jó ezentúl biztosan nem lesz könnyű megbiznom bárkiben is.Azt hiszem el kell fogadnom,hogy vannak ilyen férfiak akikért hiába teszel meg mindent minden téren ők akkor is vadásznak.Tagadja a mai napig a nyilvánvalót letagadja azt az sms-t is amit a saját szememmel láttam és majdnem összeestem.Ez egy ilyen ember ha lehet egyáltalán annak nevezni aki így bánik a másikkal.Én már nagyon sok rosszat megéltem de én akkor is hiszem és vallom a bizalom és az öszinteség a legfontosabb a világon.Ő nem az.Ma már egyszer mosolyogtam is és csak kétszer sirtam.Nem a barom miatt csak magamat sajnáltam egy kicsit.Jól leszek meglátjátok és lehet,hogy még egyszer boldog is.MERT NEM ADOM FEL!
176. imena (válaszként erre: 174. - Df1077de8f)
2007. okt. 2. 18:19
szia! olvastam a naplódat! nagyon remélem, hogy minden oké közted és a férjed között, és ez a nő nemsokára feledésbe is merül! minden jót!
2007. okt. 2. 18:09

Szerencsére engem sem lehet átverni. Nagyon átlátok mind a férfiakon, mind a nőkön. Valahogy túl sokat kaptam az élettől már fiatalon, hogy naívan gondolkodjam. A másik, hogy a "hölgyek" akik esetleg az én pasimra pályáznának, megismernek és valahogy nem mernek kikezdeni vele. Lehet, hogy látszik rajtam, hogy nem nézném túl jó szemmel...szóval és szerencsésnek mondhatom magam, mert (amennyire én érzem) nem vertek még át, és 5 éve kapcsolatban élek, amelyben többé-kevésbé minden rendben van...

Amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz, én is megvetem az ilyen k...kat!!!

2007. okt. 2. 17:53

Te jó ég!Nem hittem,hogy ennyien vagyunk....

Én is egy megcsalt,becsapott feleség vagyok :o(

Nálunk is volt,hogy a férjem mindent tagadott(ő nem is ismeri azt a nőt aki neki szerelmes emailt küldött).Megjegyeztem a csaj nevét,rá egy évre véletlenül rátaláltam az iwiwen a párom ismerőseinek az ismerősei között.Mindjárt megismertem,az osztályon dolgozó adminisztrátor lotyó volt.Előtte nem tudtam a nevét,csak látásból ismertem.Hát így buktak le,de a férjem még akkor is tagadta a dolgot.Aztán addig-addig szekáltam a csajt emailon,még besokallt,felhívott és elmondta,hogy 2-3 hónapig viszonyuk volt.De sok olyat is mondott nekem a telefonba ami igaz sem volt,azt remélve,hogy,majd elválunk a férjemmel ha jól alá pakol.Tévedett....A párom jól csőbe húzta,lebukott a hazugságaival.A többi a naplómba.

Mélyen megvetem az ilyen ingyen ku...kat.Undorító paraziták!!!

173. a19df63bf9 (válaszként erre: 170. - 22b83e8961)
2007. okt. 2. 14:27
Szia!Mi van veled?Otthagytad a pasidat?Jó rég nem beszéltünk már...:(
172. 22b83e8961 (válaszként erre: 171. - Sasfioka)
2007. okt. 2. 08:43
Válaszoltam privát levélben.
2007. okt. 1. 18:02

Végigrágtam az egész topicon magam, nem volt rövid, de tartalmas volt.


Engem nem tudnak "megvezetni". Eddig soha, senkinek nem sikerül. De nem csak a magánéletben, az üzletben is. Csak van velem egy nagy baj, nagyon naív vagyok. Így sokszor "felülök a lóra", és hagyom.

Volt arra példa az életemben, hogy napi szinten ment sms, chat, negyedévente megcsalás, stb. Mindig mindenről tudtam. Mégcsak telefont sem kellett nyomozni, stb. Rá van írva a másikra. Legalábbis én mindig le tudtam róla olvasni...


SF

170. 22b83e8961 (válaszként erre: 169. - A19df63bf9)
2007. szept. 27. 17:22
Azt gondolom az a barát főleg ha inkább a férjed barátja sosem árulná el.Vagy mondana pár semleges választ,hogy ő ne kerüljön kellemetlen helyzetbe.Én csak azt mondom öszinte dolgokat szerintem ettől az embertől nem várhatsz.Jajj de nem akarlak ám elkeseríteni.Ne haragudj csak tapasztalatból beszélek.
169. a19df63bf9 (válaszként erre: 168. - 22b83e8961)
2007. szept. 27. 09:55
Azt gondolod becsaptak engem?
168. 22b83e8961 (válaszként erre: 167. - A19df63bf9)
2007. szept. 26. 20:58
Tapasztalat!Ezzel nagyon vigyázz!
167. a19df63bf9 (válaszként erre: 166. - 22b83e8961)
2007. szept. 26. 16:10

igaz.Na majd meglátom,hogyan is alakul.

Felhívtam ezt a másik csajt!!!Bocsánatot kért tőlem és azt mondta teljesen igazam van,amiért felhívtam őt,mert,ha ilyen helyzet adódik,akkor azt a két nőnek ki kell beszélni,mert,ha egyszer egy nő morfondírozni kezd...az jóhoz nem vezet.Szerintem igazat mondott,megbízom benne-egész jól összebarátkoztunk.Most mennem kell,majd még jövök!

166. 22b83e8961 (válaszként erre: 164. - A19df63bf9)
2007. szept. 26. 14:06
Nagyon ártatlanul kérdezgesd azt a szintén a munka vacsin részt vevő barátot.Mert nem akarlak elkeseríteni tényleg nem de miből gondolod,hogy bámit is köpne?!
165. a19df63bf9 (válaszként erre: 163. - A9027f3e19)
2007. szept. 26. 11:44
Kedves BBalint!Hát miért ilyenek ezek a férfiak??Nem bírnak a vadászösztönükkel talán?Vagy szeretik az izgalmat bármi áron?Minden férfi ilyen?Vagy csak én találtam "hibásat"?Talán Te,mint férfi, végre választ adsz nekem!Köszönöm!
164. a19df63bf9 (válaszként erre: 162. - Kangaroo)
2007. szept. 26. 11:39

Hello!Az a baj,hogy a vacsi kb:40 km-re lesz tőlem,én meg a két picimet nem is tudnám senkire se bízni addig míg odavagyok "lebuktatni".eg nem is a vacsitól van a félsz bennem,hanem attól tartok,hogy onnan hova mnnek tovább.Éjjel/hajnalban neméppen csak teázók vannak nyitva sajnos.

tegnap kaptam egy jó nagy virágcsokrot,hogy"ne veszekedjünk soha már!"és azt sikerült elérnem,hogy ha nem találkoznék az indiános csajjal személyesen,amikkor megyünk oda a gyerekekkel-felhívhatom és megkérhetem,hogy az sms-eit ne ide írogassa!Talán sínen vagyok már szép lassan.

A munkavacsit talán le tudom nyomozni úgy,hogy jól ismerem a férjem egyik munkatársát-majd megkérdem tőle is ki volt ott-legalább az is kiderül igazat mondott-e a férjem ez ügyben.A semminél ez is jobb...

Miért ilyenek ezek az egyedülálló nőcik?Miért jó nekik,hogy be zavarnak mások életébe,ráadásul komoly szándék nélkül,hiszen nyuszifül is megmondta,hogy nem kell neki a férjem,csak jó volt egyet hülyéskedni.(ezt így mondta:hülyéskedni!)Normálisak ezek a nők?Annyi jó pasi van,aki mögött nem áll család..

2007. szept. 25. 22:09
ha okos es tapintatos, akkor sehogy;)
2007. szept. 25. 22:08
Ha nem engedi, h Te is ott legyél a vacsin, akkor 10 perccel utána Te is indulj el, h tényleg odaért-e! Vagy kérj meg valakit, h kövesse! Ha tényleg ennyire nem bízol már benne, nem vesztesz semmit, ha lebuktatod! Valahogy én is biztosan csőbe húznám, ha a helyedben lennék!
161. f50059728b (válaszként erre: 160. - 22b83e8961)
2007. szept. 25. 20:31
ügyes!
160. 22b83e8961 (válaszként erre: 159. - A19df63bf9)
2007. szept. 25. 20:29
Nem mehetnél vele a munka vacsira?Vagy ha tudod hol van később meglephetnéd?Na én ezért nem tudtam megbocsátani mert oda van a bizalom!
2007. szept. 25. 05:07
"hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit?"Tegnap a férjem korán reggel kapott egy sms-t,miszerint "csut-pent-szom du megyek melózni,méghozzá a ks-re:)Kitartás!p" A "p"nem a neve,mert Horváth Renátának hívják,A "p" puszit takar,a "ks"pedig az a részleg,ahol a férjem a szalagvezető.Állítólag ő egy 19 éves"nem vonzó"(ja persze)indiántábort csináló csajszi és a férjem csupán a fiunknak akar(oh és persze engem is vinne)vmi zsuper kikapcsolódást.Amikor fel akartam hívni a csajt persze nem lehet,mert akkor én "blamálom"őt és az milyen "ciki"!!!Úgy de úgy összevesztünk gyerekek,el se tudjátok képzelni!!!Most ott tartunk,közöltem vele,hogy én befejeztem és válni szeretnék.És azt mondja ő kap tőlem gyomorideget.És hogy én vagyok a nem normális ,met nem bízok benne,tuti nem lesz még egy nyuszifül-ügy,ő nem olyan hülye,nem akarja elveszíteni a családját---hát most erre mit mondjak??Ja és persze jön a munkavacsora,amiből közölte velem,hogy akkor jön haza amikor ő akar és közben oda megy és azzal akivel ő akar,én csak bízzak meg benne vakon,mert megígéri,hogy nőzni nem fog.A csaj telefon számát,e-mail címét is rögtön megadta és persze a férjem is az övét neki.(én is tudom ám:)))
158. 22b83e8961 (válaszként erre: 157. - Syria)
2007. szept. 21. 20:54
aranyos vagy!alig ha nem igazad is van.
157. syria (válaszként erre: 155. - 22b83e8961)
2007. szept. 21. 16:58

Hidd el, egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy már nem is fáj (annyira). Csak idő kérdése! Idő meg van, annyi, mint a tenger. (Tenger meg egy csepp se.)


Én már rájöttem: az a legjobb, amikor az ember ki tudja figurázni a saját nyomorát. Sokszor nem is lehet másképp átlépni a bajokon, csak humorral.

156. a19df63bf9 (válaszként erre: 153. - Syria)
2007. szept. 21. 14:47
Nagy poén-tetszik!!!!:)
155. 22b83e8961 (válaszként erre: 153. - Syria)
2007. szept. 21. 13:01
Syria rád tudtam,hogy számítani lehet.Jó vicc tetszik.Csak fájos még nekem az ilyen vicc.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook