Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


85. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 84. - A14deb9047)
2010. szept. 9. 10:01

aaaaaaaaaaauuuuuuuuuu !

Csak feketét és fehéret hordok !

2010. szept. 9. 09:58
És keríts elő valami jó színű ruhát is!!
83. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 81. - A14deb9047)
2010. szept. 9. 09:57
Sziiiiiia ! megyek a fodrászhoz ma !
2010. szept. 9. 09:56
Most mennem kell dolgozni vasárnap jövök köszönöm mély tisztelettel mindenkinek és továbbra is szeretnék veletek beszélni ha nem baj ! sok erőt adtatok ti is és jó dolgokat mondtatok !
2010. szept. 9. 09:55
Az első éjszakát túlélted! Erős voltál! A fiaid fognak segíteni, abban biztos vagyok! Emelt fővel mehetsz végig az utcán! Nem tudom, másnak hogy jön be ez a megoldás, de ha valami gondom van, arról idegenekkel nem vagyok hajlandó megbeszélni, csak a mosolyt látják kifelé. Ha nem tudok mosolyogni, fáradtságra, rossz alvásra stb. fogom. Mert másnak semmi köze hozzá. Ha csámcsognak, hát csámcsogjanak. Egy mellébeszélő szóval elintézem a dolgot, mert nem rá tartozik. És irány a fodrász meg egy kis smink! Már nehogy lássák rajtad a szomorúságot! Ezt az örömöt ne szerezd meg senkinek! A pokol befagyott, mehetünk korizni, avagy akinek nem tetszik, ahogy vezetek, tűnés a járdáról (ezek az én mottóim).
80. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 78. - Szőkkenő)
2010. szept. 9. 09:54
Igen Ámor nyila ez jó !
79. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 77. - Szőkkenő)
2010. szept. 9. 09:48
Köszönöm !
2010. szept. 9. 09:48
Ne csak arra gondolj, hogy te mit rontottál el, hogy megbuktál, mint anya, feleség stb. És ő? Talán jelesre vizsgázott mint ember, mint társ, mint apa? Mennyire volt bátorsága eléd állni, hogy bocs van egy kis probléma találkoztam valakivel és eltalált Ámor nyila?
2010. szept. 9. 09:43
Gondolj arra, hogy Neked még sok dolgod van életben, amit el kell végezned. Gyerekeidnek támaszra van szükségük. Próbálj meg azoktól a dolgoktól, tárgyaktól megszabadulni, amelyek rá emlékeztetnek. Gondold végig tudnál-e még vele élni? Mennyire bíznál meg benne? Nem könnyű sok-sok napba, hétbe fog kerülni, amíg ez letisztul benned. Sőt még később is bizonyos esetekben rád fog törni a sírás, a hiánya stb. Tűzzél ki magad elé kisebb célokat, próbálj meg pozitívan gondolkodni. Nagyon nehéz. Én most éltem át pár hónapja ugyanezt annyi különbséggel, hogy 26 év után hagyott el. Hozzáteszem nem először. Előző alkalommal azt hittem, ha visszafogadom minden úgy folytatódik mint előtte. Tévedtem. Most azt hiszem, már nem tudnám vele folytatni az életem. Kisebb célokat tűztem ki magam elé, tudatosan próbálom változtatni az életemet, eltüntettem minden olyan tárgyat ami rá emlékeztet stb. Megpróbálok pozitívan gondolkodni. A gyerekeimből erőt meríteni, és erőt adni nekik a probléma feldolgozásához. Nagyon nehéz. De, ha arra gondolsz, hogy van élet nélküle is, lehet nélküle is boldog kiegyensúlyozott életed. Ez a cél lebeg a szemed előtt, hidd el sokkal könnyebb lesz. Mindig gondolj arra, hogy félév múlva már könnyebb lesz, akkor már újra fogsz tudni nevetni. Sokat írtam, de nagyon átérzem azt amin keresztül mész most.
76. Bibibabi (válaszként erre: 75. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 9. 09:36
Nehogy már magadat ostorozd! Te helyesen cselekedtél! Ő nem bírt magával. Meg a vágyaival. Le a kalappal a fiad előtt!
2010. szept. 9. 09:34

Igen a fiam jelesre vizsgázott én meg most úgy érzem megbuktam !

Mert ennyire hülye szerencsétlen csak én lehetek !

de vigasztal a tudat hogy felemelt fejjel közöltem vele ! Takarodj a házamból az életemből és majd csak akkor kelessz még egyszer ha a pokol befagy !

de mindezt úgy tettem hogy azt hittem ott összesek !

2010. szept. 9. 08:21

A fiad jelesre vizsgázott! Érdemes volna rá hallgatnod!

Rá tapintott a lényegre! Ott a sérült gyermeked, nem láthatja gyengének az anyukáját, mert az erőt belőlled meríti! Lépj túl és légy boldog! Legyen szép napotok!

73. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 72. - 808573c134)
2010. szept. 9. 08:03

Sziasztok !

Túléltem az éjszakát ,és azt is hogy elmondjam a fiuknak !

Senki nem szólt ,csendben ettük végig a vacsorát én bevonultam a szobámba tv teljes hangerő és ordítottam és ordítottam! mire kijöttem sérült fiam megvolt fürdetve ,az asztalról elpakolva telefonok kikapcsolva , nekem egy forró fürdő elkészítve !

Középső fiam aki most 18 .éves ezt mondta anya kád !

Vezényszóra beleugrottam, kaptam egy pohár bort és ott ült mellettem ,és mondta ,mondta mondta,

mondta hogy anya nézd ha ez volt, akkor ne mondja azt neked és nekünk hogy szeret ,aki szeret az nem csapja be a másik felet ! aki szeret nem megy máshova, és ezért te nem lettél piszkos !

hogy az emberek és a barátok mit mondanak ,ne törődj vele mert te nem buktál bele a f.......dologba !

Anya amikor én szerelmes lettem és semmit nem csináltam csak a csajjal voltam és szartam az iskolára meg mindenre .,te mindennap elmondtad nem érdekel fiam mikor kit szeretsz de az iskolát befejezed és ember lesz belőled ,a csaj kidobott ! mert annyira utált téged és mikor vele voltam mindig rólad beszélt milyen szemét vagy ezért hagytam hogy befejezze és csak ennyit mondtam az én anyám akit te most szidsz mert nem engedi hogy 15éves lánnyal éljek együtt és tanulnom kell !

akkor nem értettem ,most értem anya és fogadd meg amit mondok ne sírj ,mert akkor csak könnyes a szemed és Dzsozikánk (sérült tesó) nagyon aggódni fog ! legalábbis ne lássa !

Sosem voltál más csak egy kemény maca aki azt mondta ha nem tanulók a kapun fogók lógni és most azt mondom ha ez a szemét után jajgatsz a kapun fogók lógni !

Ma reggel 13 sms kaptam és mindben tagad most elmegyek és veszünk új telefonokat mert ugyanis a 14,sms a nő szomszédjától jött hogy Drágám a párod itt volt az éjjel ,mi a baj? tehát már a szájukra vettek az emberek !

Sokszor azt mondtam nem érdekel ki mit mond de sajnos most azt érzem hogy igen

Mindenkinek kösz jó volt olvasni a sok privát és hozzászólást!

És ami a legjobb senki nem támadott !

2010. szept. 8. 15:59
És nem lehet hogy azok az esemesek nem is valódiak, csupán féltékennyé akart tenni téged? Csak mert hallottam már ilyenről. Persze nem normális aki ezzel szórakozik, de ha annyira fontos lenne számára az a "szerelmi / testi viszony", szerintem gondosan kitörölte volna az üzeneteket, véletlenül se hagyjon nyomot!! Nem?
2010. szept. 8. 15:17
Akkor az igazat röviden, tömören, minél kevesebb indulattal.
70. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 67. - A14deb9047)
2010. szept. 8. 15:16
BIZTOS
69. Mia87 (válaszként erre: 63. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:15
dehogy hagyunk!
68. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 64. - A14deb9047)
2010. szept. 8. 15:15

NEVELŐ APA VOLT AZ ELSŐT AZ ÉDESAPJUK 11,ÉVVEL EZELŐTT HAGYTAM EL ,MERT NEM KELLETT NEKI A SÉRÜLT FIA ! AZ EGYÉRTELMŰ VOLT DE EZ !

21

18

16

2010. szept. 8. 15:15
Biztos, hogy ennyire borítani kell a bilit??
66. Mia87 (válaszként erre: 60. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:15
A barátnőm amikor kiderült hogy 3 évig csalta a férje, úgy magyarázta el a nagyobbik lánynak, akkor volt 10 éves, a kicsi meg 5. Leültette és elkezdte neki mondani hogy azért nincs itt apa, mert megbánott."Mert képzeld el hogy van egy fiú akit nagyon nagyon szeret, és más lánnyal van.." a Leányzó megértette, és egy könnycseppet nem hullatott az apja után.. persze ez gyerkőc függő...
65. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 63. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:14
KÖSZÖNÖK MINDENT DE MOST MENNEM KELL
64. a14deb9047 (válaszként erre: 60. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:14
Attól függ, hány évesek... azért nem jön haza apátok, mert megtudtam, hogy megcsalt és elküldtem az anyjához??
2010. szept. 8. 15:14
NE HAGGYATOK MAGAMRA
2010. szept. 8. 15:13

Holnap jövök ha túlélem az estét ,most beadom a fiuknak a fenébe ezt hogyan tegyem egyszer már elváltam az apjuktól az nem volt ilyen nehéz, de most mindjárt megszakad a lelkem !

Szerették a fiuk és nagyon

61. a14deb9047 (válaszként erre: 56. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:12
Elég gyakran előfordul, hogy a nadrágban hordják az eszüket...
60. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 59. - Mia87)
2010. szept. 8. 15:11
nem teszem és tehetem tovább mert jönnek haza a puttonyok és ezt valahogy megkel mondanom miért nem jön és jöhet haza
59. Mia87 (válaszként erre: 56. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 8. 15:08
Ne ostorozd magad! Csak szeretted/szereted.. Most már "kivülről" látod.. Így mindíg "könnyebb" a felismerés.. Bíztál benne, hittél neki. De ez a normális.
2010. szept. 8. 15:07
Dehogy vagy hülye! Csak megbíztál benne
2010. szept. 8. 15:07
.......vegyél egy hatalmassss levegőt és hajrá ujélet!!!
2010. szept. 8. 15:06
De miért tagadja még hazudni is megtanult persze hogy megtanult hiszen hogyan lett volna erre ideje ,te jó ég azok a sok plussz munkák ember ennyire szőke vagyok? ennyire hülye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook