Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. febr. 22. 12:21
Nem marja szét a gyomrodat az almaecet ?
524. Nadi74 (válaszként erre: 523. - Reni84ke)
2012. febr. 22. 12:13

Szia!

Igen, nyugodtan elkzdheted. Az arányokat tudod és hányszor igyad?

Sok sikert!

2012. febr. 21. 21:42
Sziasztok! Én még új vagyok ezen a fórumon,és olvasgatva a hozzászólásaitokat megtetszett ez az almaecet kúra. Kb. 6 hete nem szoptatom a 16 hónapos babámat,és ideje lenne leadni a felszedett 15kg-ot. Írtátok,hogy csökkenti az étvágyat, de igazság szerint mióta nem szopizunk,amúgy sincs étvágyam végre. Nem nagyon eszek szénhidrátot,és nem vacsizok,max. egy jogi. Tornázni a térdem miatt nem szabad. Szerintetek érdemes inni az almaecetet,ha enélkül sem nagyon eszem? Vagy segítene a kilók megindulásában? Köszi a választ,további kitartást mindenkinek!:-)
522. Nadi74 (válaszként erre: 521. - Esély22)
2012. febr. 17. 12:13

Köszönöm :o)

Igen sokat pisilsz, mert vízhajtó is és sok folyadékot kell inni. Viszont kell egy hét, hogy az almaecet elkezdjen dolgozni és utánna beindul. Havi 1-2-3 kg -nál ne akarj többet fogyni 1 hónap alatt.

További sok sikert.

2012. febr. 17. 10:41

Én is Gratulálok a kisfiadhoz!:)

Valamicskét észre vehetö a ruháimon a fogyás,meg sokkal jobban érzem magam.Sokam megdicsérnek.Centikben is van már változás.Én most januárban 100kg-val kezdtem a diétát,szülés ota ennyi voltam,semmilyen diéta nem segitett.De most csak fehérjét eszem és igy sikerült a 8kg.

Azt vettem észre az almaecettöl nagyon sokat pisilek :) Meg sokkal többet is iszom :)

520. Nadi74 (válaszként erre: 519. - Esély22)
2012. febr. 16. 21:21

Gratulálok a kislányodhoz! Novemberben volt 2 éves a kisfiam. Terhesség elött 110 kg felett voltam és mikor megszületett a fiam 100kg alá ment a súlyom(terhességi fogyásom volt nagyon ritka :o) és egy év alatt szépen felszaporodtak a kilók, lassan közelitek a szüléskor mért súlyomhoz.

Ha javasolhatom vacsi után idmeg a koktélt és 1 hónapig ne állj mérlegre.

A 8 kg után volt változás a ruhatáradban?

Nálam diéta nélkül 1 számmal kisebb ruhákat tudtam felvenni. Én mindent ettem szalonnát, csokit, tésztát és láss csodát mégis fogytam.:o)

1-2 hónapig csak igyál napi egyet és ha nem megy a hasad, akkor növeld az adagodat ebédnél 2dl/1 teáskanál koktélal, ezt is igyad 1-2 hónapig, ha minden rendben, akkor mehet ebéd és vacsora után a 3dl/1 evőkanál így fokozatosan szoktatod a szervezetedet hozzá és nem hirtelen sokkolod a gyomrodat. És egyél rendesen. Régen én is diétáztam és nem fogytam egy dekát sem és a nagynéném azt mondta kezdjek el rendesen enni és akkor fogyni fogok és tényleg, de az nem volt hosszú távú fogyókura. Idáig ez vált be a legjobban. Fejleményekről vagy valami kérdésed van írj nyugodtan.

519. esély22 (válaszként erre: 518. - Nadi74)
2012. febr. 16. 19:32

Rendben,akkor étkezés után fogom inni! Sajnos engem nem hajtott még meg.Pedig nagyon sok csipős paprikát is iszok hátha de semmi sajna,bár nem is eszem sokat tehát akkor mitöl is lenne .....:D

Nekem a böröm igy is elég csúnya,17 hónappal ezelött született meg a kislányom 5,5 kg-val,ugyhogy ezen már csak a plasztikai sebész tud segiteni,amire soha nem lesz pénzem :) De nem is érdekell csak az a lényeg,hogy Ö itt van velünk :D

És most azért szeretnék lefogyni,hogy a következö terhességemmel minden rendben legyen.

Neked van gyermeked?

518. Nadi74 (válaszként erre: 517. - Esély22)
2012. febr. 16. 16:54

Mindenki szervezete más. Nálam az egyszeri ivással is 1 hónapig tisztitott és méregtelenitett (vagy is ment a hasam naponta többször is, ami normál is volt). Én is feltettem az ismerősömnek ezt a kérdést, hogy étkezés elött vagy után igyam meg és azt mondta, hogy étkezés után, mert amit megedtél nem hagyja lerakódni. Probáld ki úgy is, hogy étkezés után rögtön megiszod és 1/2 óráig semmi. Én napi 1x ittam, vacsi után és ennyi mennyiségtől is fogytam. Most már délben is megmerem inni a második adagomat.

De mindenki maga dönti el,hogy issza meg. Nekem igy vált be és nem is okozott semmilyen problémát. Közel 1 éve iszom és még én is 20 kg-tól szeretnék megszabadulni.Az almaecettel könnyű is lesz.:o) Mivel lassan fogytam nem látszik a bőrömön a változás. Téli időszak a legnehezebb, de jön a tavasz és a sok zöldség és gyümölcs, és akkor egy kicsit könnyebb lesz. :o)

2012. febr. 16. 14:52

Pandangel!

Sok sikert neked is!Várjuk a beszámolót!!!:)


Lehet,hogy akkor sok a 4-szeri ivás?:( Huuu...akkor most hogyan csináljam?

És én mindig kajcsi elött nah akkor az sem jó!

516. Nadi74 (válaszként erre: 514. - Esély22)
2012. febr. 16. 09:23
3dl/1 evőkanál koktéllal és vacsora után közvetlen és 1/2 óráig semmi folyadék és étel. Több hónapig csak vacsi után ittam,de annak is meg volt a hatása.Utána jött ebéd után 2dl/1tk koktél. Nekem azt tanálcsolta a barátnőm, hogy fokozatosan nőveljem az adagot. Sajnos van egy hátulütője az almaecetnek,hogy ha sokat iszol belőle, mert csakúgy potyognak le a kilók rólad és még többet iszol belőle,hogy még több menjen le a kilókból, de ennek az a hátul ütője, hogy sok olyan bélflóra távozik a belekből,hogy nem lesz védekező funkciója és baj lesz. Csak óvatosan!(A barátnőm korházba került miatta, mert többet ivott a keleténél). Ha havonta 1-2 kg lepotyog az egészséges. A sok kilót se 3 hónap alatt szedted fel. :o)(Én se! :o) ) Kitartás!
2012. febr. 15. 20:39

Sziasztok! Én is ma kezdtem el az ecetkoktélozást! :):) 2010 nyarán már iszogattam viszonylag rendszeresen,de bárhogy erőltetem az agyam, nem emlékszem,hogy kifejezetten annak a hatása volt-e az,hogy néhány kilót ledobtam (5-6k g-t) így a 170 cm-hez 62 kg társult és állati formában voltam,vagy szimplán a nyári pörgés miatt. De szerintem igenis az almaecetnek is köszönhettem! Emellett az agykontrollra esküszöm! Meg peeeeerszee-igen a sport is, de na, ki lusta, ki nem ér rá, ki nem tud vmi miatt..:) (én pl vállficam miatt vissza kell,hogy fogjam az edzést jóideig,pedig egész életemben sportoltam -.- ) Fogjunk hát össze almaecettel a zsír ellen! :D Nagynagy kitartást mindenkinek és hamarosan jelentkezem,hogy mit tapasztalok! :)

(egyébként 69-ről kb 63-64 kilóra szeretnék redukálódni..:) )

2012. febr. 15. 20:20
3dl vizhez egy evőkanál almaecet.Egy nap 4-szer iszom,3-szor eszem és az utolsót lefekvés elött.Te hogy iszod?És minden nap kajcsi elött iszom 15 percel.Szerinted jól csinálom??:D
513. Nadi74 (válaszként erre: 512. - Esély22)
2012. febr. 15. 10:55

Gratulálok a 8kg-hoz. :o)

Szerintem mind a kettő jó. Almaecetet hányszor iszol 1 nap és milyen arányban?

512. esély22 (válaszként erre: 511. - Nadi74)
2012. febr. 15. 07:59

Köszönöm szépen! Nagyon boldog vagyok,hogy már lement 8kg,most nagyon benne vagyok a diétába meg az almaecetbe :) Minden este krémezem magam ilyen feszesitös zsirégetös krémmel,szerinted ez elég? :)

Vagy inkább testápoloval?:)

511. Nadi74 (válaszként erre: 510. - Esély22)
2012. febr. 14. 19:52

Szia!

:o) Kitartást, megéri inni az almaecetet,de krémezd a bőröd,mert úgy kevésbé fog a bőrödön meglátszódni a fogyás.A lassú fogyás a legjobb. Én is sok félét kiprobáltam, ami még bejött az az agykontrol, azzal 13 kg fogytam. Sok sikert a továbbiakban.

510. esély22 (válaszként erre: 509. - Nadi74)
2012. febr. 14. 19:34

Szia!

Én még vagy 30-at szeretnék fogyni!Diétázom és kicsit tornázom,és elkezdtem az almaecetet:)


Gratulálok a 10 kg leadáshoz!!:)

509. Nadi74 (válaszként erre: 508. - Esély22)
2012. febr. 13. 22:19

Szia! Én nem diétáztam mindent ettem és 8hó alatt adtam le 10kg.Azóta nem is jött vissza 1kg sem,de lehet, hogy ha diétáznék több ment volna le. :o)

Mennyit szeretnél még fogyni?

508. esély22 (válaszként erre: 507. - Nadi74)
2012. febr. 13. 17:35

Köszönöm szépen!

Mennyit fogytál töle?

507. Nadi74 (válaszként erre: 506. - Esély22)
2012. febr. 11. 20:30

Szia!

Én a "Chef" márkájú almaecetet szoktam venni, nekem az vált be.

2012. febr. 10. 11:49

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem el inni az almaecetet.Január 2-a ota diétázom igy már lement 7kg de az anyagcserém lelassult és ezt ajánlották mellé.

Szeretném megkérdezni mindegy milyen márkájú almaecetet veszek? Vagy egy bizonyos használ csak?

505. Nadi74
2012. febr. 4. 14:05
Sziasztok! Lassan 1 éve iszom az almaecetet és nekem csak jó tapasztalatom van. :o)Viszont én teljesen máskép fogyasztom mint itt sokan mások. Barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki, hátrányom nem lesz, max lefogyok. Jó példa volt számomra, mert ő a szemem látára fogyott le. (együtt dolgoztunk)Elkezdtem 3dl/1evőkanál koktéllal és vacsora után közvetlen és 1/2 óráig semmi folyadék és étel. 1 hónapig nem volt szabad ráálni a mérlegre, mert elvette volna a kedvemet. Az étvágyamat csökkentette, az energiám nőt nem voltam fáradékony. Mostanra közel -10kg fogytam. Most növeltem az adagomat ebéd után is iszok 2dl/1 teáskanál koktélt. És az a jó, hogy ez idő alatt mindent ettem és nem tornáztam csak annyit, hogy a kisfiam után rohangáltam. :o) Mindenkinek kitartást aki most kezdi el. Azt a pár kilót se 1 hónap alatt szedtük fel. :o)
504. Borzimorzi (válaszként erre: 439. - 8aa826ff89)
2012. febr. 2. 14:31

Szia ! Én egy hete kezdtem az almaecet kúrát, igaz a szénhidrát bevitelt is minimalizáltam, de hirtelen 2 kg-mal könnyebb lettem. Valószinűleg az év végi ünnepek alatt szedtem fel.

Van egy ismerősöm, aki egy év leforgása alatt almaecet diétával 25 kg-tól szabadult meg úgy, hogy kenyeret,tésztát,krumplit,rizst ezen idő alatt egyáltalán nem fogyasztott.

503. migerben (válaszként erre: 492. - Kumi123)
2012. jan. 13. 09:22
hogy haladsz?
2012. jan. 12. 10:53

Egy hét alatt semmit nem fogytam (tudom, sokan írták, hogy türelem...), de mindegy, most áttérem az atkins diétára, emellett reggel és este fogom inni az almaecetet. Vajon mennyi lehet a C vitamin tartalma?

Én mikor C vitamint szedek, akkor evés után két óra sem telik el, már éhes vagyok, és hamar annyira, hogy tényleg ennem kell. Kiderült, az aszkorbinsav miatt. Ezért nem is szedek külön C vitamint.

Tényleg egyén függő minden.

501. cel
2012. jan. 12. 09:25

Nyilván nem vagyunk egyformák, így az almaecet hatása sem ugyan az. Magam részéről nem szoktam erőltetni a fogyasztását, ha nem kívánom, nem iszom, de nyári időszakban csak is hűtött almaecetes vizet iszom. Nem nőtt meg tőle az étvágyam és amitől tartottam, hogy a gyomrom fog égni, fájni, az sem következett be.

Az alma ecet hatása nem ugyan az mint a sima eceté. Az alma tartalom adja a lényegének nagy részét.

500. lupidoo
2012. jan. 11. 22:46
El sem merem képzelni ha 1 hónapig innám mennyire nőne meg az étvágyam és mennyit híznék tőle.
499. lupidoo (válaszként erre: 498. - 70327ac3e2)
2012. jan. 11. 22:43
Nekem inkább a 20 %-os ecet lenne a durva. Emlékszem terhesség alatt elég sokszor kívántam az ecetet és ittam is pár nyeletet magában. Nálam csak fél kilók ugráltak ez a másfél egy kicsit már sok. Nekem az a gondom, hogy ez a másfél-két kiló könnyen feljön, de elég nehezen megy le (persze mint sok mindenki másnak). Én 3-4 kilót szerettem volna lefaragni magamból, ami így 5-6-ra változott. Viszont ahogy abbahagytam az almaecet ivását kezd alább hagyni az étvágyam is szerencsére. Valami más fogyózás után kell néznem.
498. 70327ac3e2 (válaszként erre: 497. - Lupidoo)
2012. jan. 11. 14:37

10%-os étkezési ecetet? Az durván hangzik. :)

Furcsa, de nekem se csökkenti az étvágyam. És én is éhesebb vagyok szerintem, állandóan ennék (pedig nekem egy étkezés nem két evőkanálnyi mennyiségből áll).

Másfél kiló azért könnyen "ugrál", ha előző nap sokat ettél, reggel simán mutat 1 kg-mal is többet.

Meg állítólag el kell telnie elég sok időnek, hogy beinduljon a fogyás. Valaki egy hónapot írt, ha jól emlékszem.

497. lupidoo
2012. jan. 11. 13:29

Sziasztok !

Leírnám a saját tapasztalatomat, ami elég egyedi.

Én szombaton kezdtem el a kúrát és csak reggel ittam, de ez is meghajtott eléggé még másnap reggel is, viszont a reggelimhez sima 10 %-os étkezési ecetet ettem. Lehet a kettő együttes hatása volt ilyen eredménnyel nálam. Vasárnap már napi 3-szor ittam étkezés előtt és hétfőn is, de már nem volt meg a tisztító hatása, sőt szinte az ellenkezője történt, elmaradt a szokásos időben történő nagy wc-zésem. Ezen a két nap eléggé megnőtt az étvágyam folyamatosan éhesnek éreztem magam, sikerült is másfél kilót felszednem, ezért én inkább abbahagytam ezt a fajta fogyókúrát. Remélem másnak nem lesznek ilyen tapasztalatai ! Szörnyű, hogy fogyni szeretnél és e helyett még plussz kilókat szed fel az ember !

2012. jan. 9. 14:59

Van itt olyan is, aki régebben írt ide, és csinálta ez a diétát?

Eltelt elég sok idő, ha esetleg most leírnátok a tapasztalataitokat, az szerintem sokat segítene azoknak, akiknek ez az egész új.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook