Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell lemondani a Digi netet? fórum

Hogyan kell lemondani a Digi netet? (tudásbázis kérdés)


10. *Pillango* (válaszként erre: 8. - Kobagabi)
2011. márc. 13. 10:33
oké, köszi, majd figyelek, jó, hogy leírtad, pont ezért indítottam a kérdést, hogy kell-e valamire figyelnem!!
9. emagdi (válaszként erre: 8. - Kobagabi)
2011. márc. 13. 09:56

bocs, de valamit nagyon elszúrhattatok.

én egy hónapja mondtam le a tévét, mert a kutya se nézi, bementem az ügyfélszolgálatra, húztam egy sorszámot, az ügyintéző kinyomtatott egy szerződés lemondása papírt, amit aláírtam, kaptam egy módosított számlát (mert ugye előre ki volt már fizetve a szolgáltatás), aztán viszontlátásra.

8 nap múlva már nem volt tv.

ennyi:)


nem értem milyen vitád lehet, ha egyszer ott a kezedben a lemondási nyilatkozat, amit ők is meg te is aláírtál?

8. kobagabi (válaszként erre: 6. - *Pillango*)
2011. márc. 12. 23:03
Na ezzel vigyázz. Nekünk is költözés miatt kellett lemondani, amit megtettünk írásban, szóban, levélben, mégis tagadták, hogy megtettük volna, és a költözés után is 6 hónappal követelték a havi díjat rajtunk.... Fogyasztóvédelem lett a vége, mi nyertünk...
7. bigbandy (válaszként erre: 6. - *Pillango*)
2011. márc. 12. 19:59

Köszi !

Minden jót ! Sok szerencsét!

6. *Pillango* (válaszként erre: 4. - Bigbandy)
2011. márc. 12. 17:31
nem, teljesen meg vagyunk elégedve, nekünk csak net van, anyunál van mindhárom. minden szuperül működik, csak költözünk, és már nem kell áprilistól.
5. *Pillango* (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2011. márc. 12. 17:31
így van, köszi, ezt fogom tenni, SZERDÁN, munkanapon. addig gondoltam, megkérdezem a tapasztalatokat, hogy gyorsabban végezzek a dolgokkal. mivel költözködünk, most van ezen fél órám gondolkodni. azért köszi a jó ötletet, nekem nem jutott eszembe ;)
2011. márc. 12. 16:46

Nekünk Digi mind a három és eléggé jó.Csak a telefon szokott este néha süket lenni ,de ritkán és nem sokáig.

Szerintem személyesen intézik csak az ilyet.

Volt vele gondod ? (bocs ,csak érdekel ,hogy kell-e gondolkodni nekünk is rajta...?)

2011. márc. 12. 16:41
1272-t felhívod, és megkérdezed :D
2011. márc. 12. 16:34
Akinek volt Digi net meghatározatlan idejű szerződése, mennyi idő volt a lemondás. Ha két héttel előtte szólok telefonon, akkor még időben vagyok? Telefonon elég intézni, vagy papírmunka is lesz?
2011. márc. 12. 16:32
Digi net lemondás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook