Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
205. mothertiger (válaszként erre: 203. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 16. 14:09
A gyerek miatt soha nem mennék vissza egy férfihoz, aki ilyen módon alázott meg. Inkább nőjön fel egy csonka családban, mint egy olyanban, ahol az anya meg az apa felhányják egymás szemére a múltat, és ezt a vitát hallgassa, míg felnő.
2010. szept. 16. 14:07

Én mikor elküldtem azt mondtam neki,hogy így már nem kellesz és már én sem szeretlek.

Ezen kicsit meglepődött.

Nem mond szinte semmit semmiről.

A részletekre nem is vagyok kiváncsi,csak a miértre,bár ezt kérdeztem tőle,és nem tudta megmondani.Arról hogy ő hogyan gondolná a megoldást fogalmam sincs.

203. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 199. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 14:03
A gyereked.
202. mothertiger (válaszként erre: 201. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 13:58

Talán azzal teszi a legjobbat, ha nem is mond semmit. És te is azzal teszed a legjobbat, ha nem akarod megtudni a részleteket.

Elég nagy teher lehet ez az egész neked, hiszen ahogy írod: tőled várja a megoldást. Valóban te vagy az egyetlen, aki pontot tehet az ügy végére.


Mik az ő elképzelései? Vagy tényleg nem mond SEMMIT SEMMIRŐL?

2010. szept. 16. 13:49

Csak az a baj,hogy ő még most semmit sem mond,még annyit sem mondott hogy mkior hol és legfőképp hogy miért.

Nem mond bántót,ha felhív véletlen valamiért megkérdezi hogy vagyok.

Sőt mikor csak annyit kérdezett hogy meg lehetne-e még ezt oldani valahogy,a Hogyan?-ra sem tudta a választ.

Nagyokat hallgat,tőlem vár megoldást.

Azt várja hogy hívom és azt mondom semmi baj,nem tud mit kezdeni azzal amit tett,szerintem fogalma sincs hogyan hozhatná ezt helyre,és most vár.

2010. szept. 16. 13:41

Ha ki tudja törölni a múltjából ezt a tettet. Ha ki tudja törölni belőled a megaláztatást.


Ez viszont lehetetlen.

Neked kell eldöntened, hogy meg tudod-e neki bocsátani amit elkövetett a családotok ellen.


De azért megkérdezném tőle, hogy megérte neki?

Nyilván azt mondaná, hogy nem. Se többet, se kevesebbet. Csak akkor nem gondolkodott rajta...

2010. szept. 16. 13:36
Szerintetek mi lehet az amitől és amiért megbocsáthatnék neki?
2010. szept. 16. 13:28
szerintem mindenki így volt vele,hogy csak sírt, úgy érezte, hogy meghalt, nem bírja elviselni az egész helyzetet. de tudom, hogy nem vigasz, de az idő sokat segít
2010. szept. 16. 13:22

Valóban nem találok értelmes magyarázatot arra, hogy egy férfi, aki házas, kisgyereke van, szerető felesége van: MIÉRT TESZ ILYET.

De ha esetleg Hugika mégis meg tudna bocsátani neki ezért úgy, hogy a jövőben egy hang nem fog erről szólni, és ehhez tartják is magukat, akkor miért ne tenné?

Ezzel talál most segget csinálok a számból, mivel én biztosan lepattintanám az ilyen pasit, de nem mindenki olyan erős, mint amilyennek én tartom magam, vagy akár te is, Bucs. ♥


Csak ennek a dolognak annyi de annyi hátulütője van, hogy elképzelhetetlen. Hogy néhányat kiragadjak: az elvesztett bizalmat nagyon nehéz ismét megtalálni az ember iránt, aki eljátszotta azt. Lehet, hogy megígéri, hogy soha többé nem tesz ilyet... De vajon tudná is magát tartani hozzá? A kételyekkel pedig nagyon nehéz együtt élni.


Bucs, igazad van abban: millió ember túlélte. Valóban idő kell neki, hogy megnyugodjon. Neki magának kell mérlegelnie a jövőjét, mi csak támogathatjuk őt. :)

2010. szept. 16. 13:20

Nem tudom hogy tudjták mások ezt elviselni

Folyton sírok,alig eszem,ha eszem is két falat után hányingerem van...

Játszom a gyerekkel,voltunk sétálni,nem segít

195. bucs (válaszként erre: 192. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 13:04

Nem fogsz !!!! Millió ember túlélte már ezt!!!

Adj időt magadnak, sirj nyugodtan !!

Játsz a gyerekkel, menjetek sétálni, kérj segítséget !!

Egyet ne feljts el veszekedni nem érdemes !!

A beszélgetés jó lehet de az is csak higgadtan !!

Az idő itt fontos tényező ...

194. 7e1b6984ac (válaszként erre: 193. - Mothertiger)
2010. szept. 16. 13:02
Egyszerűen nem tudom.talán....
193. mothertiger (válaszként erre: 192. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 12:49

De ha ennyire fáj, akkor miért nem beszéled meg vele? Tudom, hogy a lentebb feltett kérdések mindegyikére olyan választ adtál, hogy a vége az lett: mennie kell.

Ettől függetlenül megpróbálnád még egyszer?

2010. szept. 16. 12:44
Belepusztulok
191. bucs (válaszként erre: 188. - Koranita)
2010. szept. 16. 11:51

Hasonló volt a helyzetem...bár nálunk röpke félrelépésből egyből gyerek is lett...

Nagyon szenvedtünk mi is, a gyerekem is én is az ex is...

Minden rosszat kivántam magamban... akartam, hogy bebizonyosodjon, hogy én vagyok a jó !!

Megtörtént és mégse jó érzés...nagy baj, hogy megint nem találja a helyét, megint csajozik, megint szétesik egy család..azt sugározza ki magából, hogy minden rossz..na hát ennek is a gyerekem issza a levét,mert neki nem jó ha a szülei nincsneke jól ! Ráadásúl példaképnek sem oké !!

2010. szept. 16. 11:25
Nekem a gyűlölet segített, könnyebb volt így feldolgozni. Persze ez azóta elmúlt
2010. szept. 16. 11:22
Gyűlölni? azt nem szabad, az is egy érzés, amig az ember nem tud higgadtan visszaemlékezni, addig mindig minden fáj, akár igy akár úgy!
2010. szept. 16. 11:20
7 és fél év után megcsalt a vőlegényem...a szülei, a családja és a barátai mind mellettem álltak és elvoltak hűlve hogy milyen nővel tette. Össze is jött a csajjal.Mindenki utálta a csajt, még exem távolabbi rokonai is, a mai napig mind utánam érdeklődnek, és ez akkora erőt adott hogy meg tudjam gyűlölni őt. Főleg utólag megtudtam hogy nagyon-nagyon visszasírja a régi időket. Akkor tudja meg mit veszít el valaki ha már elveszítette. Tudom hogy exem szenvedett és ez jól esett és erőt adott hogy tovább lépjek.
187. bucs
2010. szept. 16. 11:09

Az biztos, hogy nehéz !!

Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy merre megy tovább !!

Nem könnyű tanácsot adni, inkább saját tapasztalatot lehet megirni -elmondani !

Sajnos ebben a lelki állapotban viszont nem biztos, hogy jó minden információt befogadni aztán jól összezavarodni.

- az én tapasztalatom az, hogy kutyából nem lesz szalonna, én is kidobtam a galád csalót, elváltam...és mit látok ?? mindenki boldogtalan.. együtt se ment külön is nehéz.. most még jobban fáj, hogy boldogtalan és megint csaló az aktuális kapcsolatában ami miatt oszlottunk...én már letisztultam 5 éve ennek , már nem kéne de rossz látni, hogy mindketten küzdünk.

2010. szept. 16. 10:58
Az idő majd megoldjak. Egyre könnyebb lesz, pedig most úgy érzed, hogy csak egyre nehezebb.
2010. szept. 16. 10:54

Elfelejteni nem lehet és nem is lenne jó, mert azért volt benne sok jó is! Majd az idő segít és 1xcsak már a jóra fogsz majd gondolni! Fájdalmas, mert az ember életéből egy korszak lezárul!

Én ha talán újra kezdeném, többet beszélgetnénk és kiadnám magamból, ami annyira rosszul esett!

2010. szept. 16. 10:50

Sziasztok !

Jaj nehéz ez !

De nekem sem megy a megbocsi

most !

183. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 181. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 09:37
A harag és a keserűség rossz tanácsadó.Higgadt fejjel gondold végig a dolgokat.
182. szőkkenő (válaszként erre: 181. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 16. 08:45
ne mondj olyat, hogy soha. nem tudhatod még, hogy mi lesz később, előbb nyugodj meg, és tiszta fejjel gondold át még egyszer.
2010. szept. 15. 20:22

Folyton előttem van ahogy rámnézett....annyira érzem hogy szeret még és sosem akarta hogy kiderüljön.

Most is azt várom hogy hívjon,fél percenként nézem a telefont hogy írt-e..

Pedig akkor sem fogok neki megbocsátani.

180. bucs (válaszként erre: 179. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 15:03

Próbálj lenyugodni !! Ha nagyon kattogsz akkor ne hagyd magad teljesen lehúzni...inkább pakolássz vagy menj el futni, ...

a szomabti buli jó ötlet :)

179. 7e1b6984ac (válaszként erre: 178. - 7eed05a2a6)
2010. szept. 15. 14:10

Nem hiszem hogy tudnék aludni,jár az agyam.

Az biztos hogy szombaton bulizok valahol

178. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 176. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 14:01

nem fogsz hidd el nem fogsz . nekem alig két hét hogy elment de mindennap jobb egy picivel mindennap jön valami más dolog.

aludj egyet míg nem kell menned a kislányért az oviba

2010. szept. 15. 13:59

Itt vagyok látod van telepátia


No ezzel én is így voltam vagyok még két nap-év -hónap és nem tudom majd jobb lesz majd jobb

176. 7e1b6984ac (válaszként erre: 175. - Bucs)
2010. szept. 15. 13:27
Dehogy csinálom jól...bele fogok őrülni!
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook