Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jan. 16. 11:28
Annyit viszont már most megtapasztaltam,hogy a közérzetre tök jó hatással van,és az evésre is. Nem bírok sokat enni... :))
2014. jan. 16. 11:26
Sziasztok. Én néhány napja kezdtem el inni, de az a problémám, hogy tegnap és ma egyszerűen nem sikerült nagy wc-znem! Ez hogy lehet???? Én azt hittem,h mivel méregtelenítő, ezért mindig szépen kipucol... ennek ellenére most szenvedek... Valamit nem jól csinálok? (Amúgy reggel és este fix,h iszok 2dl/2ek, és napközben 1x,ebéd után,de van h kimarad)
643. bababa
2014. jan. 15. 20:35
sziasztok! az letezne. hogy az almaecet vizhajto hatast fejtett ki nalam?
642. Rubin17
2013. dec. 26. 07:20

Sziasztok.Kellemes ünnepeket kívánok!

Ki hol tart?Főleg karácsony napján? :-D

Nálam az a helyzet,hogy hónapok óta áll a súlyom,66kg vagyok.De megmondom őszíntén,nekem ez megfelel,az 1,68 cm magasságomhoz.De nem csak ezért.Hanem mert 72kg-ról 66kg-ra lefogyni..szóval az arcomon is látszik nagyon,és nem tetszik a látvány..

Olyan szempontból jó,hogy könnyebben mozgok.Amúgy már régóta nem iszom az almaecetet.Mozogni szoktam,amennyit csak lehet,a futás nagyon jót tesz.Jó a fenekem tőle :-D ...és újabban 15-16óra között eszek utoljára.Ha este későn megéhezek,csak egy-két falatot kapok be,és ennyi.Édességet továbbra sem kívánom.Csak nagy ritkán..de akkor bele adok mindent :-D

Hát talán így ennyi.. ha valakinek segíthetek bármiben,írjon nyugodtan..

641. csillag
2013. nov. 13. 10:58
Lehet, hogy én nem csinálok valamit jól, de 3 hete iszom és semmi változást nem mutat a mérleg, valaki megtudná mondani, ha fogyott tőle hogyan itta.Evés előtt vagy utána itta és mennyit?Előre is köszönöm a válaszokat:)
640. sophee (válaszként erre: 639. - Rubin17)
2013. nov. 6. 21:45
Köszönöm, lehet valami vírus volt a probléma. Most szüneteltettem, de inkább hétvégén állok neki újra :)
639. Rubin17 (válaszként erre: 638. - Sophee)
2013. okt. 30. 20:07
szia.én nem tapasztaltam ilyet..
638. sophee
2013. okt. 20. 14:26
Sziasztok! Lehet volt már róla szó, csak átfutottam a hozzászólásokat, de volt valaki, akit esetleg nagyon meghajtott az első pár napban?
2013. okt. 15. 10:56
sziasztok:) 1hónapja iszomés hát -3kg sok más jótékony hatását vettem észre.Az almaecetnek több jó tulajdonsága van.Nagyn sokat olvasgatok róla és találok édekes cikkeketmin pl.ez is [link] is
636. Rubin17
2013. okt. 7. 10:47
Na látom semmilyen :-D
635. Rubin17
2013. okt. 2. 13:32
Sziasztok!Kinek milyen tapasztalatai vannak mostanában? :-)
634. Rubin17 (válaszként erre: 631. - 3e804694de)
2013. szept. 19. 13:16
Nagyon jô dolognak tartom az almaecetet.Nekem az tetszik benne,hogy nem kîvánom annyira az èdessèget miôta iszom.Ès ezáltal a leugrott kilôk sem jönnek vissza.
633. szemese
2013. szept. 18. 10:47
s most hogy te is már egy ideje iszod te tapasztaltál valamit is?
632. szemese
2013. szept. 9. 13:11

szia


nos kb egy hónapja iszom napi háromszor, bár az elmúlt hét inkább fél hétnek számít mert nyaraltunk és nem tudtam úgy meginni mint szoktam.

én nem nagyon veszem magamon észre hogy fogynék, talán a gyomromat rendben tartja, nincs azóta többnyire székrekedésem ami addig folyamatosan volt. s a másik volt hogy nem ittam meg egy decit egy nap mármint folyadékot most a napi liter megvan meg néha több is.

631. 3e804694de (válaszként erre: 627. - Rubin17)
2013. szept. 9. 10:57
Szia.érdekelne ,h mi a tapasztaltod most az amaecetről.
630. 3e804694de (válaszként erre: 613. - Adrika077)
2013. szept. 9. 10:52
szia.Látom,h Te lassan 1hónapja iszod az almaecetet. Érdekelne mi atapasztaltod. én a mai nappa keztem el.
629. avicus
2013. aug. 26. 21:40
Igaza van Rubin17-nek kb.3 hete nem fogyok semmit! Mert nem figyelek oda. Este 17 óra után inkább ne egyél semmit!És a másik hogyha nem fogysz akkor sem szabad feladni mert itt szokták abbahagyni a gyengék és ebből lesz a kudarc!
628. szemese
2013. aug. 24. 10:57

az tény hogy nem ötször eszem hanem többnyire csak háromszor, és általában öt után van hogy eszem mert akkor érek haza a kicsivel a játszótérről.

nem tudom hogy miért nem indult be még a fogyásom hiszen lassan négy hete iszom. édességet szinte nem is ettem ebben a négy hétben talán ha annak mondható néha egy-két joghurt volt, vagy rudi.

félek hogy az akadályozza meg hogy hormonzavarom van ezügyben akarnék menni hamarosan orvoshoz is mert ez a hízás nem állapot nálam.

627. Rubin17 (válaszként erre: 626. - Szemese)
2013. aug. 24. 10:51
Az nem mindegy hogy mellette mit és hogyan csinálsz.Egyél 5-6szor kis adagokat egy nap,17:00 után már semmit,tornázz vagy mozogj mindennap,igyál zöld teát,édességet nagyon keveset egyél.Ha ezeket betartod,garantáltan fogsz fogyni.!
626. szemese
2013. aug. 23. 13:41

nos én akkor valamit nem jól csinálhatok ugyanis nagyon el vagyok szomorodva.

felpróbáltam ma a tavasszal még viszonylag kényelmes nadrágom és ma már inkább szűkebb mint kényelmes, ugyanakkor 3 hete iszom minden étkezés előtt 3 dl-ben. lehet nekem is növelni kellene mondjuk 2 kanállal innom egy ilyen pohárban?

625. avicus
2013. aug. 21. 14:41

Igen heti 2-3 kiló ment le!Igaz nem volt nagy étvágyam se mert nagyon meleg volt!De az igazság az, hogy most két hete áll a fogyás!De szerintem itt

kell vigyázni, mert az ember ilyenkor szokta feladni!Már erősen érzem, hogy nincs kedvem az egészhez!De ez a fajta fogyókúra tényleg nem nehéz!Érdemes lenne tovább mennem van rajtam még bőven plusz kiló!És külön köszönöm a bíztatást remélem segít!Ezt most neked írom Rubin 17:Én azt vettem észre, hogy az nem mindegy, hogy mennyi almaecetet iszol én kb. napi kicsit több mint fél decit keverek vízzel!Azért az elég sok nem?Amíg kevesebbet fogyasztottam, addig meg sem moccant a súlyom!

624. szemese
2013. aug. 21. 08:51

ez igazán szép eredmény.

én mondjuk magam nem mértem de én nem igazán látom a változást, bár megfogadtam egy hónap után fogom csak lemérni magam mert az elvenné a kedvem.

s rögtön kilóban láttátok a változást vagy hogyan?

623. Rubin17 (válaszként erre: 622. - Avicus)
2013. aug. 19. 18:54

Őszíntén gratulálok neked!Akkor te pont úgy vagy mint én.Én is úgy jellemezném a dolgot,hogy szépen másznak le a kilók,bár én megpróbálom lassítani a dolgot,tehát lassan akarok fogyni,mert nem akarok vissza hízni!Sokan nem hiszik el,hogy hatásos az almaecet,pedig az.És én is eszek ugyanúgy mindent,csak annyi,hogy az édességet elhagytam,de azt azóta nem kívánom mióta újra iszom az almaecetet.

De azért néha lecsúszik ám egy kis édesség:-)

622. avicus
2013. aug. 19. 13:30
Három hete csinálom az almaecet diétát!Az étrendemen lényegében semmit sem változtattam!Napi 3-szor iszom az almaecetet limonádénak elkészítve édesítőszerrel, ez kb másfél liter limonádé naponta!Három hét alatt 8-9 kilogrammot fogytam!Az egész fogyókúrát lazán kezelem, bármit megeszek ami adódik nem eszem magam halálra de nem változtattam semmit azonkívül, hogy az almaecetet fogyasztom!Szépen másznak le rólam a kilók!A lányom is fogyasztja ő elég vékony kb ő is három kilót fogyott a három hét alatt!Ezenkívül sokkal fittebb vagyok és nem savasodik a gyomrom!Eddig ez a legkönnyebb fogyókúra amit életemben csináltam!
621. szemese
2013. aug. 15. 10:55
én várok tapasztalatokat mennyi idő után lett látható a változás, mennyiről mennyire fogytatok és mennyi idő alatt?
620. Rubin17 (válaszként erre: 619. - Queenga)
2013. aug. 15. 04:08
Bármelyik élelmiszer üzletben lehet kapni,legalábbis én majdnem mindegyikben látok.
619. queenga
2013. aug. 14. 22:18

Sziasztok!


Hol lehet almaecetet kapni?

618. Rubin17
2013. aug. 14. 22:13
Én pár napon belük éreztem,hogy nem kívánom az édességet.
2013. aug. 14. 22:04
Értem Rubin17! Köszi a választ. Az almaecet ízét meg kell szokni,mert nekem kissé bizarr,mondhatnám rossz. Azt még megmondanád,hogy mennyi idő kellet,hogy valamelyest elvette az édesség utáni vágyad? Nálam az a gond,hogy szinte csoki nélkül nem tudok élni! :-( Sem a süti,sem a tészta,kenyér nem hiányzik,de a csoki.....:-(
616. Rubin17 (válaszként erre: 614. - Adrika077)
2013. aug. 14. 21:43

Nem tudom mióta iszom,de már évek óta.De nem mindennap.Van mikor elfelejtem:-)

Elveszi az étvágyat,és az édesség utáni vágyat.Nem mondhatnám,hogy diétázok.Megeszem amit megkívánok.Az édességet elhagytam,csak a kávémba használok cukrot,és rájöttem,hogy nekem ez bőven elég:-)

Előtte csokiztam,sütiztem,stb.De már hidegen hagynak.

Délután 16:00kor eszek utoljára,utánna már semmit.

Tornázok legalább 3szor egy héten 1órát.

És zöld teát iszok mindennap 1szer.

Szerintem,ha ezeket be tartod,biztos,hogy fogyni fogsz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook