Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


175. bucs (válaszként erre: 174. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 13:11

Szegényke !!

Dolgozik most a düh benned !! Ezért könnyű ilyenkor nemet mondani...

Majd minden elcsitul, aztán másképp fogod látni..

Talán ő is elgondolkozik magán..szerintem jól csinálod !!

2010. szept. 15. 13:07

Most ment el. .

Most érzem csak igazán hogy vége.

Elkapott a sírógörcs, de előtte nem sírtam.

Kérdezte hogy nem tudjuk-e ezt még megoldani

Visszakérdeztem, hogy szerinte hogyan lehetne megoldani: Ő sem tudta. . tehát így a válaszom egy nagyon határozott Nem volt.

Sóhajtott egyet, aztán megkérdezte elviheti-e vasárnap a kislányt reggel és estére hozzná.

Belementem.

Nem volt az egész negyed óra, és kilépett az életemből. . .

Csak azt nem értem hogy ha olyan könnyen ki tudtam mondani a NEM szót, akkor miért könnyezem. . . .

173. bucs (válaszként erre: 172. - Mothertiger)
2010. szept. 15. 13:07

Soha ne mond, hogy soha :))))

Megjegyzem én is igy érzek, de nem mernék olyan mondani, hogy soha...

Nagyon kényelmes egyedűl élni, nagyon sok előnye van !!

De egyszer csak jöhet valami, mindent elsöprő érzés és akkor felborulhat minden !! Nem is olyan rossz az!! :)

172. mothertiger (válaszként erre: 166. - Bucs)
2010. szept. 15. 12:03

Nekem akkor se kéne másik pasi egy jóóó ideig. Úgy meg hogy össze is költözzek akárkivel, azt meg végképp nem. Én ezt "programoztam" magamba, és kész. :)

Vészhelyzetre. :)

2010. szept. 15. 11:09

Sziasztok csajok !


Hugi sok sikert neked ! majd jelezz hogyan volt !


buccs jó volt a gyász szó !

Pont ez az érzés kerülgetett ma reggel eltemettem ,gyászolok !

2010. szept. 15. 08:50
Ez nem igaz,vagyis igaz,de akkor is még mindig nagyon fáj:(
2010. szept. 15. 07:30

Jó reggelt mindenkinek.

Túl éltem még egy éjszakát,és már a szemem sem lábad könnybe ha ránézek valamire ami emlékeztet rá.

Nem tudom mikor jön,nem hívott este.

Elviszem a manót oviba,aztán várok.

Egész csinosan felöltöztam,olyan ruhát vettem fel amit ő még nem látott rajtam.

Még a kedvem is jó,azt hiszem mától fogom élvezni a szabadságot..

2010. szept. 14. 20:33
Engem most igazából nem is foglalkoztat a gondolat,hogy mást keressek vagy ilyesmi..először ezt éljem túl,aztán majd lesz valami....jövőm az van még azt tudom,akármilyen is lesz...a múlton gondolkoztam,hogy értelmetlen volt,jelenem pedig most perpillanat nincs..
2010. szept. 14. 20:12

Ez igaz. El kell telnie egy bizonyos időnek, hogy az ember ismét megtanuljon hinni és bízni.

De vannak még jó emberek, és ha csak ezekben az emberekben megtalálod a hitedet, onnantól menni fog minden.

Persze most is megy, csak most gondolom olyan zavaros minden. De ez csak átmeneti állapot, hinned kell abban, hogy minden jobb lesz, és hinned kell MAGADBAN.

166. bucs
2010. szept. 14. 20:11

Nem feltétlenűl értek egyet...először egy szakitást meg kell gyászolni, ezután jön az, hogy jól érzi magát a ember a bőrében egyedül... nem hinném, hogy máris új kapcsolaton kéne gondolkozni és nem szabad azt beprogramozni, hogy már soha többet semmi...

Ráadásúl nem is biztos, hogy szakitani kell ! Vannak már olyan emberkék akik megpróbálnak tanácsadásra járni, vagy egyszerűen az indulatok lecsengése után kibékülnek...

Nekem is van olyan barátnőm aki nagyon csúnyán vált el a férjétől, szinte gyűlőlték egymást...aztán amikor már mindketten nyitottak más felé és mégsem sikerült új életet kezdeni, válás után 2 évvel kibékültek...Igaz a volt férj 1 évig udvarolt kitartóan...


Mondom ezt én aki, éppen bezértam a szivemet, de majdcsak kinyilik :)

165. 7e1b6984ac (válaszként erre: 164. - Mothertiger)
2010. szept. 14. 19:43

Hatalmas falakat kell építenem hogy megvédhessem magam..de honnan fogom tudni hogy most éppen kibújhatok-e a csigaházamból és megmutathatom magam?

Nem tudhatom előre,mert nincs senki homlokára írva hogy ő most bántani akar vagy sem..

2010. szept. 14. 19:32

Soha nem leszel egyedül, mert ott lesz neked a gyermeked. ♥♥♥

Meg az életed, amivel azt kezdesz amit akarsz, meg emberek, akiknek azt engedsz meg, amit akarsz.

2010. szept. 14. 19:28

Tudni fogom...mindenki ezt mondja

remélem is hogy tudni fogom.


lehet jó módszer lehet amit te írsz hogy többet összeköltözni senkivel...de én azt tudom hogy nem akarok egyedül maradni

2010. szept. 14. 18:56

Hát akkor csak egy marad. Mennie kell.

Neked meg talpra kell állnod, ami nyilván nem lesz könnyű, főleg gyerekkel. De ő majd értelmet ad mindennek, és tudni fogod, mit kell tenned!


Az meg már egy más kérdés, hogy a jövőben hogy fogsz más férfiak felé nyitni... Egy ember nagyon el tudja sz@rni a bizalmat.

Annyi biztos, ahogy leírtam lentebb: nekem még egyszer nem kéne úgy pasi, hogy össze is költözzek vele meg minden. Élném az életem, és hasta la vista, baby! :)

161. 7e1b6984ac (válaszként erre: 160. - Mothertiger)
2010. szept. 14. 18:22

Nyugodtan írd le amit gondolsz,és nekem az is segít ha azt írod le Te mit tennél..

Sokszor feltettem magamnak ezeket a kérdéseket.

Egyre sem tudtam igennel válaszolni....


Tegnap is pont ezt csináltam,leírtam egy lapra mindenféle kérdést ami ezzel kapcsolatos..egyik sem menne.

Ismerem magam,nem tudnék se hozzábújni,se hinni neki...


Tehát a döntésem mindenképpen az hogy Nem!

2010. szept. 14. 17:52

Figyelj, ha úgy érzed, hogy ki tudnál vele békülni a történtek ellenére is, akkor szerintem még gondold át az egészet még egyszer.

Nem akarlak befolyásolni itt a hülyeségeimmel, hogy én mit tennék, meg ilyenek, hiszen különbözőek vagyunk.

Valahol még nyilván szereted, mivel a férjed, annak ellenére is, amit tett.

Én feltennék néhány kérdést magamnak: képes lennék-e tovább élni mellette, úgy, hogy megtörtént ez a dolog?

Hogy a jövőben együtt tudok-e vele lenni anélkül, hogy ez az egész fel ne jönne köztünk, mit vitatéma?

Tudok-e mellette élni kételyek nélkül, bizalommal telve iránta?


És talán még lenne kérdés, csak hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2010. szept. 14. 17:31

Bocsika,csak elmentem a gyerekért meg stb.


Nagyon olyan érzésem van hogy este valamikor fel fog hívni,hogy beszéljünk...szerintem úgy van vele,hogy holnap jön a cuccaiért és hátha nem is kell majd elvinnie....pedig dehogynem:D

Mindent bepakoltam ami az övé.

Visszakapja a gyűrűt is és a nyakláncot,amit kaptam...tudom hogy ezt nem szabadna,meg nem illik,de én szeretném ha elvinné..így is sok olyan dolog marad ami rá fog emlékeztetni...

2010. szept. 14. 17:28
Bizony! :)
157. bucs
2010. szept. 14. 17:26

Jó kérdés ! 8 vagy 14 év !! Túl lehet élni !

Lehet újra örültségeket csinálni, lehet barátnőzni, lehet könyveket olvasni...sok Csernust :)

Van ám előnye is...kevesebbet kell takarítani, mosni, főzni...

az ember ilyenkor bármilyen fura is de megszépül, mert szép lassan újra nyitott lesz, ilyenkor jönnek a bókok, az önbizalom növelő pillantások !! Amiket nem is vesz észre az ember ha kapcsolatban van.

Sajna nagy igazság az idő segit !

2010. szept. 14. 17:18

Én is voltam ilyen helyzetben. Túléltem. Te is túl fogod, hidd el!

Szolgállak és védelek! :)

Persze csak átvitt értelemben, de akkor is. :)

2010. szept. 14. 15:58
dekoratív megcsalt maca ,na sokra mentem vele bakker .hihihi
2010. szept. 14. 15:56
köszi !
2010. szept. 14. 15:15

Jézusom.

Te egy dekoratív nő vagy, és biztos vagyok benne, hogy neked nincs szükséged arra, hogy valakire rámássz. A képeden aranyos a mosolyod, szerintem ez épp elég lesz annak, akire ránézel!

S te már tudod, hogy hogy NEM szabad viselkedni, éppen ezért fog téged kényeztetni a sok pasi! Tiszta szívből kívánom a legjobbakat! ♥

2010. szept. 14. 15:13

mennem kell csajok ,ne hari de dolgom akadt majd jövök !

pusza

2010. szept. 14. 15:11
de egyébként készülök ! az a baj egy éve elmentünk a barinőkkel bulizni, tudod mi volt a legszörnyűbb a velem egy korú nők olyan borzasztóak voltak, szinte másznak a pasikra és végem volt !
150. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 149. - Mothertiger)
2010. szept. 14. 15:09

jó hogy mondod ez kimaradt most a gondolataimból !

KÖSZI

149. mothertiger (válaszként erre: 147. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 14. 15:08

Jól van ez így, ne is bántsd ezzel magad tovább. Megtette és kész. Neked fáj, és kész. Viszont valahol írtad, hogy nem szórakozol, mert 42 éves vagy.

MÉG CSAK????? ELŐTTED MÉG AZ ÉLET!!!!!! ♥

148. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 147. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 14. 15:06
egyébként pont ezt tartottam a legszemetebb dolognak hogy menteni a menthetőt menjen a francba !
147. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 146. - Mothertiger)
2010. szept. 14. 15:05

értem ! nem tudom hogy csak dugtak-e ,vagy bejött-e neki érzelmileg is .

Nem kérdeztem meg ,semmit nem akarok tudni.

146. mothertiger (válaszként erre: 142. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 14. 15:02

Gondolom mentette volna a menthetőt...

De mondok nektek valamit. A megcsalás önmagában még nem is olyan nagy gáz. Ahogy szokták mondani a férfias baromságokat: "új hüvelytől fénylik a kard," meg hogy "nem kopik, csak erősödik..."

Ez annyira sokrétű dolog, hogy órákig tudnék róla beszélni. Régen egy kapcsolatomban nagyon sok bántást (fizikai értelemben is) kaptam. Nem tartottam bűnnek, hogy megcsaltam. Pedig hosszú titkos kapcsolatokba bonyolódtam, az élettársi kapcsolattal párhuzamosan.

Maga a szexkapcsolat még nem is hagy olyan nyomot az emberben, ezért hamar elfelejthető. De ha ÉRZELMI ALAPON csalnak meg, amikor már kiépít melletted egy viszonyt, ami nemcsak a dugásról szól, hát az gáz.


Én szeretem a páromat, és azt mondtam neki, hogy azt csinál, amit akar. Csak ne tudjam meg. Mert akkor neki annyi. Más kérdés, hogy nem él a lehetőséggel. Most még.

Ez lehet hogy hülyén hangzik, és sok fontos momentum kimarad a kettőnk kapcsolatának szemléltetéséből... De tényleg ezt mondtam neki.

:P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook