Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet elhelyezkedni szociális gondozó és szervezőként, vagy szociális gondozó és ápolóként. fórum

Hogyan lehet elhelyezkedni szociális gondozó és szervezőként, vagy szociális gondozó és ápolóként. (beszélgetős fórum)

7. Abby
2012. okt. 11. 12:25
Családsegítő intézetnél próbát tehetsz! Több városban idősgondozás valamint értelmi fogyatékosok nappali ellátása is a hatáskörükbe tartozik!
6. Annaki (válaszként erre: 1. - Aranyalma41)
2010. jún. 17. 10:35

Mindkettővel tudsz dolgozni házigondozóként, idősotthonokban, fogyatékosok, szenvedélybetegek, pszichiátriai betegek számára fenntartott intézetekben...

A szoc.gond. és szervező szerintem jobb, mert magasabb szintű végzettséget ad, mint a gondozó és ápoló, és ezáltal magasabb pozícióban is el tudsz helyezkedni. (Pl. idősotthonban foglalkoztató nővér vagy hasonló munkakör.) Nekem is ez a szakmám. :)

2010. jún. 17. 09:47
Szociálpedagógia szakos diplomával keresek munkát, Veszprém megyében. Ha valakinek van tippje, szívesen várom. Köszike
4. kisnejulcsi (válaszként erre: 1. - Aranyalma41)
2010. jún. 17. 09:24
A lányom az Ő kordinátoruk ha komolyan érdekel el is tud helyezni ,írj priviben segítünk :))))
3. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Aranyalma41)
2010. jún. 17. 09:18
Szia! Nekem anyukám szociális gondozó egy idősek otthonában. Nem volt semmi képzettsége, csupán a dédnagymamámat ápolta itthon több évig, gondolom ez szakmai tapasztalatnak számított. Azóta elvégzett egy felsőfokú szakképzést, és most végzi az egyetemet (szociális munka) így 54évesen :-) nehéz munka, de hálásak, akikért dolgozik.
2010. jún. 17. 08:40
Pl. házigondozóként, idősek alapszolgáltatási központjában, bentlakásos idősek otthonában....ilyen helyeken
2010. jún. 17. 08:37
Manapság annyi ehhez hasonló képzés van. Ide várom mindenki véleményét, esetleg tapasztaéatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook