Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. okt. 27. 12:40
Ittam 2 hónapig, de sajnos nekem semmilyen hatást nem eredményezett.
2012. okt. 27. 12:31
Bocs nem dobta ki,hogy van már egy fórum.
2012. okt. 27. 12:25
Próbálta már valaki?Érdemes belekezdeni?
2012. okt. 27. 12:24
Almaecet fogyókúra tapasztalatok
2012. szept. 24. 14:15
Régebben én is próbálkoztam az almaecettel, egy dekát se fogytam vele.Más módszerrel sikerült aztán lefogynom, és még jól is érzem magam, nem kell koplalnom.
580. nyuszibaba (válaszként erre: 579. - Eperke000)
2012. szept. 19. 07:32

szia. nincs hashajtó hatása, én napi 2 szer iszom kaja előtt fél órával, de még semmit se fogytam tőle :-)

állítólag 1 hónap után kezd el "hatni", előtte nem szabad fogyást várni. De olvastam hogy méregtelenítésre is jó, úgyhogy úgy gondoltam 3 hónapig iszom, ha fogyok tőle, fogyok, ha nem nem.

Amúgy én iszok kaja után Naturland fogyi teát, de ettől sincs hasmenés.

1 evőkanál víz + 2dl vízzel iszom. Ja, és csak hideg víz jó nekem, ha csapvízzel iszom, hányingerem lesz tőle. :-)

2012. szept. 18. 19:21
Sziasztok!Ki szeretném én is próbálni az alma ecetet,csak nem igazán merem,mert félek,hogy hashajtó hatása van,ami elég kellemetlen volna! Ti mit tapasztaltatok tőle ? Volt valami kellemetlen mellékhatása ?
578. mánia (válaszként erre: 562. - Tody2121)
2012. szept. 5. 22:25

Szia!


Én azt lastam, hogy nincs időkorláthoz kötve. Élettanilag pedig egy csomó pozítív dolgot írtak róla. Keresőben keress rá az almaecetre sok mindet lehet róla olvasni.

577. Rozália (válaszként erre: 574. - OGGY79)
2012. szept. 4. 08:27
Igen, 5 %-os. Chef márkájú (ez fontos), mert az biológiai erjesztésű, nem műecet!
2012. szept. 3. 21:50
igen
575. nyuszibaba (válaszként erre: 574. - OGGY79)
2012. aug. 30. 07:38
én igen.
574. OGGY79
2012. aug. 29. 16:20

Sziasztok!

5%os almaecet-et isztok?

573. sokimm (válaszként erre: 572. - Nyuszibaba)
2012. aug. 28. 07:36
Köszönöm a választ! :) Akkor nem aggódom, és nem "siettetem" a dolgot... :)
572. nyuszibaba (válaszként erre: 571. - Sokimm)
2012. aug. 28. 07:24

szia. én 1 hete iszom, semmi mellékhatása nincs eddig. A gyomrom elég érzékeny a savas dolgokra, de mint az egyik lenti hozzászóló is írta, nem savasít, hanem lugosít. az emberek nagy többsége azért nem tud fogyni mert a szervezete túl savas, el van savasodva. Ha ez a folyamat megszűnik, beindul a fogyás is lassan.

Almaecet ivásától 1 hónapig semmi eredményt nem szabad elvárni, mert azt olvastam, hogy 1 hónapig méregtelenít, utána indulhat be a fogyás. Persze melletet diéta sose árt..

571. sokimm
2012. aug. 27. 14:36

Aug. 7. napjától kezdtem el egy komoly diétát, és napi szinten rendszeresen mozgok, amivel szemmel látható eredményt értem el. (majd képeket teszek fel, ha úgy alakul az életem. :) )

Az almaecetet csak ma kezdtem el beletenni a fogyókúrámba. Van valami kimondott "mellékhatása", ami csak az almaecetre vonatkozik? (gyomorémejgés, szájszárazszág, fogak sárgulása, vagy bármi más? :) )


(napi 3x 1 kanálnyit, egy pohár vízben, kaja előtt)

570. Rozália (válaszként erre: 565. - Gumicsirke)
2012. aug. 25. 16:35

A gyomrot nem igazán teheti tönkre, ugyanis a többi ecettel ellentétben az almaecet lúgosít, nem savasít.

Én másfél év alatt fogytam 22 kg-ot, tornászni nem tornásztam, almaecetet ittam - és azóta is -, nem csak időnként és szénhidrát szegény diétát tartok.

2012. aug. 22. 07:39
Én is a Bio Chef-et vettem, ezek szerint ez semmit se ér? Használt valakinek?
2012. aug. 22. 07:25

Sziasztok! Én ma kezdem el az almaecetes kúrát, kíváncsi leszek. 5 kiló a cél. mellette diétázok és tornázok.

Kezdi ma valaki?

2012. aug. 18. 22:08
Nem szeretnék drasztikusan fogyni csak 2-3 kilót de azt minél hamarabb. Egészségesen táplálkozom , de sajnos alig van időm mozgásra. Az almaecet tényleg segít?
2012. júl. 5. 10:00

Sziasztok!

Én még csak pár napja iszom, nincs túl sok tapasztalatom de én mentát teszek bele, így nem érezni annyira az ízét (ami nekem borzasztó:D) és frissítőbb is:) Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a módszert!

2012. jún. 8. 22:32

Sziasztok!


Én is kísérleteztem vele, nekem a chef féle van..igazából lehet, hogy nem volt türelmem kivárni, hogy hasson, mert mindig iszok belőle 1-2-szer, aztán hetekig nem..most lehet, hogy újra megpróbálom, bár fura, hogy valaki vagy nagyon dicséri, vagy írja, hogy tönkretette a gyomrát..fura:s

564. Katka39
2012. jún. 5. 07:17

Jobb ha tisztán isszuk,bár egészséges a méz is.

A spárból vettem a biológiai erjesztésű (Burgecet)ez is rá van írva,1literes almaecetet.

Hasonló a flakon mint az étolajé.

Árban nagyon jó-400ft körül van,nekem bevált.

Amióta iszogatom azóta nem ég a gyomrom,hihetetlen jól érzem magam tőle.

A lassú anyagcserém ellenére is fogyogatok 'esik össze a dunna'rajtam:))

2012. máj. 22. 18:46
Van aki mézzel, van aki méz nélkül ajánlja az almaecetet? Ha fogyni akarok akkor lehet mézet tenni bele a reggeli adagba? Délben és este pedig sima almaecet magában
2012. máj. 22. 17:37

Sziasztok!

-Nagyon sok helyen olvastam, hogy rendszeres fogyasztáshoz CSAK a bio almaecet ajánlott.

Nekem Chef márkájú van, ezt iszon napi 3x.

Milyen bio almaecet javasolt? Nézegettem az árakat, 1500Ft-ért is lehet kapni 750ml-t.

A Bio Demeter Almaecetet ajánlották nagyon, csak nagyon drága.


Valóban hosszú távon, éveken keresztül inkább a bio-t érdemes fogyasztani?


A sima Chef ér egyáltalán valamit?



-Aztán nem találtam arról semmit, hogy meddig fogyasztható az almaecet?

Mondjuk ha egész életemben fogyasztani akarom az káros-e ha bírja a gyomrom és jól érzem tőle magam?

Hallottam már olyat, aki 10-20éve napi szinten fogyasztja hogy megtartsa egészségét.



Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv. Tamás

561. jagusia (válaszként erre: 556. - Judit1960)
2012. máj. 10. 11:23

Szia Judit !

A fogyókúrát az almaecettel ez év február 21 én kezdtem 87.5 kg -al. A mai mérlegelésnél 79 kg vagyok. lentebb már írtam, hogyan használom az almaecetet és milyen hatásait érzem. Igaz, kevesebbet is eszem, cukrot, lisztet, pékárút, tésztát, cukrozott üdítőt nem fogyasztok. Rájöttem, hogy ezek nélkül lehet élni. A hab a tortán az, hogy amióta ezt az életmódot folytatom, megszűnt a korábban mindennapos refluxom. Hogy ez az almaecetnek vagy az életmód váltásnak köszönhető azt nem tudom, lehet mindkettőnek.

Alvási zavar : 53 éves vagyok, egy éve túl a mindennapjaimat megkeserítő klimaxon. Alvászavarom pont így volt, mint Neked. Őszintén bevallom, hogy gyógyszert szedtem (két x is van benne, nem merem leírni a nevét). És sajnos szükség is van rá, mert az idegállapotot teljesen szétcincálja a klimax. Elviselhetetlen voltam, ideges, feszült, tehát hülye. Legalább két év mire kijössz belőle, Muszály valamilyen szert használni, mert a környezet nem toleráns velünk. Volt egy másik gyógyszer, azt is két évig szedtem. nem is gyógyszer, csak gyógyhatású készítmény, recept nékül lehet venni a patikában, ennek sem írom le a nevét, de poloskavész van benne, így kérd a patikában.

remélem tudtam segíteni, kitartást kivánok.

560. Katka39
2012. máj. 8. 08:25

sziasztok,Bemásoltam néhány sort az almaecetről,nemrég kezdtem a fogyózást és hihetetlen mennyire kedvező hatásokkal rendelkezik.

Mivel nagyon lassú az anyagcserém így 2hét kellett ahhoz h beinduljon rendesen az anyagcserém és a gyomrom nem ég ami azelőtt mindennapos volt.

Elevenebb vagyok és fogytam 2kg-ot az mellett hogy ugyanúgy eszem mint azelőtt csak kevesebbet,nem is kívánok többet.

Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra,szeretem olvasni a sok pozitív hozzászólást,végre nem kell több ezret kiadni a fogyózás érdekében,amit már nem is tehetnék meg.

Szép napot,eredményes fogyózást kívánok Mindenkinek!

559. Katka39
2012. máj. 8. 08:18

Az almaecet hatása - Természetes zsírégető hatás

• Az almaecet gyorsítja az anyagcserét, így a fogyáson kívül javítja mind a fizikai (vérkeringés, végtagok vérellátottsága), mind a szellemi állapotot (koncentráció, szellemi vitalitás).


• Serkenti az emésztést, és részt vesz a szervezet zsírbontó folyamataiban.


• Baktériumölő hatása tisztítja a szervezetet, amitől egészségesebb lesz a bőrünk, hajunk.


• Felélénkíti a sejtlégzést, és csökkenti az idő előtti öregedési tüneteket.


.

• Elpusztítja a bélfalon lévő baktériumokat, amelyek emésztési zavarokat, felfúvódást vagy székrekedést okozhatnak.


Az étkezés előtt fogyasztott almaecet érezhetően csökkenti az étvágyat. E mellett az almaecet fontos ásványi anyagokkal látja el a szervezetet, és hosszú távon folyamatos súlyvesztést biztosít.


Az almaecet fogyókúra elkezdésénél érdemes odafigyelni arra, hogy milyen almaecetet használunk. Az almaecet legtisztább forrása bioboltokban kapható. A bio-almaecet nemcsak egészségesebb, de íze is sokkal kellemesebb, mint a sima almaeceté.


Az almaecet diéta lehet pár napos, több hetes vagy akár több hónapos is. Érdemes néhány napos almaecet kúrával kezdeni, hogy szervezeted jobban hozzászokjon a változáshoz.



Almaecet fogyókúra: Tegyél egy evőkanál almaecetet egy pohár vízbe. Igyál egy pohár almaecetes vizet reggel (éhgyomorra) és délben (étkezés előtt kb. 15 perccel), valamint este (lefekvés előtt).



Az almaecetet tiszta vízbe keverve fogyaszd, és ne használj hozzá semmilyen édesítőt!


Ha az almaecet fogyókúra alatt jobban oda tudsz figyelni az étkezésedre és a testmozgásra is, az eredmény még látványosabb lesz!


Almaecet kapszula

Mivel előfordulhat, hogy valaki nem szívesen iszik almaecetes vizet, az almaecet diéta almaecet kapszula formában is megoldható. Noha az almaecet kapszula költségesebb megoldás, s nem is annyira hatékony, sokak számára mégis kellemesebbé és egyszerűbbé teszi az almaecet alkalmazását.

558. repcica
2012. máj. 5. 14:30

Sziasztok!!! Megint én :)

Szerintetek melyik hatásosabb a fogyókúrára?

Káposztaleves kapszula vagy

Bánó féle Almaecet por kapszula ?

557. repcica
2012. máj. 5. 08:46

Sziasztok!!!

Láttam egy 60Db-os Bánó féle almaecetet port kapszulaként. Szerintetek mennyire hatásos?Hogyan kell szedni? :)

2012. máj. 1. 11:40

Sziasztok! Én 52 éves vagyok, a klimax közepén:-)

Eddig nagyon könnyen le tudtam fogyni, de most nem akar sikerülni. Kipróbálom ezt az almaecetes kúrát is, de nem tudok dönteni, hogy hogyan kell. Visszaolvasva van aki evés elött issza 15 perccel, van aki utánna. Most akkor hogy kell::-)

164 magas 63 kg vagyok. 3-5 kg-ot szeretnék fogyni. Ja és az alvásra tudtok ötletet adni? Gyorsan elalszom 10 óra felé, de éjfél felé felébredek és csak forgolódom. Ez is a klimax mellékhatása:-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook