Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet kánikulában fogyni? fórum

Hogyan lehet kánikulában fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
87. Mezei Virág (válaszként erre: 86. - 123e772adb)
2015. szept. 30. 17:52

ja! Gyalog, meg úszva!

Tuti a fogyás! :)

2015. szept. 30. 15:38
Ki kell menni Floridába! :)
85. loch ness (válaszként erre: 84. - Kilimcs)
2015. szept. 30. 15:03
:)
84. Kilimcs (válaszként erre: 83. - Loch ness)
2015. szept. 30. 10:07
hajrá! :) És látod, megy ez ;) szépen le fog csúszni amennyi kell, ha tartod az egészséges életmódodat .
2015. szept. 30. 09:54
Még egyszer utólag is köszönöm a hozzászólásokat. Sokat segítettetek, mert végre leesett, hogy mindenképpen mozogni kell a rendes fogyáshoz. Most már elkezdtem a fogyózást, vígan megy így, hogy végre emberi az időjárás, és már négy mínusz kilónál tartok. És igyekszem mozogni - minden nap még nem sikerült, de rajta vagyok.
2015. aug. 14. 09:58
Itt ma pl kicsit huvosebb van. Erezni a valtozast ;) par nap es lemegy 28-30 korulre. Es lehet este bicozni kocogni stbvagy hetvegen nagyot kirandulni valami hegyesebb terepen. Azt meg egyedul se kell :) lehet baratokkal dumalni kozben .
81. 388b941089 (válaszként erre: 80. - Loch ness)
2015. aug. 14. 09:57
Ok, pacsi ;) :P
80. loch ness (válaszként erre: 79. - 388b941089)
2015. aug. 14. 09:31
Más ellen se irányuljon. Békésen és segítő szándékkal osztogattuk egymásnak a tanácsokat, még a kritikákat is, legyen ezután is úgy.
79. 388b941089 (válaszként erre: 77. - Loch ness)
2015. aug. 14. 08:56
Bocsánat, nem ellened irányult. :) :*
78. 388b941089 (válaszként erre: 76. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 08:56

Ha észrevetted volna nem én ültem a gép előtt egész délután, este és reggel, sőt, nem is én indítottam fórumot a témában. Picit mással volt elfoglalva. :P

Arról pedig én nem tehetek, h nyomaszt a lelkiismeret amiatt, h lusta vagy edzeni, én csak a szemedbe mondom, ami felhergel téged.


Egyébként pedig a stílus, amiben írsz, eléggé nyálas és stílustalan.

2015. aug. 13. 22:47
Vanessza, megkérlek, hogy ne arra használd a topikomat, hogy szétoffolod a piszkálódásoddal. Nem azért nyitottam. A fórumban feltett kérdésre várok ötleteket és véleményeket, kulturált stílusban. Köszönöm.
76. Kilimcs (válaszként erre: 75. - 388b941089)
2015. aug. 13. 20:52

komolyan, te az én hőgutámra yúrsz vagy mi? :D :D :D


amúgy meg minek kéne edzenem?? itt kukkolsz, és zavar a látványom vagy micsoda? :D :D


kész... ritka troll vagy cicuska...

75. 388b941089 (válaszként erre: 74. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 18:41
Megtisztelo h forumot is inditottal errol, de inkabb edzened kellene forumozgatas helyett, de koszi a reklamot mindenestre ;)
74. Kilimcs (válaszként erre: 73. - 388b941089)
2015. aug. 13. 16:54

te rámkattantál cicus?? nem én nyitottam a topikot ;)


és már miért ne irogassak? (amúgy én pl hétvégén úszni voltam vasárnap.. de ez topikfüggetlen, mert én épp nem szándékozom fogyni...)


ki kért a toleranciádból? ha nem tolerálod az ylet, akor olvastad a topikcímet, minek jöttél? bezzegelni?? :D


és mégegyszer, az hogy nem akar valaki fittnessmodel külsőt mindennapra, az nem kifogás. Lehet neked szükséged van rá, másnak meg elég ha egészséges ;)

73. 388b941089 (válaszként erre: 68. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 16:22

Ne ide irogass es nyiss arrol forumot h hogyan tudnal mozogni a melegben, hanem menj mondjuk uszni, vagy menj legkondicionalt terembe edzeni! Rengeteg lehetoseg van, es persze altalatok gyartott rengeteg kifogas is.

Azzal aki csak kifogast keres es rinyal, egy fikarcnyi toleranciat nem vagyok hajlando mutatni.

72. loch ness (válaszként erre: 59. - Nikice)
2015. aug. 13. 16:13

Kösz szépen a jó kívánságot, neked is viszont!


És köszönöm mindenkinek, aki építő jelleggel és jóindulatúan adott tanácsot!

71. Kilimcs (válaszként erre: 69. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 13. 14:20
szóval: nem próbálom ki!! ez nem az én topikom. próbáld ki te az este 11 kor 12 kmet. hidd e nagyon jó! na? vagy vidd a ygerkeid, ha vannak magaddal, és bicótzatok. ne mások kifogásait figyeld, mozdulj meg! (na jól levettem a stilust?? nevetséges már... ismerjük egymást, hogy ennyire törődsz a nickem mögé képzelt valakivel??)
70. Kilimcs (válaszként erre: 69. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 13. 14:18

el. mondom nem magamról írtam azt a 42 es hszt :)

(sőt, megyek őgy kocogni, hogy mondjuk jön velem a fiam bicóval. egy 8-10 km már simán belefér neki) vagy simán nekiállok itthon ugrálni velük. nem egy hivatalos fittnesféle, de mozgás, ás működik. csakhogy ez a topik nem erre volt kérdés... engem meg nem kell megváltani ;)


"42. Kilimcs 2015-08-12 13:13

ennyi a mozgás a kulcs :) de azért ha vki ülőmunkát végez, plusz nem jár messze dlgozni, az kicsit meg van lőve.. mert akkor el kéne menni külön sportolni, azt meg ebben az időben??? (hjó nekem a sport a szabadtért jelenti.. nyilván edzőteremben lehet)"


erre a hszre hivatkozol, de ebben csak annyi vonatkozik rám, hogy nekem a szabadtér a sport. zt írtam vki értsd valaki, nem én, hanem valaki.... na...:)


örülök, hogy valakit felfrissit a reggeli futás. én reggel alszom. evvan. nekem tök belefér, hogy valaki pacsirta, és korán kel, ettől én még reggel alszom. pont. kinek mire van szüksége. Engem nem frissit a reggeli futás. (mondjuk az is tény nem is 10-15 perceket futok már jó rég.. ill kocogok)

69. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 67. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 13:39

Nem kell kiforgatni a szavaimat, senki se azt mondja hogy 50 fokban a tűző napsütésben sportoljál, írtam is hogy este vagy hajnalban kell az ilyeneket. Reggel egy 10-15 perc futás jobban felfrissít mint akármilyen kávé majd próbáld ki ;)

Ja és nincs egész nyáron kánikula, tedd a szívedre a kezed amikor 30 fok van napon (ez simán vállalható) akkor elmész sportolni?

68. Kilimcs (válaszként erre: 66. - 388b941089)
2015. aug. 13. 13:01

ha azt mondod, semmiféle segítséget nem tudsz, ötleteket nem adsz, akkor minek írsz?? ok te 38 fokban is nyomod.. nyilván neked az életmódod része a fittness iylen szinten. egészségedre. megveregetjük a vállad. most jobb?


sose értettem minek bezzegelni... de egészségedre ;) VAnessza úgy tudom, te annó úgy fogytál le megcsináltad. De ez, hogy topikokba fogyni9vágyóknak azt irogatod be, hogy te akkor is, meg ők nem is akarnak, meg kifogás... ez iszonyat demotiváló, és elég ovodás szint... Inkább írd le a történeted, vagy adj linket a topikindítónak. ne bezzegelj. már bocs. de sokadszor futok ebbe, hogy nulla toleranciával, és nulla segítséggel jelensz ilyen topikokban meg.

67. Kilimcs (válaszként erre: 64. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 13. 12:57

el fog vinni a szívroham, stb... ááááááá ne haragudj, sírjak vagy röhögjek. Akkor egyéb dolgokat: vérképem, rendben van pl? ezt is mond meg légyszi!! :)))


Nyilván elvisz a szivroham, mert nyáron nem megyek ki kocogni vagy görkorizni, vagy bármi a 35 fokban...


taníts már, milyen közös sportot is kéne kinnt a szabadban ebben a kánikulában? :) gyerekekkel... Strandon azért úszunk, vagy az nem elég nyilván. kifogás!!! ááááá :) :)

66. 388b941089 (válaszként erre: 63. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 12:56

Igen feltűnt és akkor is nekiállok.

minek segíteni, nem akar mozogni, csak kifogásokat keres

65. Kilimcs (válaszként erre: 64. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 13. 12:52

te ember, miről beszélsz?? a 42 es hszben nem magamról írtam. csak leírtam, hogy van ilyen.


olvasd a többi hszem is ;) Én kánikulában nem mozgok, ennyi. A husis, meg azt jelenti, hogy nem vagyok épp fittnessmodellszinten szálkás. Ne arra gondolj, amikor valakin van plusz 25 kiló, és közli, ő molett :) jajj, női fórumok :)


szóval, attól mert valaki pl simán lekocogja a 8-10 kmet bármikor nem sík terepen is pl, vagy lebicajozik egy 100 ast per nap, attól még nem lesz hülye, hogy 35 fokban nekiálljon kimenni mert a fittnesőrültek szerint kifogás :)


olyan hozzászólásod van, ami a topikkal foglalkozik. komolyan, engem miért találnak be mindenhol az ilyen mások mondatait kiforgató, máso életében vájkáló nickek??? agyrém...

64. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 62. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 12:47

Ha te jól érzed magad husisan akkor hajrá, csak nekem a 42# hozzászólásodból nagyon úgy tűnt mintha nem éreznéd jól magad, de csak kifogásokat keresel miért nem mozogsz (ülőmunka, közel vagy a munkahelyedhez).

Ha szeretsz a gyerekeiddel lenni és azért nem mozogsz mint mondod akkor miért nem vonod be őket is a sportolásba? Csináljatok ilyen közös programokat, ha kicsik még te is nyugodtan játszatsz és futkározhatsz velük a játszótéren ha nagyobbak simán elmehettek biciklizni vagy valami.

Amúgy gondolj arra hogy a mozgás jó tesz a szívnek minél többet mozogsz annál több időt lehetsz a gyerekeiddel, ha nem mozogsz csak lustálkodsz meg mellette rengeteget eszel, akkor max 60 éves korodra szinte garantáltan el fog vinni a szívroham és nem fogod látni ahogy az unokáid felnőnek.. A te kezedben van a döntés :)

63. Kilimcs (válaszként erre: 61. - 388b941089)
2015. aug. 13. 12:28

gratulálok.. de az feltűnt, hogy most nem 28, hanem 38 van? vagy nem a mostról beszélünk??


esetleg segítség stb a topikindítónak?

62. Kilimcs (válaszként erre: 60. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 13. 12:26

este a gyerekeimmel vagyok, miután befejeztem a melót, hajnalban, meg vessetek meg, de alszom :D


vanessza, hja kifogás ;) tudod az én kifogásom az, hogy épp nem vagyok fitnessmodell: hogy sose akartam az lenni :) ennyi. egészséges vagyok, a külsőmmel sose volt bajom. mire érted a kifogást?? muszáj minden hétköznap olyan formát hoznom, mint amikor rendszeresen jártam kétezer feletti hegyitúrákra? minek? nincs is rá szükségem. És sokan vagyunk így. Persze nyomhatjuk, mint az a fittnesanyu a neten, hogy neked mi a kifogásod. de egyszerűen nem vagyunk egyformák. nem kell mndenkinek szálkás fittnesszintet hozni. Ha neked pl úgy jó, tedd.


kifogás vagy nem én pl nem vagyok mazochista. simán lefutok 10 kmeket, de valahogy 35 fok fölött nincs kedvem hozzá. nem is szorulok rá, nem kerget senki. a krémest meg szeretm. Kifogása annak van, aki mondjuk arról sír, hogy jajj jajj, de rosszul érzem magam, és nem tesz semmit. Ha ok vagy, jó az egészséged, akkor nem kifogás van, csak mások vagyunk.


mondom ezt úgy, hogy már mindkét ygerek után is volt szálkásabb korzsakom. akkor meg olyanom volt. Most meg ilyenem van.


hajnalban meg aludni szeretek:) mindenkinek csak 24 óra a nap.


azért írtam le, én hogy csinálom, mert a topik erről szól, van e még aki ilyen. Én. mozgás nélkül husibb vagyok. ennyi. Akinek nem tetszik ne nézzen :)

61. 388b941089 (válaszként erre: 42. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 11:43

kifogást mindig lehet gyártani

én a 28 fokban is nekiállok

60. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 42. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 11:32
Szerintem este vagy hajnalban amikor már hűvösebb van simán lehet egy fél órát sétálni vagy biciklizni :)
59. Nikice (válaszként erre: 46. - Loch ness)
2015. aug. 12. 18:37
Igen, az az a honlap! Sok sikert, és jó egészséget -ahogy írod :)
58. Kilimcs (válaszként erre: 56. - Loch ness)
2015. aug. 12. 15:50

nem is rád írtam, hogy nem hiszed ;) hanem hogy fiatalként nem hitték gyerekkoromban sokszor, mikor mondtam, hogy ez nem kánikula itt pestnél :) aztán ugye mi lett... mstmár itt is ez van... csak itt nincs vályogház, stb ami megoldás nappalra.


amúgy mindig mondtuk, ha kérdezték, hova járunk nyranta, telente. hogy hát isten háta mögé még 5 perccel :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook