Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet gyorsan hizni és hogy a melleimre is menjen a hizás? Léccike Segitsetek! fórum

Hogyan lehet gyorsan hizni és hogy a melleimre is menjen a hizás? Léccike Segitsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2
33. hamrikbius (válaszként erre: 27. - Nila)
2019. ápr. 14. 13:22
Milyen tabletta volt ha megkérdezhetem??
32. grizus
2014. ápr. 22. 02:45
A melleidre akkor fog menni, ha már a fenekedre, csipődre, hasadra ment. Oda megy először. Feltéve, ha szélesebb a csípőd. Ha nem, akkor nem tudom, az enyém olyan.
2014. ápr. 21. 12:51
nem tudok segiteni bocsika hisz egesz eletemben sovany voltam,s vagyok .
30. niki35 (válaszként erre: 27. - Nila)
2014. ápr. 21. 12:22
Szia.Megmondanàd hogy mi a neve a tablettànak?
2012. márc. 16. 00:06
Köszönöm mégegyszer a tanácsaitokat hát igyekszem most már enni rendesen és igyekszem picit hizni bár még nagyon kevés sikerrel! :) Remélem hogy majd sikerülni fog az is hogy megnöjjenek természetes uton a melleim is! :) Köszönöm mégegyszer a jó tanácsaitokat! :)
2011. nov. 22. 11:17
Sziasztok.Nem rég índítottam el én is egy fórumot,ahol tanácsokat kértem,hogy hízni tudjak.2 gyerekem van,és voltam 43 kg.Arra a fórumra írt nekem "nomek",aki rengeteg jó tanácsot adott.Nem rég kezdtem a "hízókúrát"másfél hét alatt feljött 1,5 kiló.Nem sok,de haladás!Nézzetek utána,ha gondoljáok.
27. nila
2011. nov. 22. 09:56

Szia !


Én 45 kg voltam sokáig aztán felugrott rám 8 kiló egy bizonyos tablettának köszönhetően . Amitől a popsim -combom jól meg nőtt a mellemre pedig egy deka sem ment .

Az a bizonyos tabletta mellnővelő szer volt ..


Nem igazán lehet mellre hízni ,ha nem vagy olyan alkat .

Én körte forma vagyok , az Alma alkatúak híznak cicire is :)

2011. aug. 4. 21:25

Sziasztok!


Nos én is hízási problémával szenvedek. Hiába eszek soha egy deka plusz se jött rám. Ha esetleg mégis akkor 1 hét alatt le is ment. Hozzászoktam, beletörődtem. Éveken keresztül tartottam az 51 kilót. Most viszont kijöttem németbe dolgozni, és képzeljétek a 2 hónap alatt 5 kilót felszedtem. El sem hiszem, de 56 kiló vagyok. És nem csupán hasra híztam, hanem teljesen arányosan, mindenhova egy egy kicsit. :)) Barátnőm meg is kérdezte: Ha én is kimegyek németbe én is hízni fogok?! És nem tudom a választ azóta sem, hogy hogy sikerült. De most már tudom azt, hogy LEHETSÉGES!!! Kitartást mindenkinek ;)

25. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Ac5ad45a2c)
2011. aug. 1. 04:33
Anyukám 20 éve nagyon lefogyott a veséje miatt, műtötték, stb.. azt mondta, a melle olyan lett, mint egy üres dohányoszacskó. Azóta visszanyerte a súlyát és a mellei is teltek. Szóval ha sikerül visszanyerned a kilóidat, akkor várhatóan a melleid is visszanyerik a régi teltségüket.
24. bnedora (válaszként erre: 23. - Bnedora)
2011. júl. 31. 23:13
bocsi: ... divat a ropi alak.
23. bnedora (válaszként erre: 8. - Macskanita)
2011. júl. 31. 23:10
22 évesen 43 kg-mal kezdtem a terhességemet, mindig csúfoltak, milyen sovány vagyok. Akkor még nem volt dimat a ropi alak. A két gyerek szülése után kezdtem hízogatni, de álmomban nem gondoltam volna, hogy valaha az lesz a problémám, hogy túlsúlyos vagyok. Persze van akinél ez alkati adottság, bármit eszik, mégsem hízik meg. Most le sem merem írni, mennyi vagyok. Szerintem előbb-utóbb ti is fogtok hízni, és akkor a melletek is nagyobb lesz.
2011. júl. 31. 21:28
Köszönöm remélem Sikerül majd hiznom :)
21. medina34 (válaszként erre: 18. - Domianyu)
2011. júl. 31. 21:22
Ami nagyon hízlal: olajos magvak, tej , tejtermékek,(minél zsírosabb)banán.
20. Domianyu (válaszként erre: 14. - Macskanita)
2011. júl. 31. 21:22

Én még meg sem próbáltam lerakni. :(


Persze mikor terhes voltam nem szívtam, de nem hiszem, hogy attól híztam akkor. 14 kg jött fel... épp az előbb mondta a férjem, hogy nagyon jól néztem ki pocakosan. 58 kg-val mentem szülni! De jó is volt!

19. medina34 (válaszként erre: 12. - Ac5ad45a2c)
2011. júl. 31. 21:20
Nos, akkor le a lelki problémákkal, és menni fog a hízás. Próbáld meg a pozitív gondolkodást, minden rosszban megtalálni azt a pici jót, mert hidd el van benne.
18. Domianyu (válaszként erre: 13. - Andianyuci)
2011. júl. 31. 21:20

Ez jól hangzik. Érdekelne milyen vitamint és vasat szedtél. :)


Étvágy? Van! Napi 5-6* eszem, rendes adagokat, nem csak salátát meg magvakat. Szalonnát, kolbászt, sült krumpli kenyérrel!!! Szóval szénhidrát is van rendesen.


Én sajnos dohányzom és mellette 5-6 kávé is lecsúszik egy nap. :(

17. medina34 (válaszként erre: 15. - Csicsi25)
2011. júl. 31. 21:19

ÉN MÉR FELADTAM. Semmi nem segített rajtam, Kivizsgáltak tetőtől talpig, eszem-éjjel-nappal, ittam Nutridrinket, naponta 3-t, (csak ez 900 kaloria) egy deka nem jött rám. Mindenevő vagyok, nem válogatok. Elmúltam 36, szültem is. Mindig is a gebe kategóriába tartoztam. Alkat.

Már megbékéltem vele, és ha valaki zaklat, hogy miért nem eszel, vagy hogy anorexiás vagy? Visszavágok, hogy nem, tök jól érzem így magam, te viszont marhára irigykedsz, hogy nem kell fogyóznom. Na erre nem tudnak mit lépni. Max. besértődnek.

2011. júl. 31. 21:18
Köszike mindenkinek aki eddig irt! :)
2011. júl. 31. 21:13

Hízni akaró lányok! Étvágyatok van?

Nekem is volt egy időszak, amikor hízni akartam. Én este 10-kor ettem rendszeresen és sikerült is felszednem néhány kilót. Persze nem ilyen lightos kajákat, hanem olyan igazi, hízlalót: szalonna, tojás, kolbász, édességek. Eléggé egészségtelen kaják, de tuti hízlalnak!

14. Macskanita (válaszként erre: 9. - Domianyu)
2011. júl. 31. 21:10
nekem cigi nélkül sem ment:-(
13. Andianyuci (válaszként erre: 7. - Macskanita)
2011. júl. 31. 21:08

Sziasztok!

Én is annyi voltam 42kg,két gyerek után,és már a kicsi is kettő éves elmúlt,de sehogy sem tudtam hízni,sosem...,kivéve,mikor kismama voltam,de ahogy megszültem 1 hónap múlva semmi sem volt rajtam,ami felesleg lett volna....

De most valami történt....,nem tudom,hogy a kornak tudható-e be,vagy a szervezetem elégelte meg,de 2 hete elkezdtem szedni egy hajvitamint és vasat és azóta mintha minden megváltozott volna,elkezdtem hízni(mondjuk étvágyam is lett,ami eddig nem volt).....,el sem akarom hinni,bár megmondom az igazat zavaró és fusztráló,mert a szép lapos,izmos hasamból "kismama hasam" lett,de nem vagyok terhes,nehogy arra gondoljatok....,mellesleg nőtt a mellem is,de nem sokat,a hasam viszont nagyon!

A lényeg,hogy még én sem tudom,majd kicsit abbahagyom a gyógyszereket és meglátom akkor mi történik...,majd jelzem,ha valami változik.Ja kielejtettem 3kg-ot híztam ez alatt.

12. ac5ad45a2c (válaszként erre: 11. - Medina34)
2011. júl. 31. 21:06
Hát hogy mitöl fogytam? Hát 1 és fél év leforgása alatt voltak mütéteim térd,csuklo és hát sok sok lelki problémám volt! Szoval szerintem ezért fogytam le még ha nem is akartam! És most szeretnék Hizni és a melleimet is megnövelni de nem tudom hogy mit hogyan?! ez a baj!
2011. júl. 31. 21:00

Szia! Nem vagy egyedül. Hát hízókúra + sport. De nem egyszerű. Én is bármit teszek, 1 deka sem jön rám. Sport azért kell, hogy ne a hasadra menjenek a kilók. Enni bármit, bármennyit, bármikor.


Arányaid?


Mitől fogytál? Ha rájössz, és megszünteted az okot, az is segíthet.

10. Domianyu (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. júl. 31. 20:59
Én is kérek, ha van még. ;)
2011. júl. 31. 20:59

Bocsi, segíteni én sem tudok, csak csatlakozni a klubhoz.

Sajnos én sem tudok hízni. Pedig annyira szeretnék már!

Nekem azt mondták tegyem le a cigit és akkor menni fog. Igaz van olyan ismerősöm, akinek így sem ment. Fogalmam sincs mi lehet a megoldás. :(

2011. júl. 31. 20:58

izé,

Bnedora, te küldd!

:-)

bocsi, fáradt vagyok:-(

7. Macskanita (válaszként erre: 5. - Ac5ad45a2c)
2011. júl. 31. 20:58

hát...42 kiló vagyok vasággyal...és nem tudok hízni:-(((((

Arika, gyorsan küldd azt a 10 kilót!!!:-)

2011. júl. 31. 20:52
Én szívesen átadok nektek fejenként 10-10 kg-t:-DDD
5. ac5ad45a2c (válaszként erre: 4. - Macskanita)
2011. júl. 31. 20:51
Mondjuk Nem hittem volna bocsi hogy ezt mondom hogy van aki hasonlo helyzetben van kb mind én :) Ennek picit örülök h nem vagyok egyedül! :) Remélem ezzel senkiet nem bánottam meg! :)
4. Macskanita (válaszként erre: 3. - Ac5ad45a2c)
2011. júl. 31. 20:50
erre én is kíváncsi volnék, ha van módszer, mert mintha rólam írtál volna...dettó
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook