Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
295. 7e1b6984ac (válaszként erre: 293. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 24. 09:22

Ne hidd hogy pénzéhes vagyok,de úgy gondolom,hogy a 7 évemért és a gyerekért ami jár az jár...

Igen,sokkal jobban vagyok...már nem akarom visszacsinálni,már nem akarok vele lenni.

Tegnap beszélgettem egy lánnyal,az ő férje is kint dolgozik,és mesélte hogy ő is pontosan ugyanígy járt...a pasija összejött a főnöke 18 éves lányával,miközben ő itthon várta a második gyereket.Szép nem?!Ajánlott a csaj ügyvédet,meg kértem tőle tanácsokat,mert ő már ezeken túl van.


Fáj még,mert hazudnék ha azt mondanám nem fáj...de már nem úgy fáj!

Tudom,hogy vár valahol valaki...csak rám vár,és én megyek...vagy lehet,hogy ő jön,nem tudom:) de jól vagyok.

Azt gondolom a legrosszabb eset az amikor úgy lesz vége egy kapcsolatnak,hogy megcsalnak,de csajok higgyétek el túl lehet élni:)

2010. szept. 24. 08:49

Egyszer a paraszt szamara beleesett a kútba. Az állat órákon át szánalmasan bőgött, miközben a paraszt megpróbált rájönni mit is tehetne. Végül úgy döntött, hogy az állat már öreg és a kutat úgyis ideje már betemetni; nem éri meg kihúzni az öreg szamarat. Áthívta a szomszédait, hogy segítsenek. Mindegyik lapátot fogott és elkezdtek földet lapátolni a kútba. A szamár megértette, mi történik és először még rémisztőbben üvöltött. Aztán, mindenki csodálatára, megnyugodott. Pár lapáttal később a paraszt lenézett a kútba. Meglepetten látta, hogy minden lapátnyi föld után a szamár valami csodálatosat csinál. Lerázza magáról a földet, és egy lépéssel feljebb mászik. Ahogy a paraszt és szomszédai tovább lapátolták a földet a szamárra, mindig lerázta magáról, és egyre feljebb mászott. Hamarosan mindenki ámult, ahogy a szamár átlépett a kút peremén, hálásan nézett a lapátolókra és boldogan elsétált legelni!

Az élet minden fajta szemetet és földet fog rád lapátolni. A kútból kimászás trükkje, hogy lerázd magadról és tegyél egy lépést. Minden probléma csak egy lehetőség a továbblépésre. Mindig van kiút, ha nem adod fel, nem állsz meg! Rázd meg magad és lépj egyet feljebb. . . !!!!

293. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 292. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 24. 07:28

hű !

mintha jobban lennél kedves !

Ennek örülök !

Pénz ,pénz . ez már annak a jele !

2010. szept. 23. 16:39

Na itt vagyok.


Lánykám imádja a szobáját,csak ámult és bámult:)


Ma még fel kell hívnom az apját,hogy szombaton mégiscsak elviheti,mert voltak kis gondok a szombati nap miatt,de megoldódott.

Vasárnap megy vissza,és élheti a világát boldogan azzal a nővel...azon sem lepődnék meg ha többet haza sem jönne,merthát nincs hova,anyukájához meg szerintem nem fog hazajárni....előbb utóbb ez a gyerektéma is el fog csitulni,mert tudom,hogy el-el maradozik majd a láthatással,hisz neki az apa szó csak egy fogalom.


Ügyvéddel is kellene beszélnem,mert ez a tizenötezer amit küldött nevetséges,ahhoz képest amit leigazoltak neki.

291. a14deb9047 (válaszként erre: 288. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 23. 15:10
Áprilisban volt utoljára itthon sajnos csak5 napot a vulkánkitörés miatt:( Most majdnem 2 hetet :))
290. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 289. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 23. 14:09

helyes ez a mondat jobb is így és menjen útjára !

Ma reggel az enyém be kukk és mivel nem volt semmi jel arra hogy beszélgetnék vele ,tovább ment !

Miután elpanaszolta a szomszédban hogy ő nem igy gondolta és nem tudja miért tette ,onnan is elment !

Gondolom megsértődve mert a szomszéd mondta neki pasi létére hogy jól el..........ezek után remélem gyorsan viszi az udvarról a dolgait !

2010. szept. 23. 13:48

Sziasztok:) Én nem tűntem el,csak bánatomban kifestettem lánykám szobáját,két napig tartott de megérte.

Olyan hercegnős szobát csináltam neki amilyet az apja ígért de sosem tartja be.

Alig várom,hogy menjek érte az oviba.


Az apjáról annyit,hogy 8 nap keserves sírás után,ez lesz a 12.-ik éjszakám nélküle.

Ma már kibirok egy egész napot sírás nélkül,persze eszembe jut,hisz másra sem tudok gondolni,de elmúlik.

Szombaton megint viszi a gyereket,de utánna jó pár hétig nem is hallok róla szerintem..talán jobb is,hisz minek tudjak róla akármit is mikor teljesen külön utakon járunk...Ez így fer...

288. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 287. - A14deb9047)
2010. szept. 23. 11:25

az jó 4 legalább hozzád van ki jöjjön !

Nagytaki nekem is kell de majd csak két hét múlva szeretném mert akkor lesz rá időm !

2010. szept. 23. 10:52
Most már jól. 3 napig nem tudtam a Hoxára föllépni, hétfő-kedden dolgoztam, várom a vízvezetékszerelőt, 12-én jön haza a fiam 2 hétre, kezdődik az őszi nagytakarítás, stb. Szóval jól... És várom a Szerelmemet.
2010. szept. 23. 10:37

no azé !!

Hogy vagy ?

2010. szept. 23. 10:17
Még vagyok!
2010. szept. 23. 09:57

hahó !

hol vagytok ?

283. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 282. - 9bbaa658f2)
2010. szept. 22. 08:45
nem tudni kinek mi a jó !
282. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 280. - Bucs)
2010. szept. 22. 08:30
Látod ez az,ezt érzem én is.Most szerintem mindketten szenvedünk,de mivel ő makacs,inkább szakít mint,belátná hibázott.Most biztos jobb így.
2010. szept. 22. 08:18

jó reggelt !

Higgyétek el ,3,héttel ezelőtt azt hittem megörülők a fájdalomtól akkor írtam nektek és hoppá ,mi történt nem, nem és nem adtam fel a hitem abban aki ezt egyszer megette annak oka van !

Nem akarok és tudok egy kérdőjellel élni, nem tudom elképzelni úgy magam hogy megalkudok mert az nem én vagyok !

Van hitem, becsületem hiszek az erkölcsben és nem ebben a gusztustalan világban !

Van 3.gyönyörü fiam öket mire tanítsam erre ? hát nem ha oda jut hogy pár kell neki azt becsülje és tisztelje !

így nem lehet élni, és mire ezeket megbeszéltem magammal addigra rájöttem menjen aki menni akar és csukja be maga után a kaput ,harag nincs már csak fájdalom ,de az is elmúlik ha nem akkor pedig ezzel fogok élni és kész !

280. bucs (válaszként erre: 278. - 9bbaa658f2)
2010. szept. 21. 22:54
Minenkinek rossz ez...nekem is volt egy hosszú házasságom, nagyon csúnyán lett vége. Aztán lett egy kapcsolatom ami szépen indult de kifulladt, most én vagyok a megsebző persze nincs harmadik..és nekem is nagyon rossz most. Nem tudom , hogy jól döntöttem e , vagy sem! De nem volt már tisztességes igy szenvedni!
279. bucs (válaszként erre: 277. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 21. 22:51

Hülye dolog ez !! Sajnos nem gondolkoznak az emberek...olyan könnyen félre lépnek és szakitanak. Szinte trendi lett !

Mire 30 éves lesz az ember már igen sok sebet cipel a szivén!

Kár, hogy ilyen laza lett a világ! Nyilván nem szabad feladni, sok sikertörténet van válás után...Bár én is az lennék.

278. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 276. - Bucs)
2010. szept. 21. 21:02
Engem most küldtek épp el,békében,de megszakad a szívem..Nem akarok haragot..úgy csinálok mintha nemn fájna..de fáj..
277. 7e1b6984ac (válaszként erre: 276. - Bucs)
2010. szept. 21. 20:59

Enyém tényleg nem akart menni....nem tudom mi történt azóta,de visszajönni sem akar.

Nem tudom,szerintem egy ilyen helyzetben minden nő ezt tette volna,indulat nem indulat,de abban a percben látni sem akartam.

Meg kellett volna várnom amíg ő azt mondja elmegy mert mást szeret?

Hogyan mondhattam volna azt hogy ha menni akar menjen,mikor hónapok óta csalt,hazudott,megalázott?!

A minimum szerintem hogy tök nyugodtan azt mondtam neki,hogy tűnjön el az életemből.

Nem akart,de elment....tehát mégiscsak menni akart..csak valószínűleg még nem most.

Kicsit keresztülhúztam a számítását,és ez is ad egy kis erőt.

Ma már jól voltam,nevettem is kicsit és voltam sétálni.

Lehet,hogy a holnapi napot megint végigbőgöm,de holnapután megint jobb lesz...

Ezt a mondatot még két nappal ezelőtt lehetetlennek tartottam,hogy leírom vagy kimondom,de így van.

8 nap szenvedés,sírás,nyugtatók után 25 évesen előttem az élet,mert előttem kell hogy legyen,hisz meghalni nem akarok!


Ő meg,nagyon hamar rá fog jönni,hogy mekkorát hibázott.

276. bucs
2010. szept. 21. 15:35

Lányok Ti indulatból kiraktátok őket!! Pedig nem biztos, hogy mentek volna!!

Kár, hogy a döntést magatokra vállaltátok...mennyivel keményebb őket szembesiteni azzal, hogy lépjenek ha akarnak!!

És megmondani, hogy szeretettel ugyan de az utukra engeditek ha menni szeretnének! Nekik így most könnyebb! Mert más mondta ki a döntést helyettük!

Hiába én is ezt tettem, de nem lettem jobban ettől!

És mi a tanulság, kiraktam, és most ő is és én is boldogtalanok vagyunk!

275. 7e1b6984ac (válaszként erre: 273. - Cicaanya)
2010. szept. 21. 14:39
Ez mekkora igazság! :)
2010. szept. 21. 11:20
Nagyon jó, nem sikerült elmentem ,nem jön csak addig hogy másol semmi beillesztés nincs !
2010. szept. 21. 11:07

Csernus-okosság



Ha valaki indulatból mond vagy tesz valamit, annak soha nem lesz következménye, ha valaki indulatból hoz meg egy döntést, azt soha nem fogja betartani. Soha. Az indulat elszáll, és ottmarad a kimondott szó súlya.

2010. szept. 21. 11:00

Na csajok,enyimé is csinálta..ez bűntudat keltés!!!!!de nem jött béé neki :) inkább csak az,hogy jajjj milyen lesz a hangulata ha haza jön,mert mindig az volt a téma,mert ez igy ez ugy....(ki lopta meg ,eltűnt ennyi pénz...meg mindig jön ez az sírni pénzért...stb...)

és mi lett a vége? semmi...én már toltam rája,haza hozta problémát aztán,ezek után még embernek még semmi kedve töcsizni,meg oldja meg mindig segitettem mindent megioldani...mindent meg mikor elfordult a fél világ töle...na erről ennyit!!!!!!!


Nekem Lacám még mindig várja,13éves.... nyugatot is szedett(GYÓGYNŐVÉYNEST) sőt rontott is az isiben....de elmondható tisztességesebben bántunk éltünk együtt mint most él"AHOGYAN HALLOM,na meg amiket meg enged a szaros kis csitriknek!!!"

Ismik mondják egyre jobban ki ütközik köztük a kor különbség :DDDDDD hát ha ez igy jó neki,meg ne mondja már valaki,hoyg egy szaros kis tini vakarja majd ki alóla a trutyit mint én tettem éveken keresztül????

De tudjátok annyira igaz van mindenkinek...én biztos nem cseszném el az életemet,csak azért kiszakadja abból a környezetből s járassam le magamat,világ előtt! sem mint pacák sem mint tinike!!! Ne tudjátok meg mindenki ezeket mondja:Hova tette az eszét volt párod? -Normális ez annyira undorító!-Ejnyebenyét játszanak ha félre megy a kislány?-Meg egyszer ezzel egyszer azzal? stb...

Ezeket hallani nevetek,de mindenki meg botránkozik,barátok ismik és hallgattatják a hazugságokat tőlük,mert tudják látták majd nem 10éve meg ismerik(vagy több)mindent dolgunkat,és ki van mindenki bukva hogy mernek még ő szemükbe is hazudni....na erre mit mondjak? és jön gyermekem és emlékszel anya mikor ez? ,anya emlékszel mikor az?...áááááááááááááááááááááá

na akkor nyelek és hopp vigyor naná mindenre,és na gyerünk csinálunk valamit kicsikém és elterelő hadművelet beindul.....de már imunis vagyok mindenre......muszáj....



tudjátok mi a vicc? boldog vagyok sajátos módon gyerekemmel!

hétvégén annyit beszélgettünk,velem aludt :) most hétvégén is csinálunk egy ilyet ,beszélgetés beszélgetés muszáj.....és ha elalszunk elalszunk :)


(az a vicc hogy sok sok év alatt történtek nagyon súlyos dolgok....na hozzá teszem,meghallgata mindenki de senki nem segített csak családom és én.....Lacám támogatta mint figyelmes gyerek,másikról nem írnék....szóval ez a hálla,közölni hazugan a világba Ő tartott el minket családomat ...szép???????

szóval ez durva és elég csúnya dolog...megy a piszkálódás de csak részükről mert azt hiszik homokozóban vannak...de engem NEM ÉRDEKKEL!!!!!!!

:DDDDDDDDDDD :DDDDDDDDD :DDDDDDDDD


CÉLOKAT TŰZTEM KI MAGAM ELÉ és LASSAN lassú léptekkel haladok!!! :DDDD


csajok muszájjjj higgyétek el!!!!!! Tojni a világot megváltoztatni mindent kibőgni magatokat,és jobbá tenni mindent sajátos módon...na ez a boldogság!

2010. szept. 21. 07:53

jó reggelt !

Úgy tűnik ezek a pasik a tied meg az enyém egy napom teszik f........ dolgaikat az enyém is csinálta a műbalhét meg a többit ,no én sem aludtam jól sőt szinte nem is aludtam de azt tudom hogy rendesen beletaposott a lelkembe,no de se baj majd elmúlik és lesz ez még jobb is .Remélem de az is tuti minél jobban csinálja annál nagyobb a rés !

Hugi ne aggódj ,a kislány is elfogja fogadni és majd meg is érti ! de hazugságban kérdőjellel nem lehet élni , még a gyerek kedvéért sem !

2010. szept. 21. 04:17

Felriadtam,csak ülök a sötétben és nézek ki a fejemből...pedig most már tudom,hogy nincs vsszaút.

Neki persze sokkal könnyebb...talán meg is könnyítettem a dolgát,mert el jött volna az az idő mikor azt mondja elmegy....így legalább ez megmaradt nekem,hogy én küldtem el.


Tegnap nagyon sírt a kislány,fel akarta hívni az apját,és tudtam hogy addig úgy sem nyugszik meg,szóval megengedtem neki...szinte könyörgött neki,hogy apa úgy szeretném ha visszajönnél hozzánk...fogalmam sincs mit mondott neki erre,de megint megszakadt a szivem.

Fáj az hogy eddig sosem volt ilyen,de most felébredt éjjel a kislány...apa,apa szomjas vagyok...az apjától kért inni,az apját keresi.

2010. szept. 20. 17:59
no elmondom most volt itt a párom és ááááááááá de akkor is mennie kell, mert nem tudok egy kérdőjellel együtt élni sajnos és sírok mint egy veszett kutya de mennie kell !
268. 7e1b6984ac (válaszként erre: 267. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 20. 12:08
Így nem megy tovább....nincs semmim
267. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 264. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 20. 12:06
a bármit azt ne
266. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 265. - Cicaanya)
2010. szept. 20. 12:05
ámen
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook